Şimdi Ara

HD LNB hakkında bir sorum olacaktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
14.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hd receiver ve hd lnb alacağım

fakat evimde digital receiver de kullanmaktayım
    hd lnb ile normal(digital) receiverimi de kullanabilirmiyim

şu an evimde normal receiver var buda normal lnb ye bağlı
    şimdi hd receiver alacağım bunun içinde hd lnb almak gerekiyor
    hd lnb taktığımda normal receiver ile digital yayinları izlemeye devam edermiyim
    çift çıkışlı hd lnbyi ile hem hd receiver hemde normal receiveri aynı anda kullanabilirmiyim

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 19 Nisan 2008; 16:30:27 >

• tabii kullanabilirsin...
  • kullanırsın fakat onların üzerinde yazan oslatör değerleri vardır üniversal lnblerde 10600 / 9750 ydi digital cihazından bu oslatörleri lnbnin üzerine bakarak değiştirmen gerekiyor uydu ayarlarından..
  • Hd twin LNB kullanacağım aşağıdaki ürün işimi görürmü acaba ?

http://www.hepsidijital.com/shop/default.asp?gb=urun&id=1552&ortak=
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadowboys

http://www.hepsidijital.com/shop/default.asp?gb=urun&id=1566&ortak=

bunu al bence daha kaliteli daha ucuz

katagorisinde dünyanın en iyi lnb sidir..hemde gerçek degerdir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulgazi

quote:

Orjinalden alıntı: Shadowboys

http://www.hepsidijital.com/shop/default.asp?gb=urun&id=1566&ortak=

bunu al bence daha kaliteli daha ucuz

katagorisinde dünyanın en iyi lnb sidir..hemde gerçek degerdir..

aynen öle abicim ve yukarda yazılan lnb ile arasındaki fiat farkına bak

• SHARP FULL HD 0.3 DBİ LNB okey.......
  • gecenlerde bır arkadasım ıcın sıstem kurduk ve kullandıgımız lnb lerın tamamı inverto gruplarındakı lnbledıve kesınlıkle 10 uzerınden10 erıyorum
    sharp daha oncede kullandım ama hıc begenmemıstım UZERINDE kocaman sharp yazacak dıye oyle bır dumene gerek yok starsatın 8 ytl lık lnb sıde netıcesınde sorunsuz olarak HD makınede calısıyor onemlı olan benım ıcın herzaman ıyı sınyaldı hd de LNB de FULL dıye bırsey yok bunların tamamı lakk lakk
    benım sınyal konusunda guvendıgım 2 LNB varrr dıgerlerını hıc sallamıyorum da bunuda ıstersenız verdıgım lınkden gıdın kontrl edın degısımde rahatlıkla yardımcı da olurlar.

INVERTO http://www.karabalikelektronik.com/catinfo.asp?cid=13

SMART TUTANIUM http://www.karabalikelektronik.com/catinfo.asp?cid=15

quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulgazi

SHARP FULL HD 0.3 DBİ LNB okey.......

• bu bahsi geçen lnb lerin satıcısısın herhalde. bir tek senden duyuyorum SHARP ı kötüliyen ve sen kaç senedir bu işi yapıyorsun.
  • istanbuldaysan denıyelım oyle konusalım seker kardesım

her ıkı lnb de hatta fazlasıda var bende guzel bır ıs yapabılırız hemde forumdakı her kesde bu ısın cıddıyetını anlar !!!

ben bu ısı cokkk eskıden yapoıyorum ıstersen mack4 veya satfınder veya magıc fınder3 ıle de bunu resımlerız ve forumdakı herkes bu sohbetden veya Dalas dan ders alır

ama nerdeysen geleceksın cıkacagız catıya

Kabus_34

• HD LNB diye bişey yok gelmeyin bu tuzaklara ,
    tabii iyi LNB var kötü LNB var, değerleri yüksek olan var varoğlu var,
    ama HD yok sakın kanmayın ben kullanmaya başlıyalı 1 yıl oldu normal LNB ile gayet güzel izliyorum HD yayınları

Bir babayiğit bana normal LNB ile HD yayın alınamayacağını (zaten 1920 x 1080p yayın yok) yada normal lnb nin full hd yayın alamayacağını kanıtlasın alnından öpeyim..
  • istanbulda olsaydım lnb kıyaslaması yapardım ama kimse gücenmesin. 1000 km uzaktan gelemem
    kaç senedir uydu işindesin..kaç yaşındasın sen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thai-Fun

HD LNB diye bişey yok gelmeyin bu tuzaklara ,
    ama HD yok sakın kanmayın ben kullanmaya başlıyalı 1 yıl oldu normal LNB ile gayet güzel izliyorum HD yayınları

Bir babayiğit bana normal LNB ile HD yayın alınamayacağını (zaten 1920 x 1080p yayın yok) yada normal lnb nin full hd yayın alamayacağını kanıtlasın alnından öpeyim..

+1 Eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thai-Fun

HD LNB diye bişey yok gelmeyin bu tuzaklara ,

Sizin söyleminize göre HD lnb ile Normal lnb arasında fark yok ozaman biz tüketiciler kandırılıyoruz, ilginç

verdiğiniz bu bilgiden dolayı sizi tebrik ediyorum.

Birde internetten çanak almak akıllıcamı malum kargo şirketleri ürünü taşırken zarar verebilir, yoksa bu ürünlerde karton kutularda korumalı olarkmı gönderiliyor ?

• Selam ayni urunleri bende almayi dusunuyorum.

LNB secimi, receiver secimi ve su aslinda var olmayan HD lnb den normal reciver a sinyal yollama islemlerini yapinca banada bildirirsen sevinirim.

2 hafta sonra bende girecegim bu ise

quote:

Orjinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar

hd receiver ve hd lnb alacağım

fakat evimde digital receiver de kullanmaktayım
    hd lnb ile normal(digital) receiverimi de kullanabilirmiyim

şu an evimde normal receiver var buda normal lnb ye bağlı
    şimdi hd receiver alacağım bunun içinde hd lnb almak gerekiyor
    hd lnb taktığımda normal receiver ile digital yayinları izlemeye devam edermiyim
    çift çıkışlı hd lnbyi ile hem hd receiver hemde normal receiveri aynı anda kullanabilirmiyim

Edit:İmla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.