Şimdi Ara

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.470
Cevap
56
Favori
86.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tnt-2

Arkadaslar tüketici heyetinde en yetkili kişisine sordum; Paranın iade olması benim haklılıgımı etkilemezmiş.

Siz dilerseniz üründen vazgecmeyip talep edebilirsiniz, parayı iade etmesi onu yükümlülüklerini gerine getirmemesi için gerekce degil dediler.

Kac kişi bekler bilmem ben ürünü talep ediyorum satışın iptalınden vazgecmiyorum.

Siz nasıl davranırsınız bilemem. Site uzerinden M.H ne yazıp ürünü haksızca iptal ettiklerini buna yasal olarak hakları olmadıgı

ürünü temin edip gondermelerini ürün bedeli tekrar geri ödemeye hazır oldugumu bu yazısmalarıda THH ne gerekirse delil olarak sunacagımı yazacagım.

Nasıl bir dilekce yazdıgımı ve hangi ekran goruntulerını kullandıgımı en ınce ayrıntısına kadar sızlerle de paylasacagım.

Paylasin hocam bende ugrascam bu isle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Arkadaslar tüketici heyetinde en yetkili kişisine sordum; Paranın iade olması benim haklılıgımı etkilemezmiş.

Siz dilerseniz üründen vazgecmeyip talep edebilirsiniz, parayı iade etmesi onu yükümlülüklerini gerine getirmemesi için gerekce degil dediler.

Kac kişi bekler bilmem ben ürünü talep ediyorum satışın iptalınden vazgecmiyorum.

Siz nasıl davranırsınız bilemem. Site uzerinden M.H ne yazıp ürünü haksızca iptal ettiklerini buna yasal olarak hakları olmadıgı

ürünü temin edip gondermelerini ürün bedeli tekrar geri ödemeye hazır oldugumu bu yazısmalarıda THH ne gerekirse delil olarak sunacagımı yazacagım.

Nasıl bir dilekce yazdıgımı ve hangi ekran goruntulerını kullandıgımı en ınce ayrıntısına kadar sızlerle de paylasacagım.

Beyler SÖZLEŞME, ürün fiyat ekranı, satış ekranı bunlar elimde vat başka ne var eksik? Elektronik imzam yok ne yapmam Lazım , bir de çeki kullansak sorun olur mu

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Yanındayız hocam.THHye kaç iş günü içerisinde başvurmamız lazım?Araya bayram da girince epey uzayacak.

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de peşindeyim işin. Takipteyim sizi.

• quote:

Zizigo vermemişti ayakkabıları, THH'ye gittim, üzerinden kaç ay geçtikten sonra cevap geldi "ürünlerin faturasını gönderin" diye. Üstelik olmayan, gelmeyen ürünlerin faturasını istemişler(muhtemelen ekran görüntülerini de vermişimdir başvururken). Ben hemen cevap verilir de ürünleri kurtarırız diye yazdım adamlar işi sürüncemeye alıyor. Bulunduğunuz ilde THH böyle çalışıyorsa hiç zahmet etmeyin.

• 14 Ay sürdü. bana uzak bir mahkemeye dava açmışlardı. bende gidip ikametim olanbölgeye aldırdım mahkemeyi. ondan dolayı uzadı
  • Site üzerinden müşteri hizmetlerine sordum.
    ürünün kargo süresi kac gün ?
    --------------------------------------------------
    Gelen cevap
    siparişiniz iptal oldu filan sebele ve şu şekilde de para iadesi yapıldı şeklinde
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Bende tekrar sunları yazdım

Sn Hepsiburada
    xxxx nolu siparişinizde yer alan ViewSonic VX2252MH model 21.5 inc monitoru
    satın almak için tüm prosedurleri yerine getirdim. Siparişimi oluşturdum ödemesini yaptım
    tüm yükümlülüklerimi tamamladım. Siparişim onaylandıgını gonderdiginiz maillede anladım.
    Ben artık ürünümü bekliyorum ve tek taraflı sipariş iptalini de kabul etmiyorum.
    Sipariş iptaline gerekçe mazeretiniz beni ilgilendirmez. Bu konudaki yükümlülükleriniz ticaret kanunlarında
    detaylıca belirtilmektedir. Tek taraflı sipariş iptalini kabul etmiyorum, iade ettiginiz ürün bedelini tekrar geri cekin eger bunu yapamıyorsanız bana bilgi verin ürün bedelini tekrar size ödemeye hazırım.
    Tüketici olarak haklarımın bilincindeyim sizede ticaret kanunlarını hatırlatıyorum.
    Gerekirse bu yazısmaları yerel Tüketici Hakem heyetine delil olarak sunacagımı tarafınıza bildirir magduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini siparişimin tamamlanması saygılarımla rica ederim.

XXXX XXXX

• 1,90 TL ye bunu aldım hiç yoktan iyidir.haber veren arkadaşa teşekkürler :)

http://www.hepsiburada.com/sandisk-32-gb-usb-3-0-dual-drive-usb-bellek-sddd2-032g-g46-p-BD803089
  • Eee beyler benim siparişte iptal, para geri yatırılmışmı bilmiyorum Ne yapacağız şimdi? Nasıl alacağız bu mönitörü, Haydarları alıp hb ofisini bassak mı?
  • e devlet den nasıl şikayet edeceğiz bilen biri yazarsa sevinirim
  • Bu arada bana hediye çeki falan da tanımlanmamış. Ayrıca sipariş hb üzerinde gözükmüyor hiç bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Beyler SÖZLEŞME, ürün fiyat ekranı, satış ekranı bunlar elimde vat başka ne var eksik? Elektronik imzam yok ne yapmam Lazım , bir de çeki kullansak sorun olur mu

odeme dekontunu ekleyın

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

yazdıklarınıza ilave
    mailinize gelen siparişiniz onaylandı tesekurler .... yazan mail ekle.
    siparişiniz su nedenle iptal oldu diye gelen mailde eklenecek
    asagıdakı dilekce ilistirip dolduracagız. Neler yazılır onlarıda burda
    ben muracaat edip THH de son rutuslerı yapılmış duzeltilmiş
    halini burda sizle paylasacagım.

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    vatan ürün iptali yapmıştı ücretini de iade etti, ama thh ye başvurup aldım. benzer durumlarda çok alan var. he tabi başcurduğum thh deki yetkililerden birisi paranı iade almışsan ne uğraşıyorsun dedi ama yine de başvurduk. bu yüzden dilekçeye kanun maddesi ekleyin, yuvarlak kelimelrle uyazarsanız alakasız şekilde red ediyorlar.
  • zaten para iadeleri yapılmış hb nin herzaman yaptığı şeyler. 30 tl hediye çekiyle geçiştirmeye çalışıyolar
  • enginozen E kullanıcısına yanıt
    Microsoft Wireless Mobile 1000 Siyah Mouse (2CF-00003)
    1

• E-Devlet uygulaması üzerinden hepsiburadayı tüketici heyetine şikayet ettim. Şimdi onlar düşünsün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpi1905 -- 1 Temmuz 2016; 15:21:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpi1905

E-Devlet uygulaması üzerinden hepsiburadayı tüketici heyetine şikayet ettim. Şimdi onlar düşünsün..

ben istanbulu seçtiğimde semtleri göstermiyor nasıl şikayet edebildiniz ?

• Ulan adamlar zahmet edip mail bile göndermemişler. Anca sipariş sayfasından görüyorum iptal olduğunu. Yanlışlık yok değil mi , iptal için de bir mail gelmesi gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.