Şimdi Ara

HD 7870 daha ne kadar götürür? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 1080p diye bişi dememişim mesajı bide alıntılayıp üstünede cahillik akıyor demen etkileyici okudunugu anlamamakda ustasın cahil olan asıl sensin okudugunu anlamadan sallamak kabilyet gerektirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Fps olayına hiç girmiyorum oynatıyorsa benim için sıkıntı diil, nerden ölçüldüğünüde bilmiyorum.

msı afterburner programını inidirp kurup ordan bakabilirsin youtube da videosu var nasıl yapıldıgının
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

ben 1080p diye bişi dememişim mesajı bide alıntılayıp üstünede cahillik akıyor demen etkileyici okudunugu anlamamakda ustasın cahil olan asıl sensin okudugunu anlamadan sallamak kabilyet gerektirir

İlk mesajinda zor hocam 720 belki acar diyen uzaylilardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6670 1 gb da bitirdim oyunu, texture normal idi diğer ayarlar low ya da off. Karlı ortamda kas kas öldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 15 Kasım 2017; 18:51:29 >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    ilk mesajım bu sallama aç bak

low da bile zor hocam hele 1080p ise dahada zor

1080p high ayarda 2700 mhz yiyor
  • <3 Oyun Konsolu Rahatlığı <3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

low da bile zor hocam hele 1080p ise dahada zor

1080p high ayarda 2700 mhz yiyor

Saçmalama, gtx 960m olan laptopumda 1080p medium ayarlarda 30fps üstü oynuyorum, 7870 çok daha rahat oynatır
  • 11 yildir bu forumdayim, henüz "sistemim yeterli" mi konularina "yeterli" yazani gormedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu indirdim ama rusca yüklüyor. İçinde Data Eng diye klasör de var. Sıkıntı olmaz değil mi?

HD 7870 daha ne kadar götürür?
  • 7870 ile 1050ti oyununa göre değişmekle beraber neredeyse denk kartlar. Orta ayarlarda oynarsınız.
  • nacker kullanıcısına yanıt
    1050Ti' ın dengi HD 7970' tir o seride. GTX 1050Ti bariz şekilde HD 7870' ten üstün. GTX 680 ve HD 7970' in günümüzdeki halidir GTX 1050Ti.
  • Black_Ang3l B kullanıcısına yanıt
    Sıradan bir kullanıcı için işlevsellik, grafik ve performans farkını önemsemeyen, ben oyunuma bakarım diyenler için konsol mantıklı fakat donanımcı birisini konsol başına oturtamazsınız

Kol kadar ekran kartını kutusundan çıkarıp kasaya takmanın zevki bir başkadır
  • 7850 ve 7870 lerin bence daha zamanı var oyunlar için. Ufak tefek grafik ayarları ile daha çok oyun oynatır bu kartlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yüksek ayarda oynarsın.Çok yüklenmiyor sisteme.
  • nacker kullanıcısına yanıt
    Tabii ki bende isterim gidip GTX 1080 Ti alıp çatır çutur 4K oynamaya ama :) :D Ben PS3'ü 310 Liraya aldım :D Yaklaşık 100$ :). Fakirliğin gözü kör olsun :D
  • İngilizce yükledim oyunu ama daha oynayamadım. Akşam testleri atarım arkadaşlar.
  • hocam ne yaptınız acaba
  • quote:

hocam ne yaptınız acaba

Aşşağıdaki ayarlarda en az 30 en çok 60 fps alabiliyorum.

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Fena değil hocam ayarlar. İleride gayet rahat yeni bir ekran kartı alabileceğiniz bir sisteminizde var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    bendede i3 2120 var yakın zamanda değiştirmemiz gerekiyor işlemcileri en az i5 6. nesil... haksızmıyım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.