Şimdi Ara

HB Visa ödeme kaydına 100/25çek / mobil kargo bedava +100

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
25
Favori
10.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu kampanya, 15 Ekim-15 Aralık 2015 tarihleri arasında 2 ay boyunca hepsiburada.com'da ödemenin Visa kredi kartlarıyla yapılması ve alışveriş sonrasında Visa kredi kartlarının Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilmesi durumunda geçerlidir.
    Visa banka kartları ve Halkbank kredi kartları Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilemediğinden kampanyaya dahil değildir.
    15 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında kazanılan 25 TL tutarındaki hediye çeki 1-15 Aralık 2015 tarihleri arasında, 16 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında kazanılan 25 TL tutarındaki hediye çekleri ise 1-15 Ocak 2016 tarihleri arasında hepsiburada.com sitesinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
    1 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde tanımlanacak 25 TL tutarındaki hediye çeklerine hesabınızda yer alan "Hediye çeklerim" sekmesinden ulaşabilirsiniz. Hediye çekleri tanımlandığında e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.
    Hediye çeklerini hepsiburada.com sipariş ekranında yer alan "Çek No" alanına kampanya kodunu girip "Kullan" tuşuna basarak indirimden faydalanabilirsiniz.
    15 Ocak 2016 tarihlerinden itibaren kullanılmayan çekler kullanıma kapatılacak ve tekrar aktif hale getirilmeyecek, yenisi ile değiştirilmeyecektir.
    25 TL değerindeki hediye çekiniz bölünemez veya birleştirilemez. Hediye çekleri; chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, bebek bezleri, ıslak mendil, bebek maması, deterjan ve temizlik ürünleri, Apple marka tablet ve akıllı telefonlar, kâğıt-etiket ürünleri, hediye kartı, TL kartı, TL yükleme ürünleri haricinde ve hepsiburada.com dışındaki diğer satın alma seçeneklerinde geçerlidir.
    Hediye çekleri; chipgold, ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri bebek bezleri, iPhone 6, iPhone 6 Plus, hediye kartı, TL kartı, kâğıt-etiket ürünleri, TL yükleme hariç ürünlerde geçerlidir.
    Bir alışveriş için yalnızca bir kere hediye çeki kullanılabilir.
    Bu kampanya sadece banka kampanyalarıyla birleştirilebilir.
    İndirim, hediye çekinin kullanıldığı alışveriş anında gerçekleşecektir.
    Hediye çekleri paraya çevrilemez.
    Her bir tüketici bu kampanyadan ilgili ay içinde 1 kez yararlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 5 Aralık 2015; 15:05:25 >

• Sorulmadan cevaplayalım çek kazanmak için alt limit yok, hb'den yapacağınız 1 liralık alışverişte bu çeki kazandıracaktır. Ayrıca tüm sanal kredi kartları Visa olarak açıldığı için çek kazandırır.

Hb'nin bu kampanyasını seviyorum ama çok uzun süreç veriyor.

Konu için teşekkürler.

İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 15 Ekim 2015; 0:56:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Sorulmadan cevaplayalım çek kazanmak için alt limit yok, hb'den yapacağınız 1 liralık alışverişte bu çeki kazandıracaktır. Ayrıca tüm sanal kredi kartları Visa olarak açıldığı için çek kazandırır.

Hb'nin bu kampanyasını seviyorum ama çok uzun süreç veriyor.

Konu için teşekkürler.

İmla.

ben de garanti bankasının sanal kartı var ama visa değil maestro. nasıl bütün sanal kartlar visa oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 bankayı aktif kullanıyorum ve duyumlar hep o yönde. İsterseniz kapayıp tekrar oluşturun, bilemedim onu.
  • bankaların çoğu master veriyor ama mesela bildiğim finansbank visa veriyor sanalı.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Mumkun değil. şimdi master card maximum sanalkart numaramı girdim hepsibura da ya direk master card olarak tanıdı. tüm kart tiplerinin sanal kartı visa dır diye bir şey mümkün olma yönü yok. kart neyse sanalkart da odur. numaralar değişir sadece.
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Teb+finans kullanıyorum sanalları ana karta bakmaksızın Visa oluşuyor.
  • I love visa, i love finansbank
  • soyken kullanıcısına yanıt
    teb le yaptım şimdi. gerçektende öyleymiş ne kadar tuhaf.
  • sanal kartlar
    enpara vs

dahil değil sanırım

Visa banka kartları ve Halkbank kredi kartları Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilemediğinden kampanyaya dahil değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden 4 tlye ton balığı vardı. şimdi yok en uygun ürün 3 tl oda işe yaramaz ürünler. ne alacağız şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

eskiden 4 tlye ton balığı vardı. şimdi yok en uygun ürün 3 tl oda işe yaramaz ürünler. ne alacağız şimdi

yokmu nee ton balığını kaldırmışlar mı???

• -10 tl olupta kargosu beleş olan birşey söyleyinde alalım bari
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exto -- 19 Ekim 2015; 18:07:32 >
  • Hepsiburadanin bu kampanyasindan daha önce de faydalanmistik. Şimdi aynı kredi kartını kaydetsek yine verir mi ki 25 lirayı?

• Kartin basi 4 ile basliyorsa visa 5 ile basliyorsa master karttir...

• Yapmayın etmeyin vermeyin lütfen. Konusu defalarca açıldı. Bu şekilde tanımlama yapanların hesaplarından habersizce harcamalar yapıldı. Savcılık mahkeme bankalarda sürünmeyin

• Sanatkart numarası verip limiti alışveriş yapmayacağınız zaman 0 tl yaparsanız birşey olmaz.

• Güvenli değil.
    Forumda birin başına gelmişti
    Asıl kartti tanimlamis
    Hesabı bırinin eline geçmiş
    Adına 5 telefon siparişi verilmişti
    Uğraşıp duruyordu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.