Şimdi Ara

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.470
Cevap
56
Favori
86.858
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zengier

quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Çekle ne alıyoruz? İki gündür düzgün bir şey bulamadım

genelde en uygun usb bellek oluyor, kargo ucretsiz kampanyalari da yapiyorlar genelde. usb bellek ihtiyaci da kalmadi hb nin bu yanlis fiyatlari yuzunden. ama hediyelik olarak alinabilir yine de. hatali urun bilgisayar kategorisinde idi, bu nedenle sadece bu kategoriden urun alinabiliyor. fazla da secenek kalmiyor 30 tl ye.

ev bellek kaynıyor dediğiniz gibi
    64 gb lık micro sd sandisk var 50 tl ye. Hiç bişey bulamassam onu alacağım

• Her sey tamam,hbyi savunanlar bunu da aciklasin bakalim. Adamlar once güyaaa yanlis fiyattan satiyorlar.Sonra urunun fiyati artiyor,sonra ne hikmetse tekrar güya yanlis fiyattan satisa cikiyor.Bu hb cin cin,hic savunmaya kalkmayin.Forumun da mantigi dinsizin hakkindan imansiz gelir,vur dedin mi olduruyor maasallah,hbye mustehak.Taniyin biraz hbyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Her sey tamam,hbyi savunanlar bunu da aciklasin bakalim. Adamlar once güyaaa yanlis fiyattan satiyorlar.Sonra urunun fiyati artiyor,sonra ne hikmetse tekrar güya yanlis fiyattan satisa cikiyor.Bu hb cin cin,hic savunmaya kalkmayin.Forumun da mantigi dinsizin hakkindan imansiz gelir,vur dedin mi olduruyor maasallah,hbye mustehak.Taniyin biraz hbyi.

Tekrar mi yanlis fiyattan satisa cikarttilar ? nasil kacirdik ya :) bi cek daha alirdik . Yalniz bu hatali fiyattan adamlarin karini ben bir turlu bulamiyorum. reklam ve hit cekmek icin diyorlar, ancak verdigi cekler yerine toplam degeri ayni olmak kaydi ile super indirimler yaparak cok daha fazla reklam yapip hit alabilir. hic mantikli degil . parayi isletme deseniz, adamlarin eline para hic gecmiyorki. kk satislarda banka parayi adamlara zaten gec veriyor. aninda bile verse 1 gunde alacagi faziz o ceklerin ederini asla karsilamaz. (1000 monitor satsa, 200 000 tl, onun da gecelik faizi 60 tl en fazla eder) . nerden baksan adamlarin bu isten bir kazanci yok. itibarlarinin zedelenmesi, verdikleri cekler , urunu illa almak isteyip THH den urunu alanlar derken kulliyen zarardalar. bunu bilincli yapiyor olmalari sadece mal olduklarini gosterir. bu durum bence adamlarin is bilmez elemanlarindan kaynaklaniyor.

• zengier Z kullanıcısına yanıt
    Bu işler reklam vs değil, bariz hata :) ama şimdi hata var hata var. viewsonic yerine wiewsonic yazarsın neyse de, %60 indiim koyup 12 saatten fazla satışta tutuyorsun, sonra kafana göre havale ile almış olanları iptal ediyorsun vs. ilk yapılan hataysa bu da tüy dikmek oluyor.
  • Ne biçim insanlar var hukuk yoluna başvurulmasını yadırgayıp yanlış yöntemmiş gibi göstermeye çalışıyor...

Hukukun varlığına kendileri ihtiyaç duymadan gerekliliğini anlamayacak insanlara acıyorum, bırakın insanlar gitsin heyete derdini anlatsın sizi ne ilgilendiriyor? Hani hepiniz THH çalışanısınız da işiniz artacak diye mi bunca tepki? Hukuka uygun olmayan davranışı eğer tüketici sergilemişse karar olumsuz çıkar zaten ama nedir bu sözde hak hukuk severcilik?

Mümkün oldukça tartışmaya girmemek istiyorum ama gerçekten çok saçma sapan insan var...
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 1 degil 2 degil.Hepsiburada bu oyunun mudavimi.Onlarin yaptigi ise akil sir ermez.Bak kac kisinin iadesi gelmis simdi,kimsenin daha yatmamis,ben de dahil taksitini odemeye baslayan bile var.Bayram boyu kitlendi belki de para.Cek olayini da bu isi kaymaklandirmak icin yapiyorlar.Herkes ceki 30 liralik urun alip birakmiyor,kimisi 100,kimisi 150 vs alisveris yapiyor Sonucta yine kendi dukkaninda harcattiriyor.Bunlar bu isten gram zarar ediyorsa neyim.Turkiyenin amazonu olacaklarmis ne amazonu,once durust firma olmayi ogrensinler.

• şimdi bu konuyu görünce aklıma 1700 liralık deri ceketi 1.00 liraya alan adam geldi mahkemelik olup yinede almıştı sanırım :D 1 liraya aldı ceketi herhalde :D
  • Sandisk 64 gb usb 3.0 bellek aldım.
    Dr de ps3 oyun iptalinde de 50 tl çek vermişlerdi ondan aldığım kingston 64 gb usb 3.0 bellek arızalandı garantiye gitti yenisiyle değiştirdiler.
    Bellekleri çok ucuza malediyorum hep :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alias57 -- 3 Temmuz 2016; 5:09:58 >
  • 30TL hala görünmüyor hesabımda aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

seninki çoktan iptal merak etme, sipariş detayına ve ürün fiyatına bakmanı öneririm :)

Çek vermemişler
  • Türkiye'de insanların hakları sürekli yendiği için ve buna hiçbir şey demedikleri için HAKKINI ARAYAN insanlara salça oluyorlar =)

ARAYIN HAKKINIZI BAŞKALARINI TAKMAYIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 3 Temmuz 2016; 16:52:31 >
  • Hepsiburadanın ne kadar fan boyu varmış da biz bilmiyormuşuz. Bunlar için tüketici haklarını ve müşteri memnuniyetini hiçe sayan, yurt dışında 10 kuruşa satılan malı Türkiye'de 10 liraya satan firmalar müstahak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Monitorunu almak isteyenler dediklerimi yapsın.

urunun satıs sayfası resmi

siparislerimde ilgili siparişin detayı için tıklayınız yazan yeri tıklayarak siparişin olustugu saat ve odemenın yapıldıgı gosterır banka ısmı ve taksıt v.b
    gozukecek sekılde resim

Ve son olarak satıs sözlemesini tıklayın acılan yerde ctrl ve a tusuna basıp yazıları kopyalayın bir txt dosyası olusturup kaydedin.

ihtiyacımız olan meteryal bu kadar bunları hazırlayın bekleyın. Bu belgelere ılave bir adet form eklenecek onuda tuketici hakem heyetınden verıryorlar
    gerekırse bende burdan verırım herkes yazdırır. herkes hazırda beklesin zafer inananlarındır arkadaslar...

THH ye başvurumuz olumsuz sonuçlanırsa her hangi bir ceza yada başımıza iş açılma durumu olur mu maddi yada manevi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pgdnBREAK
    THH ye başvurumuz olumsuz sonuçlanırsa her hangi bir ceza yada başımıza iş açılma durumu olur mu maddi yada manevi ?

olmaz
  • havale ile alanlar ne yaptı. Bir gelişme var mı? Ben ödeme yapmadım. Siparişler bölümünde ürünün üstü çizili ve toplam 0 tl yazıyor. Ne tavsiye edersiniz?
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Peki kaç gün içinde başvurmak lazım

• quote:

Peki kaç gün içinde başvurmak lazım

Kanuni sureyi bilmiyorum, resmi tatil gunleri ve c.tesi pazar gunleri sayılmıyor.
    Bayramdan sonra 3-5 gun içinde basvurun
    14 gun veya 30 gun basvuru hakkı var diye tahmin ediyorum.
  • asarcik A kullanıcısına yanıt
    Ben 2 adet için havale geçtim. MH ye yazdım dekontu istedi gönderdim. Bekliyorum ne cevap gelecek

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Akşam Akşam 7 de vardı ben 20:00'da verdim siparişi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Monitorunu almak isteyenler dediklerimi yapsın.

urunun satıs sayfası resmi

siparislerimde ilgili siparişin detayı için tıklayınız yazan yeri tıklayarak siparişin olustugu saat ve odemenın yapıldıgı gosterır banka ısmı ve taksıt v.b
    gozukecek sekılde resim

Ve son olarak satıs sözlemesini tıklayın acılan yerde ctrl ve a tusuna basıp yazıları kopyalayın bir txt dosyası olusturup kaydedin.

ihtiyacımız olan meteryal bu kadar bunları hazırlayın bekleyın. Bu belgelere ılave bir adet form eklenecek onuda tuketici hakem heyetınden verıryorlar
    gerekırse bende burdan verırım herkes yazdırır. herkes hazırda beklesin zafer inananlarındır arkadaslar...

O nasıl soru hocam hak arayanlari anca bu forum da döverler baska yerde dövmezler

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.