Şimdi Ara

HB - Viewsonic VA2465SMH 23.6' 5ms Full HD - HDMI - VGA 172,28 TL - ***Kargoda*** (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
8
Favori
14.368
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam, yapıştır gitsin :) ama henüz açmamışsan videoya çekerek açman bir nebze fena olmaz gibi . olur da sağı solu çatlak kırık vs çıkar servise gösterirsin ama bu tip bişey de çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 8 Şubat 2017; 8:54:38 >
  • Geldi tv olarak kullanmaya uygun hoparlör düşük sesli ama küçük odada iş görür. Renk ayarlarını zamanla yapmak lazım oto ayarlarını sevmedim. Hele ilk açıldığı hali baya kötü. Alacak olan varsa grundik 21.5 inç full hd vga girişli sorunsuz tertemiz monitörüm satılık. Ucuza verecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucra

Geldi tv olarak kullanmaya uygun hoparlör düşük sesli ama küçük odada iş görür. Renk ayarlarını zamanla yapmak lazım oto ayarlarını sevmedim. Hele ilk açıldığı hali baya kötü. Alacak olan varsa grundik 21.5 inç full hd vga girişli sorunsuz tertemiz monitörüm satılık. Ucuza verecem

172 TL'den fazla istemeyeceksiniz herhalde. Sonuçta 172 TL'ye IPS 23.6" monitör aldık :D
    (Şaka tabii ki bu, mal sizin fiyatı siz belirleyeceksiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchituX -- 8 Şubat 2017; 21:46:19 >
  • istanbul içi max 375'e satacak varsa mesajını bekliyorum :) he diğer illerde olur kargo dahil 375 e gönderirim diyen varsa o da olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 9 Şubat 2017; 10:27:26 >
  • Kutusu açık olsada farketmez bende talibim kutu olsun yeter

• 350 tl ye almak isterim monitör arkadaşlar hemen havale referrans varsa kargo bana ait

• Mesajımı ve ilanı düzeltme gereği duydum.Forumdan indirimli alan bir arkadaşdan aldığım monitörü satıyorum.Almak isteyen arkadaşlar ilanıma bakabilir.https://forum.donanimhaber.com/viewsonic-va2465smh-23-6-5ms-analog-hdmi-full-hd-va-led-monitor-satlik--124357562#124357562

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 28 Şubat 2017; 9:0:43 >
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    175 liraya aldığın monitörü 450ye satmak köylü lirnazligindan başka bişey değildir. Ben 350ye aldım bir arkadaşımda 375e aldi. Utanmadan sıfır fiyatına satacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknikist

175 liraya aldığın monitörü 450ye satmak köylü lirnazligindan başka bişey değildir. Ben 350ye aldım bir arkadaşımda 375e aldi. Utanmadan sıfır fiyatına satacaksın.

Lüften terbiyeli olun.Sizin seviyenize inip kalbinizi kırmak istemiyorum.İndirimli alan arkadaştan 450 tl ye 2 gün önce aldım.İsteyen istediği kişiden istediği fiyata alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 28 Şubat 2017; 8:56:21 >
    Tabiki isteyen istediği yerden alabilir. çok daha makul fiyatlara satılan bir ürün alacak arkadaslarda forum arkadaşlarımız sizin tabirinizle, zarar etmelerini önlemeye calisiyorum. Ha biri gelir ben 450ye alcam der beni ilgilendirmez alabilir.

• quote:

Tabiki isteyen istediği yerden alabilir. çok daha makul fiyatlara satılan bir ürün alacak arkadaslarda forum arkadaşlarımız sizin tabirinizle, zarar etmelerini önlemeye calisiyorum. Ha biri gelir ben 450ye alcam der beni ilgilendirmez alabilir.

Kalbimi kırdınız.Seviyesi düşük mesajınız üzerine ben mesajımı ve ilanımı düzelttim. Üslubunuz çok yanlış.Elinizi vicdanınıza koyun yazdıklarınızı tekrar okuyun.Özür dilemeniz gerekiyor.Dilemezseniz hakkımı helal etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 28 Şubat 2017; 9:17:23 >
  • Alanlara hayırlı olsun. Ben daha yeni görüyorum üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

quote:

Kalbimi kırdınız.Seviyesi düşük mesajınız üzerine ben mesajımı ve ilanımı düzelttim. Üslubunuz çok yanlış.Elinizi vicdanınıza koyun yazdıklarınızı tekrar okuyun.Özür dilemeniz gerekiyor.Dilemezseniz hakkımı helal etmiyorum.

Sende hirsizsin kulubunde hirsiz

Sende hirsizsin kulubunde hirsiz ne demek bu?
    Kafayımı yediniz?Bir doktora gözükün.

• quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

quote:

Sende hirsizsin kulubunde hirsiz

Bunu yazan kişi forumda binbaşı. Kalite yerlerde. Zeka örneğine bak. Aslında senin gibi liselilerle uğraşacak vaktim olsa ugrasirim da, 1 saniyeye bile değmezsin.

• Arkadaşlar ben bunu 2.tv olarak kullanacağım.
    Monitöre ilk görüntü 720 p geliyor gibi ekranda Çözünürlük Ayarında 1920*1080 Önerilir manuel ayarlayın gibi bir yazı çıkıyor.Kilitli bir menümü var onu bulamadım.
    tv ye görüntü veren aygıt fhd değilse normal bence. ben ps3 bağlayınca da o uyarı çıkıyor. ama o ayarı da monitörden değil görüntü kaynağından yapman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

tv ye görüntü veren aygıt fhd değilse normal bence. ben ps3 bağlayınca da o uyarı çıkıyor. ama o ayarı da monitörden değil görüntü kaynağından yapman lazım

Hdmı ile full hd uydu alıcısı bağlıyorum.Tv nin ayarları kolay ama monitörün ayarları biraz karışık geliyor.
  • ben burda okunanlara inanmıyorum biri 175 e almış burdan gene biriondan 450 tl ye almış yemezler canım. eğer böyle yapıyorsanızda bence yanlış yapıyorsunuzdur gidin mağazadan alın ama onlardan almayın çünkü ihtiyacı olan insanların hakkını yiyorlar eğer almazsanız onlarda faiş fiyata satmak için alım yapmayacak ve ihtiyacı olanlar satın alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

ben burda okunanlara inanmıyorum biri 175 e almış burdan gene biriondan 450 tl ye almış yemezler canım. eğer böyle yapıyorsanızda bence yanlış yapıyorsunuzdur gidin mağazadan alın ama onlardan almayın çünkü ihtiyacı olan insanların hakkını yiyorlar eğer almazsanız onlarda faiş fiyata satmak için alım yapmayacak ve ihtiyacı olanlar satın alacaktır.

Sizi inandırmak zorunda değilim.Beni yalancılıkla suçluyorsunuz.Aldığım kişiyi,havale,kargo bilgilerini size belgelesem inanacakmısınız?Tükürdüğünüzü yalayacakmısınız?Nasıl bir dünyanız var anlamıyorum.
  • Yaranmı var sen niye üzerine alDın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem650 -- 1 Mart 2017; 13:52:58 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.