Şimdi Ara

HBO'nun yeni dizisi Westworld, sanal gerçekliğin karanlık yüzünü inceliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • digiturkte var burda görğnce dikkatimi çekti

• Bende dün gece Digiturk'te izledim gerçekten kendini izlettiren bir gizem havası yakalamayı başarmışlar. Birisi Matrix demiş ama ondaki burası neresi nedir ne olacak tarzı ipuçları toplayıp izlemek içine girdikçe orjinalliğini görmek güzel oldu.

Oyunculardan bazıları tam oturmamış zamanla uyum sağlarlar umarım. Uzun zamandır iyi bir bilim kurgu dizisi gelmiyordu iyi oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Ulan ben yaşlandım şu Ed Harris ile Anthony Hopkins yaşlanmadı arkadaş.

Dizide onların da oldugunu bilmiyordum

Bu arada onlar ölümsüz. seni de beni de gömerler
  • İşin içinde Jonathan Nolan varsa izlenmez mi ya! Poİde de konuşturmuştu yeteneğini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

oyuncular sağlamda game of thrones'un yerini doldurucak denmesi biraz abartılmış gibi geldi bana.

bizim dh editörleri sallamış işte
  • ilk bölüm gelmiş sanırım
  • Az aksiyon koysalar bari diziye ilerde gayet güzeldi ilk bölüm, şu sorgulamalarda niye çırılçıplak soyuyorlar onu anlamadım bende

• Sanal falan değil baya bildiğiniz elle tutulur bir gerçekliği olan bilim-kurgu var hemen başka şeylerle benzerlik kurarak makaleler yazıyorsunuz
  • Aslına bakarsanız bu dizi; 1973 yapımı Yul Brynner başrolünü oynadığı bir filmden aynen alınmış bir konu. Hakkını vermişler modern cihazlarla bizi 2113 yılında hissettiren güzel bir re-make olmuş.
    http://www.imdb.com/title/tt0070909/?ref_=nv_sr_2

Bu dizi eemm. hoş 9 ve 10.Bölümü seyretmedim ama Sezon 2 si yok mu yoksa bittiyor mu 10. Bölümde.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

2. sezonu olacak. 2018'de.

ilk sezon 2016 2.Sezon 2018 3.Sezon 2113... ilginç Sebep ??
  • moz@ kullanıcısına yanıt
    Farklı bir dünya gelebilir belki hocam ihtimaller dahilinde, onun hazırlıkları vs normal.
    quote:

Nolan: We won’t be on the air until 2018. We started that conversation with the network when were shooting Episode 2 and we realized the complexity of trying to write and produce the show at the same time. We both work in the movie business as well, and in the movie business the best that you can possibly hope for with a film franchise is to turn around another installment in two or three years. So really on that schedule, we’re doing great.
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    HBO dediğimiz yapımcı taş çatlasa 11 dizi ile uğraşıyordur. 2017 yarısından sonraya haydi haydi 3-5 bölümü yetiştireceğini sanıyorum ama.Hoş bölümler standart dışı yanı 40 Dk. yeri 1 saat ama üzerinden 2 sene atlayacak kadar bir faktör değil.
    Hocam vahşi batıda geçmeyebilir belki yeni sezon son bölümlerde farklı kıyafetli taşıyıcılara göz ucuyla baktık biliyorsun. Ben o açıdan dedim tabi ki 2018 olasın hatta 2018 in kaçı o da belli değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Hocam vahşi batıda geçmeyebilir belki yeni sezon son bölümlerde farklı kıyafetli taşıyıcılara göz ucuyla baktık biliyorsun. Ben o açıdan dedim tabi ki 2018 olasın hatta 2018 in kaçı o da belli değil sanırım.

Evet de biraz tembel çıktı bu HBO
    HBO ile bir alakası yok. Yukarıda da yazdım. Olay tamamen Nolan ve karısının takviminin yoğun olması. Hem yazıp hem yönetmenin kolay olmadığını ayrıca sinema sektöründe de çalıştıklarını, bu yüzden diziyi de 2018'e kadar hazır edemeyeceklerini kanala bildirmişler. Kanal da bunu kabul etmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

HBO ile bir alakası yok. Yukarıda da yazdım. Olay tamamen Nolan ve karısının takviminin yoğun olması. Hem yazıp hem yönetmenin kolay olmadığını ayrıca sinema sektöründe de çalıştıklarını, bu yüzden diziyi de 2018'e kadar hazır edemeyeceklerini kanala bildirmişler. Kanal da bunu kabul etmiş.

Şu İngilizce metinden bahsediyorsunuz sanırım, İngilzcem yetersiz olduğundan ve dahi çeviriyi de yapmadığım için anlaşılamadı mevzu fakat şimdi oldu.
  • Game of thrones'un yerini mi dolduracakmış!?

o iş biraz zor.

• HBO nun birinci sezonu en çok izlenen dizisi olmuş ama yani yerini dolduracak tek dizi gene Westworld

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.