Şimdi Ara

Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Schalke 04 | 21.07.2013 | 19.00 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
4
Favori
7.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Ozeti izledim demin cnnde. Cenk neler yapmis oyle agzim acik izledim

Cenk'in oynadığı bir hazırlık maçı vardı Villareal,ağzımız açık izlemiştik sonra kötüleşti.Yine iyi maç çıkarttı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naberbeyler

Kbyın Beşiktaşlı kardeşlerim ama 5 tane atar bu adamlar size

• Maç özetini hala bulamadım bulabilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

Maç özetini hala bulamadım bulabilen var mı

Cnnde denk geldim ben de
    Hakikaten Cenk harikaymis
    Ama işin kötü tarafi takimin en iyisi kaleci
    Oynadigimiz topu siz düşünün artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

Maç özetini hala bulamadım bulabilen var mı

Cnnde denk geldim ben de
    Hakikaten Cenk harikaymis
    Ama işin kötü tarafi takimin en iyisi kaleci
    Oynadigimiz topu siz düşünün artık

ya çok azcık bi'bölümü izlemi fırsatı buldum Gökhan Töre top sürmeyi bırak topu bile tutamıyor 2 defa taç çizgisini geçti topla bir defa da kaçırmış tanju sanki biraz çalışsa bence serdara bile gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sycthe2112

http://webtv.hurriyet.com.tr/4/52562/0/1/franco-siftah-yapti.aspx

Şu Cenk'ten ne isterler anlamam ne güzel maç çıkarmış çocuk ama özetin sonunda kime bu kadar çok sinirleniyor çözebilen var mı
  • geçen sene cenk oynamalıydı mcgregor yerine
  • oğllum manyakmısınız cenke güvenilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Ozeti izledim demin cnnde. Cenk neler yapmis oyle agzim acik izledim

Cenk'in oynadığı bir hazırlık maçı vardı Villareal,ağzımız açık izlemiştik sonra kötüleşti.Yine iyi maç çıkarttı bakalım.

O maçtan sonra kötüleşmedi aksine schusterin gözüne girmiş 2 sene boyunca her maç 11 oynamıştır..carvalhal döneminin son 5-6 haftası yaktı onun başını.hakikaten futbol çok nankör yahu

• Cnn vercek mi gece 1 de

• Almeida tribündekileri kalpten götürecek herhalde, şunun üstüne para verip yollanması lazım.
  • beşiktaş'a forvet lazım anlamıyorum yani geçen sene niang vardı bu sene ondan beter eneramo ısrarı var.
    tamam niang çok fazla katkı vermemiş olabilir ama eneramo o katkıyıda veremez bana göre.
    bu takımın forveti almeida olduğu sürece her türlü saç baş yolarsınız.
    almeida 5-6 hafta iyi gitse zaten sakatlanıyor.
  • 43. dakkada Olcay'a pası veren Almeida mi arkadaslar ? sol ayak muhammed'e benzettim ama oyuna 58 de girmiş o
  • Sivok u savunan var hala bu adam geldi geleli defans sıkıntısı çekiyoruz. maçı izlerken hayatımda etmediğim küfürler ediyorum sivok a, lütfen toplu topsuz alanda şu sivok denen şahsı izleyin yeter dilim de tüy bitti artık senede çıkıp 5 gol atıyor diye kral yaptınız adama 5 gol atıyorsa 20 gol yiyoruz o adam yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

43. dakkada Olcay'a pası veren Almeida mi arkadaslar ? sol ayak muhammed'e benzettim ama oyuna 58 de girmiş o

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

Sivok u savunan var hala bu adam geldi geleli defans sıkıntısı çekiyoruz. maçı izlerken hayatımda etmediğim küfürler ediyorum sivok a, lütfen toplu topsuz alanda şu sivok denen şahsı izleyin yeter dilim de tüy bitti artık senede çıkıp 5 gol atıyor diye kral yaptınız adama 5 gol atıyorsa 20 gol yiyoruz o adam yüzünden

Ya adamı Yepes yaptılar resmen çıldırıyorum Sivok'la ilgili olumsuz bir şey yazıyorum başlıyolar zırvalamaya; "Sivok ligin en iyi stoperi, en golcü stoperi, en pahalı stoperi." Daha da Sivok konusunda tartışmayacağım kimseyle. Sivok gidince anlarlar ne demek istediğimi. Tabi giderse. Yapıştı kaldı sülük gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

quote:

Orijinalden alıntı: potur

Sivok u savunan var hala bu adam geldi geleli defans sıkıntısı çekiyoruz. maçı izlerken hayatımda etmediğim küfürler ediyorum sivok a, lütfen toplu topsuz alanda şu sivok denen şahsı izleyin yeter dilim de tüy bitti artık senede çıkıp 5 gol atıyor diye kral yaptınız adama 5 gol atıyorsa 20 gol yiyoruz o adam yüzünden

Ya adamı Yepes yaptılar resmen çıldırıyorum Sivok'la ilgili olumsuz bir şey yazıyorum başlıyolar zırvalamaya; "Sivok ligin en iyi stoperi, en golcü stoperi, en pahalı stoperi." Daha da Sivok konusunda tartışmayacağım kimseyle. Sivok gidince anlarlar ne demek istediğimi. Tabi giderse. Yapıştı kaldı sülük gibi.

Benle yener muamelesi yapıyorlar ama sivok cidden yaramaz adam seni gördüğüme sevindim

• Sivokla ne alıp veremediğiniz var? Adam geçen yıl Toramanın Escudenin Ersanın Hilbertin Gökhan Süzenin Uğurun açıklarını kapattı defansı topladıı.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.