Şimdi Ara

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.470
Cevap
56
Favori
86.858
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mesaja eklenen görseller:

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet sms geldi iptal
  • Paraf taksit kampanyasından yararlanmak için 2 taksit yapmıştım Halkbank ta kafasına göre 5 taksitle toplam 7 taksit oldu. +5 taksit için iptal talebi oluşturmuştum.ne olacak şimdi kartınıza tutar iade edilmiştir diye mesajda geldi.aynı gün içinde iptal edildi limitten yemez umarım

• ürün bahane, mağdur olmak şahane
  • Şu durum amazon.com 'da olsaydı üzerine bir tane daha monitör hediye ederdi. Türkiyede'ki satıcığı mantığı bu işte hem hizmet veremezler hemde yurtdışından kendisinden iyi ve uygun fiyatlı hizmet verenleri şikayet ederler. Durumu tüketici mahkemesine taşıyacağım o 30 liralık sus payını da kıvırıp artık ...
  • Arkadaslar tam tüketiciler derneginden içeri giriyordum iptal maili geldi.
    neyse ben içeri girdim daha once tanıstıgımız yetkiliyi buldum.
    Çoklu satiş sipariş iptaline neden mi dedim, hayır dediler satış tamamlandı parası
    odendi ise o ürün gönderilir dediler. Ayrıca gecenlerde bim'e ceza kesmisler kampanyalı
    ürün diye 1-2 adetden fazla satmadıkları için biri şikayet etmiş. Denilen şudur kanunen
    kişi bir ürünü istedigi kadar talep eder, ticari alım malı gondermemek için gerekce olamaz.

Şimdi gelelim asıl konuya sipariş iptal mailini gosterdım
    satın aldıgım monitoru ekran resmi, odeme yaptıgıma dair resim
    siparişlerimde de ekran resmi... gelen iptal edildigine dair mailide ordaki tum yetkililer okudular
    bu gerekce degil hemen basvurun yardımcı oluruz monitorü gondermekten cayamaz eger gondermezse
    haksız duruma duser dediler... Sistemsel problem sizin sorununuz degil dediler.
    ben 2 farklı hesapdan birer tane aldım en azından bir tanesi isteyecegim Durum bu arkadaslar.

Not: tük. heyetindekiler ikisinide isteyebilirsin sorun olmaz dediler.

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Kredi kartınızda ödeme yaptığınıza dair işlem gözüküyor mu? Ben axessle ödemiştim. Ne bekleyen provizyon işlemlerinde ne de dönem içinde 202,67 liralık tutar gözükmüyor. O gözükse hemen çıktısını alıp gitmeyi düşünüyorum.
  • Siparişi iptal ettiklerinden dolayı " siparişlerim" ksımında görünmüyor artık, ekran görüntüsünü almak mümkün değil
  • ESKİŞEHİR'den arkadaşlar var mı beraber kovalayalım
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    İptal edilen siparişlerime tıklarsan ordan görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Kredi kartınızda ödeme yaptığınıza dair işlem gözüküyor mu? Ben axessle ödemiştim. Ne bekleyen provizyon işlemlerinde ne de dönem içinde 202,67 liralık tutar gözükmüyor. O gözükse hemen çıktısını alıp gitmeyi düşünüyorum.

hocam sabah baktım gozukmekteydi suan yok, işlem hic olmamış gibi
    oraya mudahele olmaz diye ekran görüntüsü almadım ama telefonumda
    3D ile odedigimden dolayı bilgi var. Eger gerekirse onu gosteririm bari.

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 1 Temmuz 2016; 12:24:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Siparişi iptal ettiklerinden dolayı " siparişlerim" ksımında görünmüyor artık, ekran görüntüsünü almak mümkün değil

"İptal olan siparişlerim" diye bir bölüm var orada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

Havale ile almıştım. İptal etmemişler. Bende parayı gönderdim, belki gönderirler, bir umut işte.

havale ıle aldım 1 adet
    ıptal maılı veya sms GELMEDI

eft yaptım sıparış sayfasında degısıklık yok
    thh başvurusu ıcın ne gerekıyor?
  • Halen iptal olunca şaşıranlar, hb ye sayanlar falan var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Yapmayacak o zaman. Bir yanlış ilk kez yapılırsa hata ikinci kez yapılırsa aptallıktır. Bu hb'nin ilk ya da ikinci olayıda değil. Düzenli olarak bunu yapmaya başladılar.
    Bazılarını görüyorsun sırf çek almak için bunu kullanıyor. Benim gibi ihtiyacı olanlar ise bu yüzden alamayarak mağdur oluyor. Bu ne olduğu belirsiz alışveriş sitesi değil tr'nin en büyük online alışveriş sitesi ya hata oranını en aza indirir ya da hatalarının sorumluluğunu üstüne alır.

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Pazartesi açıklar mı ?
  • İptal edilen siparişler kısmında gözüküyor, onun ekran görüntüsünü alsak olmuyor mu?
  • 30 lira hediye çeki gelmiş bana

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    599 tl ibaresinin üstünü çizip 195 tl yazmış. hata olması çok çok zor!
  • Hataymış ki iptal ettiler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.