Şimdi Ara

Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Southampton | 27.07.2013 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
2
Favori
8.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

samet aybaba bize son yılların en iyi hücum futbolunu oynatmıştı attığımız gol sayısı müthişti .ben de almeida yı istemiyorum ama forvet transferi olmadan +forvetsiz bu takım geçen sene 60 küsür gol attı.bu transferler samet aybaba takımın başındayken olsaydı geçen sene daha farklı olurdu NET!AYRIYETTEN GEÇEN SENE ATTIĞIMIZ GOL SAYISINI ATACAĞIMIZI DÜŞÜNMÜYORUM.

fener maçından sonra takım iyice kötüleşti zaten korkak futbol oynatmada birinci sırada adam. Ben bu sene de aynı seviyede gol atacağımızı düşünüyorum + olarak daha az gol yememiz lazım

hazırlık maçlarında bile takımda hücumda bi akıcılık yok.ayrıyetten takım halinde hücum, takım halinde savunma oturmamış ileride yapılan her top kaybı çok net kontra veriyor rakibe geriye yaslandığında da ileriye top taşıyamıyosun.bütün kamp savunma çalışılmamalı yoksa ha 65 atıp 50 yemişsin,ha 45 atıp 35 yemişsin.trabzon maçında inşallah staddan üzgün ayrılmam

Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Southampton | 27.07.2013

yani??

Sezon başlamadan hiç birşey görmeden Hazırlık maçlarıyla sezonu yorumlamak işte bu bu kafadan istiyorum bende demek.
    Bir sakin olun yahu nedir bu derdiniz eleştirin ama sezona başlamadan öldük bittik yandık aybaba hüloğğ nedir abi şakamısınız.O adam değilmi Fener maçından sonra takımı oynatmayan bariz sabote eden neden arkadaş neden?? Bu sabırsızlığınız neden

bak sen beni yanlış anladın. sabretmeyi benden daha doğrusu bizden iyi kimse bilemez.ama şöyle bi durum var yeri geldiğinde eleştirmek de gerekiyor. maçı izledin mi bilmiyorum ama hücumda etkili değiliz genel olarak, yoksa yemişim hazırlık maçını.bu maçlar eksikleri görmek için yapılır ben de fanatik bi taraftar olarak eksiklerden bazılarını yazdım.yoksa yandık bittik hüloğğ falan değil durum yani.

İzledim maçıda yani istediğimiz zaman hücuma kalkamadık o konuda haklısında sahayıda gözönünde bulundurun.Southampton bildiğin fizik gücüyle küçük sahada farkını koydu.11-11 lik saha değilki ora bizim mahalledeki halı saha gibi 7-7 yapacaksın hiç olmadı 9-9 tamamdır
    Hazırlık maçıyla yorum yapan görmekten sıkıldım hani önder özende izledi bilic te bunlar bulacaktır,uyaracaktır hatalıları tek biz izlemedik sonuçta biz böyle konuşunca millet Beşiktaş harbi kötü sanıyorlar.Halbuki Diğer takımlar kadar iyiyiz.Ben çokta kötü görmedim takımın performansını kişisel hatalardan goller yedik.Ama muhammedi kazandık bence bu maçtada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #umitceylan

Beşiktaş en kötü sezonunu geçirecek bu sezon

En kötü halimizle Fenerin yanına geliriz o zaman düşeriz falan hani ya...
  • muhammed demirci
  • quote:

Belki senin kendi düşüncen böyle olabilir ama pat diye böyle yazarsan troll olursun. İnsanlarla münakaşaya girmeye gerek yok bence. Düzgün bir dil ile anlatsan daha iyi olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Belki senin kendi düşüncen böyle olabilir ama pat diye böyle yazarsan troll olursun. İnsanlarla münakaşaya girmeye gerek yok bence. Düzgün bir dil ile anlatsan daha iyi olur

Bilmiyorum benim içimden geçen o Blic'i çok severim bir fenerbahçi olmama rağmen inşallah başarılı olurlar ama içimden geçeni söyledim beyler sakin.
  • Çok mu karamsarız , iyi diyelim iyi olsun.
    Sivok çok hata yapmaya başladı inşallah toplar kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Southampton | 27.07.2013

Oha buna çok sevindim
  • bu arada Dentinhoda gerçekten geçen seneden çok daha farklı oyuna her girdiğinde hareket getirdi iyi bilekleri var biraz fiziği kötü çok çabuk düşüyor ama yarım devrede olsa yararı olur bence
  • Hazırlık maçlarına göre değerlendirmeyi bırakın arkadaş yahu,hazırlık maçlarındaki temel amaç takımdaki eksiklikleri görmektir zaten.Ki gözü olan herkes de mevkiilerdeki eksiklikleri görür,bariz belli çünkü.Çok karamsar bi taraftar yapımız var.
  • Özeti izledim. Adamlar tarihi farkı kaçırmış, 6-1, 7-1 bitebilirmiş
  • beyler, hazırlık maçları kıstas değildir vs gibi söylemleri bırakalım,

Hazırlık maçının kıstas olmama sebepleri vardır doğrudur, ciddiyet vs açısından insanlar gevşek olabilir, daha kondisyon vs tam oturmamıştır şudur budur.

Ama tutup karşınızdaki her takıma mahkum oluyorsanız, o bişeylerin kıstasıdır.

Takımda düzeltilmesi gereken noktalar var, herkes görüyor bunu ama henüz bir transfer vs gelmedi. Umarım bir an önce bikaç transfer yaparız sezona daha dolu bir takım olarak gireriz.

Mami adına çok sevindim, Attığı gol için değil, o da o gollerden çok atacak, Biliç le olan muhabbetine çok mutlu oldum. Eğer biliçten devamlı destek alırsa , Mami nin artık ilk 11 e çıktığı seneyi yaşıyor olabiliriz.
  • Hazırlık maçlarının tümünde berbat oynadık. Simurq takımı hariç maç kazanamadık sanırım(Tam emin değilim ama)

Benim en çok üzüldüğüm nokta halen yabancı transfere yönelmememiz. Trabzon bile bu sezonda " bizde varız " mesajı veriyor yaptıkları transferlerle. En azından 2 kaliteli yabancı almalıyız. Özellikle Forvet hattına.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum benim içimden geçen o Blic'i çok severim bir fenerbahçi olmama rağmen inşallah başarılı olurlar ama içimden geçeni söyledim beyler sakin.

Abi o zaman düzgün dille söyleyin yahu vallaha sıkıldık.Gerildik artık.Gs liler gelir Beşiktaş ilk 5 e giremez Fenerli gelir Beşiktaş ilk 10 a giremez.Gir bak bakıyım Fener-Gs forumlarına Size o saçma bir dille yorum atan Beşiktaşlı varmı?
    Ben diyormuyum Salzburgdan 10 yer Fener diye.Bu ne kadar saçma bir yorumsa seninkide o kadar saçma bir yorum.Sebebini anlatın yada düzgün bir dille dillendirin yorumunuzu.Gerdiniz Beşiktaşlıları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

quote:

Orijinalden alıntı: sergengungor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sergengungor

tolga inşallah aynı perfonmansı gösterirsin Beşiktaşımızda.Dentinho Töre'yi keser eğer sınırlamaya takılmazsa.

Dentinho niye Tore'yi kesiyor? Tore iyi oynadi bugun. Yoklari oynayan Olcay'i kessin.

töre iyi mi oynadı?

Töre iyi oynadı tabi. İlk yarı kötü oynasa da ikinci yarı bayaa istekli ve mücadeleci oynadı. Ayrıca Töre'nin maç eksiği var. Onlar düzelince gör sen Töre'yi.

İnşallah ben yanılıriım kardeşim.Beşiktaşımız kazansın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Abi o zaman düzgün dille söyleyin yahu vallaha sıkıldık.Gerildik artık.Gs liler gelir Beşiktaş ilk 5 e giremez Fenerli gelir Beşiktaş ilk 10 a giremez.Gir bak bakıyım Fener-Gs forumlarına Size o saçma bir dille yorum atan Beşiktaşlı varmı?
    Ben diyormuyum Salzburgdan 10 yer Fener diye.Bu ne kadar saçma bir yorumsa seninkide o kadar saçma bir yorum.Sebebini anlatın yada düzgün bir dille dillendirin yorumunuzu.Gerdiniz Beşiktaşlıları

tamam bro haklısında bu kadar saldırgan olmana ne gerek var sakince söyle anlarım

Fenerbahçeden sonra en sevdiğim klüptür Beşiktaş ÇARŞI taraftarı ile birlikte. Dediğim gibi umarım başarılı olurlar yani fazla ümit vermedide bana şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flug

quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

quote:

Yedigimiz 3.golu iyi izlesin Sivok fanlari. Adam oldugu yerde duruyor. Futbol bilginiz bu kadar iste.

Çifte kupalı sezonda , united deplasmanında , alman şampiyonu wolfsburg karşısında savunmayı ibrahim kaşla oynamasına rağmen ayakta tutan adam hazırlık maçında iyi oynamadığı için topçu filan değil.haklısın ben futbol cahiliyim

Gercekten futbol cahilisin kardeş kanıtlamışsın zaten.

Evet kardeş o sene 34 maçta 30 gol yenmesinde sivokun hiç katkısı yok haklısın.teallam ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.