Şimdi Ara

HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayır derseler tepki çekerler

Tabii, buyrun dediler
  • Marmara Park Ben kaçar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Hayır derseler tepki çekerler

Tabii, buyrun dediler

sen bu işi biliyosun vicdansız
  • Kötü, plastik gibi et?lerle sözde iskender satan firmadır nazarımda.
    Ne yerim ne de eşime dostuma tavsiye ederim.

İskender gibi özleyip yediğim yemekleri en iyi yerlerinden yemeye özen gösteriyorum.
    Uzun süredir de yemediğimi farkedip hafta sonu hanımla Florya Uludağ İskender'e gittik. Ben iskender'i Uludağ dışında bir yerde yemeyi tercih etmiyorum.

2 iskender, gavurdağ salata, kaymaklı ekmek kadayıfı, su'ya 98 lira verdik. Fiyatlar ortalamanın üstünde ama hakediyor. Zaten deniz'e nazır bir et lokantasında İstanbul'da aşağı fiyatlar yok.

HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar] HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar] HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar] HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar] HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar] HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar] HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LSG -- 5 Mayıs 2014; 22:11:38 >

• Ben Ankamall'da bi giriyim dedim çok beğendim bi daha ki gidişimde duble alacağım iskender'i ama asla içecek almam 3.5 nedir lo
    Çalışanlarda iyi hatta bi daha ki yiyisimde rica edecem köfte 1 tane daha atsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet özellikle etini çok beğenmiyor

Buranın Patates kızartması soslu ve tereyağlı pidesi ve tatlısı çok güzel

f/p olarak ise çok çok iyi dubleye 16 tl veriyorsun sonuçta
  • avmlerde mecburen buralarda döner yiyoruz

bi duble iskender söyledim

ekmeği çok bol olduğu için sanki ekmek yiyiyorsun gibi oluyor eti unutuyorsun :)

duble 25 lira civarı

HD İskender [Tadım Notum ve Fotoğraflar]
  • patlıcanlı iskenderine hayran kaldım.daha önce böyle iyi patlıcan yemedim,ki antepli olarak hayatımız patlıcan yemekle geçer.
  • 28 Nisan 2014 tarihinde 16 TL ile duble yenebilirken, şimdi o fiyata ancak 1 porsiyon yenebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

28 Nisan 2014 tarihinde 16 TL ile duble yenebilirken, şimdi o fiyata ancak 1 porsiyon yenebiliyor.

tuik ve merkez bankası olduğu sürece enflasyon %5-6 diye yutturmaya devam edecekler
  • bulunduğunuz avm'de bay döner varsa hd yerine kesinlikle orayı tercih edin derim. tabi illa avm'de iskender yemek istiyorum diyorsanız. yoksa avm'de döner de iskender de yenmez. hd iskendere en son 2 yıl önce gittim. toplamda 4-5 defa gitmişimdir. ilgi alaka kötü, servis geç geliyor. iskenderden 15 dk önce kolayı açıp masaya getiriyor. birçok defa uyarmama rağmen hem de!
  • ben de bazen avmde yiyordum bu konudaki yorumları görene kadar yorgunluktan ağzımın tadı yok herhalde diye düşünüyordum gerçekten de plastik gibi ama görünüşü güzel .zaten avmde yiyecek doğru düzgün ne var.mesela mc donalds tuzlu kötü patates,pizza desen sucuklu ve zararlı,burger hamburgerleri küçük,kfc nin tavukları da çok yağlı ve mide bulandırıcı
  • HD 720 P kesmedi beni beğenmedim.
    4 K lezzetli beklemeyin fiyatından belli zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirde olanlar uygun fiyata lezzet arıyorlarsa Şirinyer Kahyaoğlu döner.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p mi
  • Çok pahalı ve tadı hiç iyi değil 2 sene önce yemiştim ilk ve son HD İskender deneyimim oldu
  • başka tadım konularınız var mı
  • buradaki eti çiğnerken plastikimsi bir şeyi yiyorum hissine kapılıyorum.

Bir garip etleri. Bu yüzden avmlerde döner yemiyorum.
  • Normalde iskenderi pek seven bir insan değilimdir. Fakat HD'nin etlerinin değişik olduğunu söyleyebilirim. Lastik gibi et .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.