Şimdi Ara

Hazırlık | St. Pauli - Beşiktaş | SmartSpor | 19:30 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
0
Favori
9.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

quote:

Orijinalden alıntı: bjkak47

İnşallah tigana dönemindeki gibi ofsayt taktiği yapmayız malum o sene şampiyonluğu yanlış taktik yüzünden kaybettik (Kezman'ın attığı gol)

O efsane gol

adam her maçta gelir bize gol atardı
  • St.Pauli denen takıma karşı iyi oynamışlar diye kral olmuşlar atınç ve günay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci yarı çıkan alt yapı oyuncularından ağırlıklı oluşan kadro ilk yarı cıkan as takım oyuncularına rakip olarak maç yapsa 2. yarıdaki kadro her türlü yener bizim as takımı. ayrıca çok düzensiz dengesiz beceriksiz gördüm inşallah düzelir. Maçta başta atınç çok iyiydi. olcay çok iyi geliştirmiş kendini beğendim. denthinyo beni çok şaşırttı çok istekliyli klasını konusturdu ilk 11de oynamalı. muhammed bence hazır yavaş yavaş kadroya girmeli gercekten bir yılıdız olabileceğini gösterdi. bu takımdaki almeidanın golcu olduğunu kimse söylemesin beceriksiz hiç bir işe yaramaz fazlalık bence. takımda golcü yok ortasahadaki oyuncuların hiç biride gole yakın oynamıyor gole giden forvet,ortasahalar alınmalı. Hazırlık maçıdır bişey konuşmak erken olur ama sanki hiç bir taktik düzen kurgu yok gibiydi oyunculara gidin yeteneğinizi gösterin sizi izleyeyim demiş sanki biliç belkide öyledir taktiksel anlamda birşey görmedim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

3 yıl önce Cenk Villareal hazırlık maçında vayy dedirtmiş idi.Şimdi Günay dedirtiyor..

hocam aynen bunu yazmaya gelmiştim, şuan cenk i cenk yapan o villerael maçıydı inşallah günay dahada başarılı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

quote:

Orijinalden alıntı: bjkak47

İnşallah tigana dönemindeki gibi ofsayt taktiği yapmayız malum o sene şampiyonluğu yanlış taktik yüzünden kaybettik (Kezman'ın attığı gol)

O efsane gol

adam her maçta gelir bize gol atardı

Kezman ve Güiza'dan çektiğimiz kadar kimseden çekmedik

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

maçın özeti düştü mü beyler

http://video.cnnturk.com/2013/spor/7/13/st-pauli-besiktas-1-0
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

maçın özeti düştü mü beyler

http://video.cnnturk.com/2013/spor/7/13/st-pauli-besiktas-1-0

12.21 de ki psy mi yoksa :)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.