Şimdi Ara

HD6670 1 GB vs HD 6570 2GB ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Braymm

quote:

Orijinalden alıntı: ismkdc

1gbnin gpu hizi 800mhz 2gbnin 650:mhz ve ekran kartlarinda soldan iikinci rakama bak yuksek.okan daha iyidir

4850 vs 6790

Eee senin mantığınla 4850 daha performanslı olması lazım Fakat 6790 daha iyidir. Şu rakama göre performans olayı tamamen sallamasyondur

performans olayı o kadarda sallama değildir o kadar insan ve testler yanlış olamaz :)Arkadaşın sölemek istediği 65xx 66xx burda aynı seri olmasını sölememiş ama onu söylemeye çalışmıstır :D

• ekran kartını ramlere göre karşılaştırmakta nedemek abi 6670 döver hertürlü ama mümkünse 6770 alın gta4 ve battlefield 3 olmak üzere şuanki çoğu oyunu rahatlıkla çalıştırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15C3E5993 -- 20 Ağustos 2012; 22:37:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

ekran kartını ramlere göre karşılaştırmakta nedemek abi 6670 döver hertürlü ama mümkünse 6770 alın gta4 ve battlefield 3 olmak üzere şuanki çoğu oyunu rahatlıkla çalıştırır.

bütçeyi aşarım ozamanda :) Benim high ta oynama derdim yok 6670 sence orta ayarda beni götürmez mi :) kasma olmasın yeter yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRuthless -- 20 Ağustos 2012; 22:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIRutHLeSsII

quote:

ekran kartını ramlere göre karşılaştırmakta nedemek abi 6670 döver hertürlü ama mümkünse 6770 alın gta4 ve battlefield 3 olmak üzere şuanki çoğu oyunu rahatlıkla çalıştırır.

bütçeyi aşarım ozamanda :) Benim high ta oynama derdim yok 6670 sence orta ayarda beni götürmez mi :) kasma olmasın yeter yani :)

6770'in mobilini kullanıyorum şuan bunla bile çoğu oyunu rahatça oynabiliyorum.prototype 2'yi highda oynadım mesela. 6670 sizi çok rahat götürür.

• Hocam benim karti dusunurseniz high aciyp butun oyunlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

6770'in mobilini kullanıyorum şuan bunla bile çoğu oyunu rahatça oynabiliyorum.prototype 2'yi highda oynadım mesela. 6670 sizi çok rahat götürür.

He tamam bu cevabı bekliyordum :) çünkü fps felan dert etmem oyunumu açsın kasmasın yeter.Yardımların için saol

• quote:

quote:

quote:

quote:

He tamam bu cevabı bekliyordum :) çünkü fps felan dert etmem oyunumu açsın kasmasın yeter.Yardımların için saol

önemli değil ama bence bütçeyi çok az arttırıp 6770 almanızı hala tavsiye ediyorum aradaki farka o fiyat farkı değer bence ama 6670'de size çok rahat yeter iyi günler

• quote:

Hocam benim karti dusunurseniz high aciyp butun oyunlari

2. el almıcam büyük ihtimal senle alakası yok fakat 1. el her zaman tercihimdir .
  • Ben olsam bende 1. El alirdim ama senin ilk yazdigin kartlardan kat kat performansli 6750 butun oyunlari highda ayar

• quote:

Ben olsam bende 1. El alirdim ama senin ilk yazdigin kartlardan kat kat performansli 6750 butun oyunlari highda ayar

Biliyorum da senin kart ddr5 ti galiba ddr3 ü 170 tl sen ddr 5 e 170 istiyorsun 2. el bide alırsam 1. el 6750 alırım işime gelir
  • Drr3 170 tl benimki drr5 hocam yani daha iyi ddr3den ddr3un sifiri 200tl benimki.drr5 kac tl bilmiyorum

• quote:

Drr3 170 tl benimki drr5 hocam yani daha iyi ddr3den ddr3un sifiri 200tl benimki.drr5 kac tl bilmiyorum

ddr 3 170 tl inventus :)
  • 5770lere baktın mı hocam?
  • quote:

quote:

Drr3 170 tl benimki drr5 hocam yani daha iyi ddr3den ddr3un sifiri 200tl benimki.drr5 kac tl bilmiyorum

Link verirmisin

• quote:

quote:

quote:

Link verirmisin

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=4495

• Tamam kardeş yinede sen bilirsin 150tlden verim ama ciddi alcaksan
  • Hd 6670
  • quote:

Orijinalden alıntı: Braymm

quote:

1gbnin gpu hizi 800mhz 2gbnin 650:mhz ve ekran kartlarinda soldan iikinci rakama bak yuksek.okan daha iyidir

4850 vs 6790

Eee senin mantığınla 4850 daha performanslı olması lazım Fakat 6790 daha iyidir. Şu rakama göre performans olayı tamamen sallamasyondur

tamamen değil
    4850 tek kart- 6790 çift kart
    4850 eski bir kart-6790 yeni bir kart.
    4850nin çoğu modeli ddr3-6790 ddr5
    tamamen değil

• eyvallah hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.