Şimdi Ara

HBO Max adım adım Türkiye'ye geliyor: Türkiye Genel Müdürü belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Rachsuchtig (2 mesaj) Dürüstİnsan (2 mesaj) TncyKrmn (1 mesaj) aykut291 (1 mesaj) burakdc (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (3 mesaj) (2 mesaj) (1 mesaj) (1 mesaj) (8 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> HBO Max adım adım Türkiye'ye geliyor: Türkiye Genel Müdürü belli oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7151 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bildiğiniz üzere Netflix'in popülerleşmesinin ardından birçok eğlence şirketi kendi video akış platformunu oluşturdu. Bunların arasında en popülerlerden biri olan HBO Max ise bu yıl ülkemize gelmek için hazırlık yapıyor. Geçtiğimiz saatlerde de HBO Max'in önemli bir pozisyonu belli oldu.

HBO Max Türkiye Genel Müdürü Barış Zavaroğlu

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre HBO Max'in Türkiye Genel Müdürü olacak ve platformun ülkemizde erişime açılması üzerine çalışmalar yapacak olan isim Barış Zavaroğlu. Kendisi daha öncesinde Turkcell'in platformu TV+'ın genel müdürü ve Fox Türkiye'nin CMO'suydu. 

Ayrıca Bkz.Yıllardır beklenen Disney Plus'ın Türkiye'de ne zaman erişime açılacağı belli oldu

Şu an için ne yazık ki hala HBO Max'in ne zaman erişime açılacağı bilinmiyor. Yalnızca 2022 yılında erişime açılacağı biliniyor. Disney Plus da bildiğiniz gibi bu yıl ülkemizde erişime açılacak ve yerli projeleriyle birlikte hızlı bir giriş yapacaklar. HBO Max'in bu tarz bir planı var mı sorusunun cevabı da henüz bilinmiyor.

Kaynak:https://deadline.com/2022/01/hbo-max-turkey-chief-staffs-european-offices-1234908022/

|
    |

• Yarbay
    3126 Mesaj
    Disney+ ve HBO Max aynı zamanlarda giriyor pazara bakalım nasıl kampanyalar düzenleyecekler
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj

2 sene al 5 sene öde yada şimdi al 2069 da öde olabilir

|
    |
    Rachsuchtig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3126 Mesaj

Ha ha ha, bu iyiydi
    |
    |
    palamutix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3381 Mesaj
    House of Dragon ve Mandalorian gibi dizileri legal şekilde izleyebiliriz. Tabi fiyatlar uçuk olmaz ise.
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    Haberde bahsedilmemiş ama HDR Dolby ve DTS yoksa hikaye zaten düz dizi ve filmleri nette dolaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdc -- 12 Ocak 2022; 14:55:55 >
  • Yarbay
    6839 Mesaj
    Hangisine para vereceğiz ya?
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    Artık duyun sesimizi şu Apple tv+ gelsin artık neredeyse her ülkede var Bi türkiye de yok
    |
    |
  • Binbaşı
    1002 Mesaj

Merakla bekliyoruz.
    |
    |
    Rachsuchtig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3562 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Insomniac_Games

Çok iyi haber.
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    Disney plus ve HBO gelmesi iyimi olur kötü mü bilemiyorum. Hangisine para yetiştirelim. Alsak bi dert almasak bi dert
    |
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Digital platformlara çalışacaz sanırım netflix- disney - hbo - spotify - youtube derken totalda fazla oluyor
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    12463 Mesaj

inş 4 kişi ortak alma olurda fazla para vermeden her platfromda olmak isterim

|
    |
  • Yarbay
    2267 Mesaj

Hatılıyorum. Hala amazon prime videoda 4k ve hdr desteğini win10 ve 11 de kullanamıyoruz
    |
    |
    burakdc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1067 Mesaj

Mandalorian disneyde.
    |
    |
    Dürüstİnsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3381 Mesaj

Biliyorum onu. Disney de bu sene geleceği için öyle söyledim.

|
    |
    kakarikikiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Sabırsızlıkla bekliyoruz
    |
    |
  • Yarbay
    3218 Mesaj
    Çok iyi valla kendi adıma mutluyum Türk ahmak TV ları ve korsan siteler tarih oldu benim için sevdiğim diziler gelince bir aylık alır seyrederim belki yıllık alırım belli olmaz umarım Türk TV sektörüne öncü olur bunlar.
    |
    |
  • Yarbay
    16270 Mesaj

Ay ay ödemek çok manasız ve yorucu. Tek seferde 12 aylık ödeme seçeneği ve bunu da uygun fiyattan verirse abone olurum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj

İyi, güzel hoş ama ortaklı olsun please :)

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.