Şimdi Ara

HAZIRLIK MAÇI BEŞİKTAŞ - BORUSSIA M'GLADBACH - 12.01.2014 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
3.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çok fena kontra ataklar yedik. Necip fena değildi, Franco fena değildi. Uğur Boral gerçekten iyi ortalar kesiyor bu yüzden daha fazla kullanılmalı. İsmail Motta'yı kesemez. Oğuzhan'ın biraz daha oyunu ele alması gerek. Kerim çok topla oynadı ama Mustafa'ya da gol pasını o veri.
  • pedro franco nun pozisyon bilgisi mi zayıf yoksa bana mı öyle geliyor stoper gibi pozisyon almıyor adam defansı bırakıp arkasına bakmadan ileri çıkıyor bazen.
  • Neyse en azından yenilmemişiz, o da iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly

quote:

Orijinalden alıntı: yeniuyegaydi

pektemek gol demek. bu çocuğa küfredenler utanmalı. bir kaç maç şans verilse ortalığı kasıp kavurur.

şaka yapıyon heralde. adam geleli 3 sene oldu daha ne şansı.

attığı golde kalecinin üstüne kalecinin hatasından girdi. köşelere filan atma tenezzülü bile göstermiyor. tesadüfen gol oldu.

şansı ömer hakediyor mustafa değil.

ironidir umarım.

Almeiadanın attığı golleri tekrar izle istersen. Burda Mustafayı savunmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amplifier

Neyse en azından yenilmemişiz, o da iyi.

hocam Allah'ınızı severseniz yenilsek ne olur yensek ne olur puan maçına çıkmadık ki. amaç eksikleri görmekti acı bir ders oldu bize çok kötüyüz gerçekten.

adamların 2 golünü ofsayt diye kestiler ismail elle oynadı penaltı verilmedi.

bizim gol aut diye verilmedi kaleci ceza alanı dışında elle oynadı sarı verdiler tamamen saçma bir maç oynandı.

hakemler yine çok formdalar
  • Oğuzhan biraz daha insiyatif almalı, Fernandes ve Almeida ile bu takım daha iyi olur.

Franco'yu her izlediğimde üzülüyorum.

Escude'yi İstanbul'da sivil görsem yanına gidip 2 laf söyleyeceğim bizimkiler ilk 11 de başlatıyor anlayamıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

pektemek gol demek. bu çocuğa küfredenler utanmalı. bir kaç maç şans verilse ortalığı kasıp kavurur.

attığı golde kalecinin üstüne kalecinin hatasından girdi. köşelere filan atma tenezzülü bile göstermiyor. tesadüfen gol oldu.

ironidir umarım.

ironi değil canım kardeşim. adam sakatlıklardan kurtulamadı iyice şans vermeyince çöküşlere geçti + 2011/12 sezonunda başarılıydı. ama Carvalhal bu çocuğa şans vermek yerine bir başka formu düşük olan ALMEIDAYI sürekli 11 oynatmıştı. Oynatılmazsa bile kiralık olarak başka takıma verilmeli Ömerle beraber. Ayrıca Not: Ömer de bir ka maç kötü oynasın sakatlıklar yaşasın ona da Pektemek muamelesi göstereceğinizden ADIM GİBİ EMİNİM...

hocam sakatlıktan kurtulduğu zamanlarıda biliyoruz. adam bizde tutmadı. bu adam sene başında gelmedi sonuçta.
    ömer kötü oynasın 2.5 sene boyunca onuda eleştiririz, buna emin olabilirsin.
    mehmet akgünün ne suçu vardı madem öyle, yada gökhan süzenin. beşiktaşın kalibresinde oyuncular değil. mustafada değil.
    sakatlığı için bişey demiyorum. ama adam bize zaten sakat geldi.

umarım kiraya verilir sene sonu ya kendini toparlar yada gitme vakti gelmiş demektir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ironidir umarım.

ironi değil canım kardeşim. adam sakatlıklardan kurtulamadı iyice şans vermeyince çöküşlere geçti + 2011/12 sezonunda başarılıydı. ama Carvalhal bu çocuğa şans vermek yerine bir başka formu düşük olan ALMEIDAYI sürekli 11 oynatmıştı. Oynatılmazsa bile kiralık olarak başka takıma verilmeli Ömerle beraber. Ayrıca Not: Ömer de bir ka maç kötü oynasın sakatlıklar yaşasın ona da Pektemek muamelesi göstereceğinizden ADIM GİBİ EMİNİM...

hocam sakatlıktan kurtulduğu zamanlarıda biliyoruz. adam bizde tutmadı. bu adam sene başında gelmedi sonuçta.
    ömer kötü oynasın 2.5 sene boyunca onuda eleştiririz, buna emin olabilirsin.
    mehmet akgünün ne suçu vardı madem öyle, yada gökhan süzenin. beşiktaşın kalibresinde oyuncular değil. mustafada değil.
    sakatlığı için bişey demiyorum. ama adam bize zaten sakat geldi.

umarım kiraya verilir sene sonu ya kendini toparlar yada gitme vakti gelmiş demektir.

hocam başka bir konuda Fernandonun da dediği gibi; bir Avrupa kulüplerine kiralık verilir. Çünkü bu ligdeki takımlara oyuncularımızı kiralık olarak verdiysek hepsi de harcanıp gittiler. Kenan Özer, Erkut Şentürk, Serdar Özkan, Aydın karabulut vs.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.