Şimdi Ara

HD Video Capture yapacaklar mutlaka baksın !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
9.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Bu iş tonla para verip o aleti alıp bağlamakla bitmiyor.O videoyu editlemek için program lazım,render edebilmesi için çok sağlam bir PC lazım,o videoyu yüklemek için çok hızlı bir internet lazım.Bu kadar emeğin bir getirisi yoksa hiç uğraşmamak lazım. ^_^

Aynen koyacaksın Youtube'a kim izleyecek subscribe yapan kişi olmadıktan sonra Bu arada videoyu bekliyoruz
  • Hobi amaçlı yapıyorum capture işini. İzleyenler var merak etmeyin. Bknz: FIFA 11 online maçlarım vb. Gerçi sildim geçen sene bütün videolarımı. (yorumlarda baya komik oluyor ayrıca) ^_^

Arkadaşlar arası paylaşıyorum videoları. Dediğim gibi hobi amaçlı video çekiyorum. Herhangi bir iddam yok şu kadar kişi izleyecek diye. :D
  • Eğer bir aksilik çıkmaz ise videoyu upload edip link vericem arkadaşlar. Kalite çok iyi oldu valla.

Tam arşivlik videolar çıkar böyle. ^_^
  • Kesinlikle hayallerimdeki bir cihaz keşke şöyle 150-200 TL arasında bir fiyatı olsaydı, ilerde almayı düşünüyorum işalla

HDMI den kayıt almamasının sebebinin HDCP ( Kayıt engelleme ) sistemi olduğundan diye biliyorum ama bu yüzden Komponent'ti kullanıyor olması lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknsmnc -- 3 Mayıs 2011; 19:26:41 >
  • 2 defa Youtube'da hata aldım yoksa şimdiye kadar video hazır olacaktı. :(

@brknsmnc

Bilgi için ayrıca teşekkürler. ;)
  • Bekliyoruz videoyu
  • görüntü buna,burdan tv ye,kayıp olmazmı?
  • Dizi,film kaydetmeyede başlarsın yakında.
  • Kayıp olsa bile işin uzmanı anlar bu kaybı ona da gerek yok zaten. Youtube'da hata alırsam yine ne yapıcam bilmiyorum. Feci canımı sıktı bu olay. Aynı videoyu 3.defa upload ediyorum.

Bu arada videoyu izlerken nasıl kaliteli olduğunu göreceksiniz. Konuda yazan bir arkadaş daha alacağını söylemişti bu üründen ama ondan ses çıkmıyor nedense. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Kayıp olsa bile işin uzmanı anlar bu kaybı ona da gerek yok zaten. Youtube'da hata alırsam yine ne yapıcam bilmiyorum. Feci canımı sıktı bu olay. Aynı videoyu 3.defa upload ediyorum.

Bu arada videoyu izlerken nasıl kaliteli olduğunu göreceksiniz. Konuda yazan bir arkadaş daha alacağını söylemişti bu üründen ama ondan ses çıkmıyor nedense. :D

vimeo'ya yüklemeyi dene.
  • Videoyu merak ettim acilen koy hocam.
  • Oh be. Internet Explorer ile sorunsuz upload oldu. 5 dakikaya link vericem.

Firefox'dan hata aldım sürekli. Neyse, buna da şükür. ^_^
  • Videonun başında gri renk çıkıyor ama izlerken o gri renk yok. Neden öyle oldu anlamadım. Neyse bakalım. Ürünün verdiği kalite videoda.

• quote:

Videonun başında gri renk çıkıyor ama izlerken o gri renk yok. Neden öyle oldu anlamadım. Neyse bakalım. Ürünün verdiği kalite videoda.

Süper süper
  • 720p izlemesi güzel oluyor cidden. Yeni birkaç video daha koyacam.
  • Sağlam olmuş hacı.
  • quote:

720p izlemesi güzel oluyor cidden. Yeni birkaç video daha koyacam.

Cihaz çok güzelmiş gerçekten,verilen parayı hakediyor . . Yeni videolar bekliyoruz.
  • @ Affiliction Dostum böyle HD videolar paylaşırsan süper olur, görüntüde cillop olunca izlemede yanında yat gibi oluyo Kitana bu kostümle tam baby olmuş şöyle HD Clip yapsan valla tadından yenmez bide sana zahmet Gears Of War 3'den video eklersen harika olur, hadi şimdiden eline koluna kuvvet
  • Gears Of War 3 videosu koymak aklımda var, bugün yaparım büyük ihtimal. :)

Yalnız şu TS formatında ki videoları render edecek program bulamadım, araştırıyorum daha. :/
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.