Şimdi Ara

Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
4
Favori
33.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extra34

Bu yorum iyi geldi ne yalan söyleyim.

Çok oyun oynayan biri değilim. 3-5 fps bencede çok önemli değil ancak benim olayım flight simler. Xplane de alacağım her fps önemli benim için. Neyse ilerde fiyatlar olurda düşerse iyice crossfire yaparım belki.

Hocam kaç fps alıyorsunuz xplane'de? "Compress textures to save vram" ayarını kapatmışsınızdır umarım, fps 2 katına çıkıyor o şekilde, haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX 1060 3GB versiyonu 760₺'ye geliyor, uygun mu sizce?
  • indirim yapmıyorlar ki milleti kandırıyorlar sürekli hep yaptıkları şey çok çok nadir güzel indirimleri oluyor onuda mecburen yapıyorlar ana firma söylüyor . milleti kandırmaktan başka yaptıkları birşey yok.
  • Arkadaşlar tabletlerde indirim yakalayan var mı ben bulamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

http://www.hepsiburada.com/sgk-6020-kkcr1-tucooler-master-masterkeys-pro-l-rgb-led-mekanik-cherry-mx-red-turkce-oyuncu-klavyesi-p-HBV000002BUC8?magaza=Hepsiburada

Beyler bu klavye sanırım piyasanın baya altında, alınır mı sizce ?

50TL kuponun da varsa alınır. Amazon'da 135 dolar. Geçen haftya G810 aldım n11'den 377TL'ye. Almasam ben bile düşünürdüm.

• Takip ettiğim bir monitörün daha düne kadar fiyatı 747 TL iken, bugün birden 864 TL olmuş ve sözde indirimli fiyatı ise 734 TL. 13 TL indirim yapmış yani gönlü bol HB, bir nevi ücretsiz kargo yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreDZ -- 24 Nisan 2017; 23:29:23 >
  • Arkadaşlar merhaba, aşağıda linkte verdiğim bilgisayar alınır mı sizce? Ev kullanımı için düşünüyorum, autocad ve solidworks yükleyip pratik yapma amaçlı da kullanabilirim. Ssd desteği var mı bilmiyorum ama yanına şu ssd'yi ekle dediğiniz ssd varsa dikkate almak isterim.

http://www.hepsiburada.com/asus-x556uq-dm537t-intel-core-i7-7500u-2-7ghz-3-5ghz-16gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000001ZJWB?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: duyal

Arkadaşlar tabletlerde indirim yakalayan var mı ben bulamadım ?

Tabletler dahil değil.
  • hespiburada anakartlara bios günceleme yapiyor mu bilen var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beklenen Adam

GTX 1060 3GB versiyonu 760₺'ye geliyor, uygun mu sizce?

Bence uygun dostum. 1080p için gayet yeterli bir kart. +60TL MSI iadesi de var.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Gerek vram gerek Freesync'ten dolayı (monitörüm freesync destekli) 480 tercih ettim hocam. Ama hem hediye oyun kampanyası (forumda bir arkadaşın dediğine göre uzatılmış) hem de para iadesi ile 1060 çok çok iyi bir fiyata geliyor. Benim durumumda olmayanlar gözü kapalı tercih edebilir.
  • Hiç adam akıllı bir indirim yok. JBL kulaklık baktım 1-2 önce şimdi tekrar baktım fiyat aynı değişim 5 tl o kadar.
  • niye sadece hepsiburada satıcısı ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Seasonic, Corsair, Evga'dan şaşma. Tüm sistemin çalışması tek bir parçaya, psu'ya bağlı. Onun için kaliteli olandan vazgeçme.

hocam fsp kalitesiz markami allah askinda corsairin bazi psularini fsp uretiyor hatta bir cok markaya bilmeden sallamayin.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada KDV indirimi ile teknik olarak aradaki farki ustleniyor. Hos ahim sahim bir indirim zaten yok. Ama sonuc olarak kesecegi fatura belli ve ona gore de devlete vergi odeyecek. Fiyatlara bindirim yaparak aslinda buyuk oranda alicilara vergi yuklemis oluyor. Kendi kar marji da yeni fiyata gore arttigindan sozde kdv indiriminin cok dusuk bir kismini promosyon butcesinden karsilayacak sekilde kampanya yapiyor.

Bu indirimi 3.parti saticilara yapin diyemez. Sonucta onlar ayri bir satici.

Bu hesaba gore kampanya en cok devlete yariyor valla. Sisirilmis fiyatlar uzerinden vergi aliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jam Gaming

https://forum.donanimhaber.com/msi-dan-para-iade-kampanyasi-basladi-14-nisan-14-mayis--125536799

teşekkürler, 1080ti'nin dahil olmaması kötü olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Seasonic, Corsair, Evga'dan şaşma. Tüm sistemin çalışması tek bir parçaya, psu'ya bağlı. Onun için kaliteli olandan vazgeçme.

http://www.hepsiburada.com/aerocool-kcas-600w-80-bronze-12v-45a-aktif-pfc-guc-kaynagi-ae-kcas600-p-BD304750?magaza=Hepsiburada

şu nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m8karagoz

http://www.hepsiburada.com/fsp-hd700-700w-80-plus-gold-aktif-pfc-power-supply-p-BDBENCE164396

arkadaşlar bu psu hakkında hiç açıklama yorum vs yok ama 700w 80 plus gold yazmışlar fiyat 297 tl ne diyorsunuz

Al hocam fsp cok kaliteli markadir assadaki arkadasa bakma sen fsp hic kullanmamis iskembeden salliyor

• Geçen ay Asus UX330UA zenbook almıştım fiyatı 3.728 tl yazıyor faturada. Şu anda indirimle birlikte 4.121 tl.

Kdv indirimi ayağına biraz fiyatları öne çekip goygoy yapılır normalde ama şu an yaptıkları bununda ötesinde aşırıya kaçmış bir olay. Bazı ürünlerin fiyatı normalinden bile pahalı, düzeltmeleri lazım.
  • 100 TL altı öncelik müzik olmak üzere güzel kulaklık bulamadım hiç. Kulaküstü olsa iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.