Şimdi Ara

Hazırlık Maçı | FC Mainz 05 - Beşiktaş | 23.07.2014 | 21.30 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
2.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cenk' e fazla top gelmiyor... Almedia vol. 2 'leri oynuyor garibim şu an...
  • Cenk'e pozisyon yaratacak yaratıcı oyuncu eksikliğimiz var zaten hocam. Ancak kanatlardan atak yapabiliyoruz onda da beklerin saçma ortalarıyla heba ettik genelde. Bakalım 2. yarı ne olacak.
  • Oğuzhan iyi görünmüyor. İnşallah kendini toplar
    Zira oğuzhan iyi olmazsa diğerlerinin nasıl oynadığının önemi kalmayabilir
  • Demba ba
  • Takımımızın maçını rahat rahat izleyemiyoruz lanet olsun ya.
  • Demba Ba geliyor gibi
  • Ba reyiz girebilir
  • Reyis geliyor
  • Demba Ba
  • Oruçlu sanırım suyla sadece ağzını çalkaladı
  • Maçı izlerken spor yorumcularına özenip bir analiz ettim takımı

Cenk=İyi, eski cenk değil. Eskiden aman hatalı gol yemesin diye beklerdik.Sambade onu çok geliştirdi. Tolga sakatlansa gözüm arkada kalmaz.

Serdar=İyi niyetli fakat yeteneksiz. Orta açma yeteneği yok ve ayaklarına hakim değil. Kesinlikle sağ bek alınmalı. Tavsiyem yerli olarak tarık (çok zor ama olsun bi umut) koray ve erdem. Yabancı olarak linnes kesinlikle vyntra denen kazma alınmasın. Necip+Atiba+Serdar üçlüsü çok daha iyi oynar. İsmail bile daha iyidir.

Pedro-Ersan= Pedro iyi fakat ersan kötü oynadı. Çok hata yaptı. Bence takıma fizikli bir yabancı stoper alınmalı. Defansta fizik eksikliği çok fazla.

Motta=Oldukça iyi ismaille olan rekabeti olumlu etkilemiş

Veli=Yine çok mücadeleci ve hırslı takımda banko oynar.

Kerim=Ayaklarına çok hakim ve yetenekli.Sağ kanata gökhan gelince bence olcayın yerinde oynaması lazım. Bu adamı en az 10m euroya satarız oynatırsak

Olcay=Oda iyi niyetli fakat yetenk yok.Mücadele ediyor falan ama çalım atamıyor ve orta açamıyor kanat oyuncusunda bunların olması lazım. Orada alınırsa marin alınmazsa frei ya da ismail oynamalı.

Cenk=Fena değil. Çift forvet oynarsak 1.tercih o olur demba ba nın yanına ilk etapta.

Oğuzhan= Eğer lanzini alınırsa o oynar ama lanzini bu ligde en fazla 60 dk oynar ligimiz sert bir lig ve mücadele çok fazla latin amerikaya göre. Zaten yönetim marini alırsa onu sol kanatta oğuzhanı 10 numarada oynatacak bilic çok eminim bu konuda. (Chealsea taraftar siteleri beşiktaşla marin anlaştı diyor.

Transfer Önceliği=Sağ bek-10 numara-sağ kanat-stoper

Takım hücum anlamında oldukça iyi lanzini+töre ile bu ligin en dinamik genç ve etkili hücum hattına sahip oluruz. Defans fena değil ama sağ bek ve stoper alınmalı 11de oynacak. Alınacak bek mutlaka orta açabilmeli.

• Ba girdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: MinH

Kim aniriyor lan oyle

Maçı açmadım daha ama Cenk'tir muhtemelen.

Muhabbeti kimse çakamamış sanırım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk
  • Cenk çok iyi kurtardı
  • Kerimi çok beğendim bu sezon çok daha fazla forma şansı bulucaktır
  • Top epey farkla dışarı gidecekmiş . Sağlık olsun.
  • ismail mottadan formayı alır
  • Takım fena değil. Ben beğendim açıkcası ama şu takımda töre ve 10 numarada olsa çok güzel olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmail girdi bakalım. Motta bugün çok iyi değildi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.