Şimdi Ara

HD En İyi 10 İOS Oyun - 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=lRtA0fMrS2s

videonun altinda indiriceginiz oyunlarin indirme linklerinide paylastim

videom begenip abone olurssniz cok sevinirim :)

iyi seyirler :))

• bence kotu secımler 2-3 tane oyun harıc.
  • bence de kötü seçimler var
  • ios seçenekleri pek yok açıkçası :) eğer paylaştığım ios oyunları sevmediyseniz ve daha iyisi var diyorsanız isimleri bana özel mesaj ile veya buraya yazarak beni bilgilendirebilirisniz.Şuan dünyaca hiti en iyi ve oynanabilirliği en geniş olan oyunları içine aldım bu benim terihim değil indiren ve puan veren kişilerin tercihidir kişisel bir sçeimim olmadı :)

Fakat dediğim gibi önerilere açığım eğer söylediğiniz oyun indirme sayısı ve yıldız bakımından benim paylaştığım ayarda oyunlar olursa yeni videomda onlara yer vereceğim :)
  • güncell
  • Saçma bir konu güncel olsa da yorum fazla gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just Smile

bence de kötü seçimler var

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanozbay

Saçma bir konu güncel olsa da yorum fazla gelmez

size göre saçma olan videoları 3000-4000 arası izleyici kitlesine sahibim :) Bu forumdan ne beklediğinizi tam olarak anlayamadım sizce buraya emeğe saygısızlık etmek mi doğru yoksa çoğu oyunu deneyip veya indirme oranlarını bakıp, indirmeden izlemek isteyenler için bir seçenek koymam mı doğru?

burası bir paylaşım forumu tekrar söylüyorum burada bir kişinin işini bile gösem veya izlese ben sevinirim.Bana görede emeği hiçe sayıp boş boş yorum atanlar oldukça gereksiz

ben burda yorum beklediğim için güncellemiyorum çoğu kişi bu tarz videolarımı görsün diye uğraşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekow238 -- 26 Mart 2014; 15:41:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.