Şimdi Ara

HD3850 driver yükleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni aldığım 3850 ekran kartını bilgisayarıma taktım ve kartla birlikte gelen driverı yüklemeye çalıştığımda ati catalyst programından bir hata verip çıkıyor, yükleyemiyorum.

Hd3850 den önce geçici olarak 1300pro ekran kartım vardı. onun driverını sildim fakat yüklenmiyor. Net framework 2.0 da yüklü.
    Ayrıca internetten son ati catalyst programını indirdim yine aynı hata kodunu veriyor.Driver ı kurmadan önce herhangi bir program yüklemem gerekiyormu ? Xp Sp2 kullanıoyrum o yüzden kaynaklanabilirmi?

sırasıyla hatalar şunlar ;

• Microsoft .NET Framework 2.0 Kur bakalım kurmazsa gene gel yazmıstım şimdi ati ile ilgili bütün uygulamaları kaldır önce .NET güncelle microsoft sitesinde görürsün benim laptopdada bu hatayı aldım catalist harici uygulamaları yükledi sonra hata verdi kaldırdım sonra .net güncelledim tekrardan yükledim ati ile ilgili birşey bırakma yanlız kolay gele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turgut -- 11 Aralık 2007; 20:19:00 >
  • zaten yüklü. özellikle yazdım oraya
  • Driver olarak aşağıdaki verdigim yerden indir hocam
    http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1786#download ATI Catalyst 7.11 XP (32-bit)
    http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1758#download ATI Catalyst 7.10 Windows XP 32-bit
  • aynı sorun bendede oldu kutudan çıkan cd deki sürücüyü yükledim donanımda ses kartını tanımadı sildim 7.11 yüledim sorun halloldu fakat bu seferde masa üstü özelliklerden ati catalyst control center ra girmeyi deneyince hata veriyor format atıp yeniden deneyecegim bu ati de sürücü sorunu hep var 8yıldır gforce kullanıyordum keşke vazgeçmeseydim
  • bende format atıom valla. olmazsa artık kartı satar 8800gt alırım
  • aynı sorunu bende yaşadım

driveri yüklerken bilgisayarım /özellikler bölümünden yükledim fakat

ati catalyst control'ı yükleyemedim

ama vistada yüklendi kolayca xp'de sorun çıkıyor herhalde.
  • öncelikle windows güncellemelerini aç güncellemeleri tamamlayınız. Daha sonra net freamwork 3 ü yükleyin ve pcyi yeniden başlatın son olarak sistem geri yüklemeyi aktif hale getirin (bu kısmı saçma ben alaka kuramadım ama sistem geri yüklemeyi açınca yükleme başladı hatta ses kartı sürücüsünüde yüklerken buna benzer hatalarla karşılaştım ) ve yükleme işlemini tekrarlayınız. tavsiyemhttp://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp bu siteden indirmeniz bu sadece hd3850 için ona göre umarım işine yarar

• www.guru3d.com

burdan driver cleaner indir sil eski kalanları

yeniden yükle

• format attım sorun halloldu
    şimdi crysis i yüklüyorum denemek için.
  • testlerini bekliyoruz kardeş :)
  • Yav kardeşim tam 8600GTS aldığım gün böyle haberler verilirmi yav. Tam bi kız ayarlamışken daha güzelinden pas alıp pişman olmak gibi bişey.
  • Önce kutudan çıkan cd den kur.sonra 7.11 i kur
  • ya arkdşalr bende bu karttan almayı düşünüyordum ama yorumlar içimi daralttı almasammı ?
  • ALLAH'ın aşkına aLma ben böyle ekran kartı görmedim.4 defa format attık gene kuruLmadı.sp2 sp3 kurduk gene fayda etmiyor.Aklın warsa aLma.Ben aLdım çekmediğim kaLmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.