Şimdi Ara

HB anket iştirakine 25 Tl hediye ceki veriyormuş. ( Kampanya Sona Erdi ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
6
Favori
11.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem kredi karti bilgisi hem son kullanim tarihi hem de arkadaki rakami sordu. Hepsini cevapladik hayirlisi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence çok kötülemeyin adamları, bugün 50 tl çek tanımladılar, eski bir yanlış fiyat ilanı olayından dolayı. En azından hatalarını telafi etmeye gayret ediyorlar.

• Bana da geldi.

HB anket iştirakine  25 Tl hediye ceki veriyormuş. ( Kampanya Sona Erdi )

• Bana da geldi ama link patlamış.Yada limit vardı.

Mobilden Alışveriş adlı formda artık yanıt kabul edilmiyor.
    Bu durumun hatalı olduğunu düşünüyorsanız formun sahibiyle iletişim kurmayı deneyin.
  • banada mail gelmişti 1-2 anket sorusu cevanpşladım . gardop,baza filan soruyordu alırmısınız diye şüphelendim kapattm :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucoyaho

Korkmayın hocam ölucuyuz ama olucu kardeşlerimzide kollarız

Buyrun link

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqV5C_j17eKOI_DALTCBqPidYIyb8gH68vM3wLDmLtuXf9qA/viewform

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa0120 -- 27 Ekim 2017; 22:55:19 >
  • Doldurduk bakalım

• Link nerde?

• Mustafa0120 kullanıcısına yanıt
    ulan bişeyin de b*kunu çıkarmasanız olmuyor mu? insan gibi 1 tane neyinize yetmiyor? 8 hesap açıp sahte bilgilerle işlem yaptığın için ip'den tespit edip yükleme yapmazlar umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

ulan bişeyin de b*kunu çıkarmasanız olmuyor mu? insan gibi 1 tane neyinize yetmiyor? 8 hesap açıp sahte bilgilerle işlem yaptığın için ip'den tespit edip yükleme yapmazlar umarım.

Benim aldığım ev bisikletinin koltuğunu gondermeyenlere mustehak

• TrettiofemHalf kullanıcısına yanıt
    Hb kadar müşteri düşmanı bir firma yok çok şükür kullanmıyorum artık.

• Abi konu sahibi sabah açmış işe gitmeden girdim 4 hesabımla ankete katıldım çıktım. Şimdi bakıyorum kampanya bitmiş bu sefer başlamış el clasico hepsini bitirmişiniz bize kalmamış haram zıkkım olsuncular.

Siz yok sazan avi yok kişiye özel yok bu bizi yiyor vs vs

Tnt sağlm adamdır. Forumda şakşak yapacağınıza sağlam adamları tanıyın. Boş konuşana kadar zamanında katılaydınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: technova

banada mail gelmişti 1-2 anket sorusu cevanpşladım . gardop,baza filan soruyordu alırmısınız diye şüphelendim kapattm :(

o farklıydı bana dün o gelmişti ,bu gün bu anket geldi
    doldurdum ama hala gelen giden yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucoyaho

OHAAA tekrar baktım 50 tl lik çek epostaya kod olara yollamıslar altlımıtsız :D

mail sanamı gelmişti forumdan mı aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Abi konu sahibi sabah açmış işe gitmeden girdim 4 hesabımla ankete katıldım çıktım. Şimdi bakıyorum kampanya bitmiş bu sefer başlamış el clasico hepsini bitirmişiniz bize kalmamış haram zıkkım olsuncular.

Tnt sağlm adamdır. Forumda şakşak yapacağınıza sağlam adamları tanıyın. Boş konuşana kadar zamanında katılaydınız.

aynen hocam bende sen gibi yaptım diye hemen bi saldırmalar falan
  • quote:

Abi konu sahibi sabah açmış işe gitmeden girdim 4 hesabımla ankete katıldım çıktım. Şimdi bakıyorum kampanya bitmiş bu sefer başlamış el clasico hepsini bitirmişiniz bize kalmamış haram zıkkım olsuncular.

Len 4 hesabınla katılırsan tabi biter neyine yetmiyor 1 hesap

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinsangu

quote:

Niye ben adaletin simgesimiyim. Benimde sonradan

görüp yararlanamadığım çok fırsat oluyor.

Herkes birbirine böyle sallarsa oohoo

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinsangu

quote:

Burada 10 dan az mail kaydeden arkadaşımız varsa burda ne işi var ...mezarcilik niye var 😀

Tahmini burda kişi bazı 30 40 mail giren olmuştur

• Çeklerin yüklenme tarihi var mı?

Bana ankete katıl maili gelmedi. Buradaki linkten katıldım ankete, gelen giden bişey yok.

Bu durumda olan olup çeki gelen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım salıya kadar yüklemeleri lazım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.