Şimdi Ara

HB'de Hareket ve Işık sensörlü Philips gece lambası 9,99TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
5.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://s.click.aliexpress.com/e/bMWqRoUC

Ben bunlardan kullanıyorum. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

şarjlı pilde çalışma sorunu yoksa pil çabuk bitse de önemli değil yeterki sensörü düzgün çalışsın. gece wc ye kalktığımda karanlıkta algılayabilsin mesela :))

Alıntıları Göster
    ben benzer lambayı yine hb den almıştım 4 yıl önce ve daima şarjlı 3 adet aa pil ile kullanyom
    sorun olmuyor
  • Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Bu ürün sensörlü değil galiba. Üzerine basınca çalışan modellerden. Alan arkadaşlar geri dönüş yaparsa anlaşılır.
  • HBV000006GHBX

Su kodu verip hepsiburada yazsaniz yeterlidir.. sunu bi ogrenemediniz hepsiburadanin kullanicilarin nereden geldigine hangi kanal uzerinden yogunlastigina dair bilgisi oluyor link verince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

HBV000006GHBX

Su kodu verip hepsiburada yazsaniz yeterlidir.. sunu bi ogrenemediniz hepsiburadanin kullanicilarin nereden geldigine hangi kanal uzerinden yogunlastigina dair bilgisi oluyor link verince
    He onu bi öğrenemedik, herkes senin gibi sıcak fırsatlarda sabahtan akşama kadar takıldığı için ayıp tabi haklısın.
  • Arkadaşlar ürünler geldi. İlk izlenimler şöyle;

Üründe sensör kesinlikle yok. Yanlış bilgi eklemişler açıklamaya. Işık aşırı az, yani ancak objeleri seçmenize yardımcı olacak yoğunlukta. Aslında tam benim aradığım gibi. banyoya bir tane koyacağım, gece wc ye gidince uyandırmasın yeter.

Kalan 2 taneyi de iade ederim. Sensörlü olmadığı için elle bastırıp açmak gerekiyor. Paketin arkasında 15 dk sonra kendiliğinden otomatik kapandığı bilgisi var.
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    tanımadığın bilmediğin kişilere senin gibi diye bilip bilmeden yorum yapma..
    hb konularında bu olayı çok kişi söylüyor kod paylışın gizli link paylaşın diye..

direkt link paylaşınca stokta varsa bile adamlar buradan gelen yoğun yönlendirmeden dolayı linki otomatik olarak kaldırıyor..
    yakın zamanda bunu birçok e-ticaret sitesi uygular.. sıcak fırsat için sadece saniyelerle yarışırsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 17 Ocak 2019; 15:52:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: majestigold

Aynı ürün mü bilemedim. 8,91 TL.
    Net açıklama yok bilgi kısmında.
    https://www.amazon.com.tr/Philips-915005246101-DIS-STAR-WARS-Night-light-Black/dp/B01ANQ1KI6/ref=sr_1_294?m=A1UNQM1SR2CHM&s=baby&ie=UTF8&qid=1547678967&sr=1-294
    evet birebir aynısı ama 25 liraya yükselmiş

Yaklaşık öğlene kadar fiyat aynı idi.
    Fakat daha sonra rakam yükseldi.
    Umarım indirimli fiyattan yararlanan olmuştur.
  • Arkadaşlar sensör felan yok amazondan 9 tl ye aldım çocuk gece uyanırsa hareket edince yansın istedim ama alakası yok basınca yanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün tekrar stokta
  • Sanırım sensör yok. Konunun ilk sayfada açılan linkine tıkladım başlık değişmiş.
    Aç-Kapa yazmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

tanımadığın bilmediğin kişilere senin gibi diye bilip bilmeden yorum yapma..
    hb konularında bu olayı çok kişi söylüyor kod paylışın gizli link paylaşın diye..

direkt link paylaşınca stokta varsa bile adamlar buradan gelen yoğun yönlendirmeden dolayı linki otomatik olarak kaldırıyor..
    yakın zamanda bunu birçok e-ticaret sitesi uygular.. sıcak fırsat için sadece saniyelerle yarışırsınız..
    sen ne laga luga yapıyorsun diye yazmışsın, herhalde bir atarlanıp sonra cezadan korkup değiştirdin mesajı. Ben kime "sen" kime "siz" diyeceğimi çok iyi bilirim. Anladın mı? :)

Millet faydalansın diye fırsat paylaşıyoruz, kimse bana maaş ödemiyor bunun için. İster kod yazarım ister link veririm, sanane?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 21 Ocak 2019; 20:15:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: majestigold

Sanırım sensör yok. Konunun ilk sayfada açılan linkine tıkladım başlık değişmiş.
    Aç-Kapa yazmışlar.
    evet sensör yok, ben iade edecektim ama hediye çekilişi yapacağım firmada, o sebepten vazgeçtim. bu haliyle de kullanılabilir neticede philips ama şu an olsa almam.
    doğru yazmışım meğer şuan yaptığın aynen o.. kaç gün geçmiş laf yetiştirme derdindesin..
    he he anladım klavyeci.. canın nasıl istiyosa öyle yap koç hani bişeyimde değil doğru demişsin banane..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 21 Ocak 2019; 20:27:29 >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    tebrik ederim, belki bir sonraki sefere insanlara fırça atma girişimlerine son verirsin ;)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.