Şimdi Ara

HB.Braun Cruzer 6. 259tl>>%50+%20>>103tl +25tl çek +kargo bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HB'da Braun Cruzer 6 Head&Beard traş makinesi, sözde 259tlden 129tl'ye düşmüş.(Diğer sitelerde zaten 151tlye kadar bulunabiliyor).

Haftasonuna özel mobilden %20 ile 103tlye geliyor.

100 tl üstü kargo bedava ve süperhızlı kargo.

100 tl üstü 12-18 eylül arası kullanmak üzere 25tl çek.

Avantajixden 1.8 tl

Ürünün yorumları çok çok iyi. Ben aldım. Tavsiye..

http://www.hepsiburada.com/braun-cruzer-6-beard-head-tiras-makinesi-pm-sgbrauncruz6bh
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unutmuştum hemen koydum.

• İki yıldır kullanıyorum genel olarak memnunum ama performansı berberlerdeki 70-80 liralık makineler kadar da iyi değil bence onlardan almak daha mantıklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam onu ben de düşündüm aslında ama hb gibi firmalar, garanti iade falan açısından cezbediyor. Ama haklısınız en iyisi onlar esasen.

• Başlığı okudum ilk 6259 tlden 103 tlye düşmüş izlenimi verdi. Rakamların arasına nokta yerine boşluk bırakmanız iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

Başlığı okudum ilk 6259 tlden 103 tlye düşmüş izlenimi verdi. Rakamların arasına nokta yerine boşluk bırakmanız iyi olur.

Haklısınız dikkat ederim. Bi ürün 6.250den 103e düşse ve benden ogrenseniz herhalde DÖD başkanı falan seçilirim

• zamanında bimeksten 18 e mi 28 mi ne gelmişti. o gün bugün kullanıyorum. genel olarak başarılı cihaz. ama bu sınıfta olup başarısız olma imkanı yok zaten. sıfır sakal kesme işi yok zaten, geri kalan sakal düzelmek saçı 3-5-7 ye vurmak. bunu 30 40 tl ye alacağınız bi cihaz bile yapar. he uzun ömürlü yapar mı orası muamma :)
  • 18e 28e geldiği zaman asgari ücret 600 lira olmalı :) bakalım inşallah memnun kalırım. 75tlye geldi iyi fiyat, performansına markafan ve yorumlardan güvendim. Hayırlısı

• Bahsi geçen fiyatlar yanlış girilen fiyatlardı. 2 seneden daha uzak değil yani.
    O fiyatlardan olsa alırımda şimdi paraya kıyamadım.
  • nigthcall kullanıcısına yanıt
    Fiyat hatasi vardı. Herkes gelmez demişti ama bimeks gönderdi makineleri.

• Bende almıştım bimeksten. Önce yanlışlık oldu demişti sonra göndermişti. İha da haber bile olmuştu.

• Ne zaman oldu bu ? Amma şanslıymışsınız yavv

• yanlış hatırlamıyorsam vatandan 99 tl ye almıştım 1.5 sene önce kadar. Makina güzel kısa sürede sarjı doluyor 3-4 tıraş pili yetiyor, su geçirmiyor vs. güzel. hoşuma gitmeyen şey sakal kısaltma başlığının 1-3-5-7-9-11 şeklinde olması. mesela 3 numarayla sakalımı kısaltınca istediğim uzunluktan kısa oluyor, 5 numara kesince uzun oluyor.
  • Bimeksten 18 lira civarina almistim hala kullanirim. Kendi sakalimi ve oglumun saclarini kesiyorum ama performansi berber makineleri gibi degil.

Sakal boy ayari var, su gecirmiyor, sarji iyi gidiyor, biraz fazla tuy topluyor ama kesme kismi acilma ozelligine sahip, fircasida var.

bimeksten ne almistik be. Tansiyon aletleri epilatorler tras makineleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 7 Ağustos 2016; 1:23:46 >
  • Ben haftada 2 kez traş oluyorum kirli sakalım yok arkadaşlar daha ucuz, daha uygun olan Braun 1 modellerinden hangisini önerirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/braun-1-serisi-tiras-makinesi-130s-p-SGBRAUN130
  • Ürünlerin klasmanı farklı. Cruzer 6 sıfır almaz. Bu görünüşe göre alıyor. Yani f/p iyi mi bilmem o üründe ama ihtiyacın öncelikli..

• quote:

Orijinalden alıntı: nigthcall

Merhaba dostlar,

HB'da Braun Cruzer 6 Head&Beard traş makinesi, sözde 259tlden 129tl'ye düşmüş.(Diğer sitelerde zaten 151tlye kadar bulunabiliyor).

Avantajixden 1.8 tl

http://www.hepsiburada.com/braun-cruzer-6-beard-head-tiras-makinesi-pm-sgbrauncruz6bh

Haftasonuna özel mobilden %20 indirim kampanyasını göremedim sitede...

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunduz06

quote:

Orijinalden alıntı: nigthcall

Merhaba dostlar,

Avantajixden 1.8 tl

Haftasonuna özel mobilden %20 indirim kampanyasını göremedim sitede...

Sepette.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.