Şimdi Ara

HD Tune sonucum hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ilk tarama şleminde çıkan sonuçlar hiç anlamıyorum anlayan birileri yardımcı olabilirmi?
    HD Tune sonucum hakkında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benchmark testi yaparken bilgisayar mı kullandın?

Health testi yap. Quick scan'in işaretini kaldırarak da error scan yap.

Advanced System Care mi kullanıyorsun, yoksa bana mı öyle geliyor? Kaldır bence o programı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Benchmark testi yaparken bilgisayar mı kullandın?

Health testi yap. Quick scan'in işaretini kaldırarak da error scan yap.

Advanced System Care mi kullanıyorsun, yoksa bana mı öyle geliyor? Kaldır bence o programı.

ilk yaptığımda hayır kesinlikle boştaydı bilgisayar o testi yaparken. Bu resimdeki ise o testi yaptıktan sonra tekrar başlatmamın sonucu ilkinde bayağı aşağıdayken ikindisinde böyle oldu anlamadım.

Advanced system care'a gelirsek assassin's creed syndicate oyununda benim bilgisayar özelliklerimle aynı olan kişiler sabit bir 25 fps ile güzel güzel oynuyorlar ama benim bilgisayarımda 25 fps düşüp duruyor yani 25 fps birden 5 e düşüp 25 e çıkıyor yani yürürken donuyor oyun sonra yürümeye devam ediyor sürekli 5 e düşüp 25-30 a çıkıyor oyüzden bu program belki herhangi bir çözüme kavuşturur umuduyla kurdum ama olmadı aynı fps düşüşleri yaşıyorum..

Bana garip gelen şey ise oyunun %8 CPU kullanıp %95 RAM kullanması normalmi sizce?

HD Tune sonucum hakkında

• AhmetUral A kullanıcısına yanıt
    RAM ile harddiskin bir alakası yok bence. Harddiskte bad sector olup olmadığını öğrenmek için yukarıda dediklerimi yapmalısın.

En çok RAM kullanan işleme bakın. RAM'in sağlam olup olmadığını kontrol etmek için; Windows Bellek Tanılama Aracı ile ya da Memtest86 ile RAM'in sağlığını test edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 12 Mayıs 2017; 15:29:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonuç bu
    HD Tune sonucum hakkında
  • Disk temiz görünüyor.bad sectör yok.

2. Benchmark ta sonuçlar normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.