Şimdi Ara

Hazırladığımız Tyt Fizik Denemeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
13
Favori
3.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

boş verin hocam onları, forumda hiçbir şeyden memnun olmayan bi kitle var onları memnun etmeniz imkansız. 3-5 kişi bile yararlansa birilerine faydanız dokunmuş olur en azından.

• Sağolun hocam allah razı olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • taveuni kullanıcısına yanıt

AHKLALKŞSDKLSAFD

• MylesKenn M kullanıcısına yanıt

HARİKA   

• quote:

Orijinalden alıntı: MylesKenn

Konu açmıştan eskiden ama kaldırmışlar şimdi niye kaldırdılar onu da bilmiyorum.

Sabah kalkın mesele biyoloji mi 4 5 saat hızlıca tüm müfredatı tekrar edin sonrasında akşama kadar 1 ayt biyoloji deneme seti bitirin 20 tane falan her denemede bittiğinde boş kağıda şurayı unutmuşum bunu tekrar etmeliyim gibi notlar alın cidden 2 3 defa yapınca hem hayvan gibi deneme çözmüş oluyorsunuz hem de eksik hiçbir yer kalmıyor

Bir de olm ben sana kötü bir şey mi dedim niye linçledin lan beni kkdkd

deneyeceğim hocam sağolun ; hocam kusura bakmayın soruları inceledim yararlı bir şeyler katar eminim bazen çalışmaktan sıkılınca trollüğe vuruyorum kusura bakmayın özür dilerim

forumdan gitmenin zamanı kimin kalbini kırdıysam özür dilerim(trollediklerim)

kendimi çizdiriyoruım beni affedin

• Ben 3 4 sene önce trollükte fırtınalar estiriyordum hocam sıkıntı değil :)

Çok teşekkürler, kralsınız sağ olun var olun.

• Bu millete de iyilik yaramıyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellerine sağlık abim benim teşekkürler.

• Eline sağlık temeli olan biri ayt biyoyu 5 saatte bitirir mi ki?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kebbab kullanıcısına yanıt

Rahat rahat biter neticede tekrar bu misal solunum sistemiyse hızlı hızlı okur co2 taşıma yollarına bakar geçersiniz yoksa 0 dan öğrenilmeyecek tabiki de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalı up

• Hocam 12 oluyorum linki kaydettim bakındım biraz hoşuma gitti valla, ayrıca ücretsiz emeğimizi ihtiyacı olanlarla paylaşmanız çok güzel bir şey, umarım gerçekten faydalanacak birilerine ulaşır. Teşekkürler

• hankm00dy kullanıcısına yanıt

Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalı up

• kebbab kullanıcısına yanıt

Verimli olmaz bence hocam ya, 5 saat kaç tane konu ve bilgi okuyacaksınız. Yani sıkılırsınız bence. Atıyorum birinci gün; sinir, endokrin, duyu organları, destek ve hareket, sindirim yaparsınız. İkinci gün dolaşım, solunum, boşaltım, üreme yaparsınız. Hem daha güzel olur hem biraz daha erken biter 2 güne sarkar ama verimli olur yani. Only reading sıkar bence konu tekrarı da olsa.

12.sınıf için bir şey diyemem, sistemleri böyle yapın ama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leader of Birmingham. -- 19 Mayıs 2021; 15:47:28 >
  • Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

Yalnız ben belirtmeyi unutmuşum zaten bu artık son darbe olark yapılacak bir şey ilk tekrarlar tabiki 2 3 gün sürer benim dediğim artık konular bitmiştir yüzde 80 i biliniyordur antin kuntin şeyler kalır mesela bende doku türlerini sürekli unuturdum hazırlanırken derideki paccini cisimciği merkel diskleri gibi ayrıntıları unuturdum öyle şeylere çalışırdım bu zaten 4 5 kere tekrardan sonra yapılabilecek bir çalışma :)

Haklısınız hocam, hocamız belirtmediğinden verim alamazsa diye yazdım.

• rica ederim kolay gelsin şimdiden

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.