Şimdi Ara

HB Pierre Cardin Zena Çaydanlık 59 TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HilmiE

Daha önce alanlara gönderilmedi diye hatırlıyorum.
    bende daha önce ıkı tane sipariş gecmıştım,yok stok yok felan dediler,ugras sonucunda ikisinide almıstım.bu fiyat daha iyi tabi,alın arkdaşlar ,zorlada olsa göndeririler,olmadı başka satıcıdan gönderirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Çelik ürünlerde yerli markalardan ve yerli üretimden şaşmamak lazım. Aryildiz tavsiye ederim.

hocam pierre de yerli bir markaya fason urettiriyordur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Esse bazı ürünlerini Gülsan'a ürettiriyor. Gülsan'ın kalite düzeyi ortada, bazı ürünleri güzel ama tamamına yayamayız. Yerli firmalarda bile Çin üretimi ürünler yayılmaya başlamışken Çin üretimi de olabilir. Gerçekten bu işin hakkını veren Aryıldız, Hisar, Korkmaz gibi markalara yönelmek lazım. Bir arkadaş Mimar Sinan demiş kullanmadığım için fikrim yok ama güzel duruyor. Ama yerli firmalardan Emsan'ı önermiyorum, kalitesi gerçekten çok düştü. Tüm ürünlerine de genellememek lazım. Şunu biliyorum Aryıldız ve Korkmaz'ın müşteri destek birimleri de iyi çalışıyor, sorun çıkarsa sizi yolda bırakmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Esse bazı ürünlerini Gülsan'a ürettiriyor. Gülsan'ın kalite düzeyi ortada, bazı ürünleri güzel ama tamamına yayamayız. Yerli firmalarda bile Çin üretimi ürünler yayılmaya başlamışken Çin üretimi de olabilir. Gerçekten bu işin hakkını veren Aryıldız, Hisar, Korkmaz gibi markalara yönelmek lazım. Bir arkadaş Mimar Sinan demiş kullanmadığım için fikrim yok ama güzel duruyor. Ama yerli firmalardan Emsan'ı önermiyorum, kalitesi gerçekten çok düştü. Tüm ürünlerine de genellememek lazım. Şunu biliyorum Aryıldız ve Korkmaz'ın müşteri destek birimleri de iyi çalışıyor, sorun çıkarsa sizi yolda bırakmıyorlar.

yerli üretime destek verdiğiniz ve ozendirdiğiniz icin teşekkurler. fabrika yoksa iş yok demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    evet :) bu sbepten olanların da kapatılmaması gereklıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NE OLDU
  • storm kullanıcısına yanıt
    esse batalı çok oldu hocam. direkt gülsan ın ürününü toptancıdan alıp satıyordur belki.
  • Çaydanlığımız da pierre cardin yani çok havalı
  • Karacaya bakıyorum forumda erkekler kotuluyor ama mağazalarda hanımlar kapış kapış alıyor demek ki memnunlar, evdeki ürünlerinde herhangi bir sorun yok yine kokmaz da kaliteli paralarının hakkını veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.