Şimdi Ara

hd uydu alıcı fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben full hd televizyonumda kullanmak için hd uydu alıcı almak istiyorum. ancak biraz piyasa araştırması yaptım fiyatları yüksek çok yüksek bence fiyatlar ne zaman düşer daha ne kadar beklemeliyim. Hatırlarsanız ilk digital uydular çıktığındada çok pahalıydı. Yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: adulger

arkadaşlar ben full hd televizyonumda kullanmak için hd uydu alıcı almak istiyorum. ancak biraz piyasa araştırması yaptım fiyatları yüksek çok yüksek bence fiyatlar ne zaman düşer daha ne kadar beklemeliyim. Hatırlarsanız ilk digital uydular çıktığındada çok pahalıydı. Yorumlarınızı bekliyorum.

en ucuz hd cihaz seoul hiremco fx turbo gözüküyor..bu cihaz hakkında yorum verebilecek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyuksel

en ucuz hd cihaz seoul hiremco fx turbo gözüküyor..bu cihaz hakkında yorum verebilecek varmı

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=43012575&key=seul
  • quote:

Orijinalden alıntı: adulger

arkadaşlar ben full hd televizyonumda kullanmak için hd uydu alıcı almak istiyorum. ancak biraz piyasa araştırması yaptım fiyatları yüksek çok yüksek bence fiyatlar ne zaman düşer daha ne kadar beklemeliyim. Hatırlarsanız ilk digital uydular çıktığındada çok pahalıydı. Yorumlarınızı bekliyorum.

Yüksek fiyat derken, CoolStream HD;Kathreın HD;Dreambox HD (orjinal); VU HD gibi markaları kast ediyorsan boşuna bekleme bunların fiyatları kısa vadede düşmez(en az 5 yıl) düşse dahi 50-100 USD gibi minimum bir düşüş olur.Bunlar gelişime açık segment üstü cihazlar modası teknik olarak ıskartaya çıkmazlar yani.

İnpax veya Seoul-Hıremco gibi cihazların fiyatları alınabilir düzeyde.Eğer biraz anlıyorum bu cihazlar bana göre değil dersen paraya kıyacaksın.Yada 1.sınıf klon dm800 alıp yoluna devam edeceksin.(1.sınıf klon orjinal gibidir)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.