Şimdi Ara

Hazırlık sınıfı hakkında ( SDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben SDÜ kazandım bu sene hazırlık sınıfım var fakat sormak istediğim bi şey var.
    Hazırlık bölümü mecbur oldugunu yazıyor falan hazırlık atlama ve seviye belirleme sınavı diye bi şey var buna anlam veremedim
    ben hazılık okumak istiyorum fakat bu sınava girmesem ne gibi bir kaybım olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raistlin2212 -- 21 Ağustos 2008; 15:38:13 >

• ingilezce hiç bilmeyenlerin sınıfına düsersin ilerletemezsin ingilizceni
  • selalar oncelıle tebrık ederım muafıyet sınawını werırısen 1.sınıftn baslarsın eger sınawı weremez ısen sızı sewyıye belırlerleme sınawı ıle kurlara ayırırlar yanı hıc bılmeyen orta sewıye we ıyı derecede bılen dıye eger hazırlık okumaq ıstıyorsan kesınlıkle sewıye belırlemeye gırmelısın
    quote:

Orjinalden alıntı: Raistlin2212

Arkadaşlar ben SDÜ kazandım bu sene hazırlık sınıfım var fakat sormak istediğim bi şey var.
    Hazırlık bölümü mecbur oldugunu yazıyor falan hazırlık atlama ve seviye belirleme sınavı diye bi şey var buna anlam veremedim
    ben hazılık okumak istiyorum fakat bu sınava girmesem ne gibi bir kaybım olur ?
  • evt girmeye karar verdim fakat bir soru daha ...
    bu sınavda ne gibi sorualr soruyorlar zor oluyormu yanı az bucuk bir ingilizce bilgimiz var istem dışı birda hazırlık atlamak istemem :D
  • SINAW TAMAMen okula kalmıs ben kocaelı ünı gırdım gecedemedım ama pre ıntemedıate kurdan basldım oraya gıdınce sorarsın zaten ama ılk sınaw muafıyet olur yanı atlayıp atlamayacagın bellı olur sende gırmezsın sınawa hazırlık okursun sonra sızı sbs ye alırlar ne bılıyorsan yapar sewıyene gore yerlesırsın
    quote:

Orjinalden alıntı: Raistlin2212

evt girmeye karar verdim fakat bir soru daha ...
    bu sınavda ne gibi sorualr soruyorlar zor oluyormu yanı az bucuk bir ingilizce bilgimiz var istem dışı birda hazırlık atlamak istemem :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.