Şimdi Ara

HB - Viewsonic VA2465SMH 23.6' 5ms Full HD - HDMI - VGA 172,28 TL - ***Kargoda*** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
8
Favori
14.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cem650

Yaranmı var sen niye üzerine alDın

.... biriondan 450 tl ye almış yemezler canım.
    Diyen sensin.Burdaki bahsettiğin benim.
    Ya yazdığını okumuyormusun veya nasıl bir kafa ile yazıyorsun ne yazdığını bilmiyorsun.
  • beyler boşuna birbirinizi kırmayın, monitörü genelde 450 ye sattılar alan arkadaşlar. hatta cimbom38 arkadaş muhtemelen forumdan HilmiE 'den aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

beyler boşuna birbirinizi kırmayın, monitörü genelde 450 ye sattılar alan arkadaşlar. hatta cimbom38 arkadaş muhtemelen forumdan HilmiE 'den aldı.

O arkadaşdan değilde forumdan başka arkadaşdan aldım.Üzüldüğüm nokta arkadaşlar çok kırıcı şeyler yazıyorlar.Ben monitörün kaça alındığını forumdan biliyorum ve 32 inç adam gibi bir tv bulamadığım için bu monitörü aldım.Aldığım fiyatıda yazdım.Şu an mutfakta 32 inç tv bulana kadar ve satılana kadar kullanacağım.Daha uygun fiyata daha iyi monitör bulan arkadaşların istediği yerden alması doğal hakkı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 1 Mart 2017; 14:58:42 >
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    he canım hee
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

tv ye görüntü veren aygıt fhd değilse normal bence. ben ps3 bağlayınca da o uyarı çıkıyor. ama o ayarı da monitörden değil görüntü kaynağından yapman lazım

Hdmı ile notebook ve uydu alıcısı bağladım.Notebooğum 720 p full hd değil.Notebook ekran kartından dijital tv olan yerden ayarları 1080 p yapınca monitördeki ekran görüntüsü çok güzel oldu.Karıştıra karıştıra en güzel ayarları bulacağım.
    Ekranda taşma oluyor.Onu monitörde nasıl ayarlarım onu arıyorum.
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    çerçeve ayarı var monitörlerde ama sendeki taşma nasıl bi taşma çıkaramadım :)
  • Alt taraftaki başlat kısmı her taraftan o şekilde kesik

HB - Viewsonic VA2465SMH 23.6" 5ms Full HD - HDMI - VGA 172,28 TL - ***Kargoda***

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Alt taraftaki başlat kısmı her taraftan o şekilde kesik

HB - Viewsonic VA2465SMH 23.6" 5ms Full HD - HDMI - VGA 172,28 TL - ***Kargoda***

Halletim hocam.Notebooktan en boy oranını ayarlama yerinde yaptım.

Hd uydu alıcısını bağladığımda monitörün ayarlar bölümüne girince üstteki 2 ayardan otomatik görüntü ayarlarını aktif edemedim.Konstrast ayarları bazen aktif oluyor ordan Konstrast ve netlik ayarını artırabiliyorum. Bazen oda aktif olmuyor.

Otomatik ayar sadece analog bağlantıda oluyormuş, hdmı ile bağlandığında olmuyormuş.

Notebooğu ve uydu alıcısını zaman zaman film izlemek için 42 inç 4307/k led phlips tv var ona takdığımda bu kadar uğraştırmıyor.

Monitörü monitör ihtiyacı için tv ti de tv ihtiyacı için kullanmak daha mantıklı geliyor.

Monitörü satıp 32 inç tv alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 3 Mart 2017; 10:15:8 >

• Aslında bu sorunlar ekran kartı ayarlarından çözülebilir. Biraz daha ince ayarları karıştırmanız gerekiyor.
    TV olarak kullanmak içinse uydu alıcı ayarlarından gerekli ayarları yapmanız gerekmekte, tabi ki alıcınızın ne kadar özelleştirilebilir olduğuna da bağlı bir durum bu.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.