Şimdi Ara

HAZIRKART OLANLAR GPRS TE KAZIKLANIYORMU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hazırkartı olan arkadaşlar .Sizce gprs ücretleri niçin faturalı hatta göre anormal miktarda ödüyoruz.300 kb lık bi oyun indirdiğimde 20-30 kontor gidiyor. Yani 30* 1000000= 3,000,000 tl .Oysa tarifelerde 60kb 1 kontor deniyor .Yani normalde 5 kontor gitmesi gerek .Ayrıca niçin gprs e girip çıkmak bile 1 kontör .Benim buna aklım ermiyor.

• GPRS'e girip çıkmakla eskiden kontör gitmiyordu. Turkcell bir sürü yatırım yaptı GPRS için. Bunun parasını bir şekilde çıkarmalı.

Beğenmiyorsan başka operatöre git dermiş gibi acımasızca GPRS'i böyle tarifelendiriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

GPRS'e girip çıkmakla eskiden kontör gitmiyordu. Turkcell bir sürü yatırım yaptı GPRS için. Bunun parasını bir şekilde çıkarmalı.

Beğenmiyorsan başka operatöre git dermiş gibi acımasızca GPRS'i böyle tarifelendiriyor.

Doğru paraya doydular
  • yaw sormayın zaten bu turkcell in iyiden iyiye suyu çıktı artık
    bi gün millet bi ayaklanıp tüm sim kartları kırmalı ve diğer operatörlere geçmeli ve 2 günde batırmalı turkcelli ama ne fayda bu seferde diğerleri turkcell in yaptığını yapar.
    çok kazananın minneti olmuyo ve karşısındakini düşünmüyo. Bu hep böyle
  • telefonun ne olduğunu bilmiyorum ancak bu sorun ilk basta bende de vardı.
    www sayfalarına giremiyordum.
    Turkcell'i aradım trcell'in gonderdiği ayarlarla oyle oluyor.
    bu ayarlar wap ve mms için olan ayarlar.
    Birde www sayfaları için ayrı bir ayar var onun yapılması gerekiyor.Trcell'e www sayfalarına giremiyorum falan de onlar yaptırıyorlar ayarları. sonrada bu ayar profilini default (varsayılan) olarak ata.
    Hersey tamamdır.

quote:

Orjinalden alıntı: esik1

Hazırkartı olan arkadaşlar .Sizce gprs ücretleri niçin faturalı hatta göre anormal miktarda ödüyoruz.300 kb lık bi oyun indirdiğimde 20-30 kontor gidiyor. Yani 30* 1000000= 3,000,000 tl .Oysa tarifelerde 60kb 1 kontor deniyor .Yani normalde 5 kontor gitmesi gerek .Ayrıca niçin gprs e girip çıkmak bile 1 kontör .Benim buna aklım ermiyor.

• sende girip çıkma
    sonuna kadar kullan
    ben 24 saat bağlıyım
    0-60kb 1 kontor
  • quote:

Orjinalden alıntı: esik1

Hazırkartı olan arkadaşlar .Sizce gprs ücretleri niçin faturalı hatta göre anormal miktarda ödüyoruz.300 kb lık bi oyun indirdiğimde 20-30 kontor gidiyor. Yani 30* 1000000= 3,000,000 tl .Oysa tarifelerde 60kb 1 kontor deniyor .Yani normalde 5 kontor gitmesi gerek .Ayrıca niçin gprs e girip çıkmak bile 1 kontör .Benim buna aklım ermiyor.

Faturalı-Kontörlü farketmiyor...

Wap'ta her 10 KB = 1 Kontör / 100.000 TL
    Internet'te her 60 KB = 1 Kontör / 100.000 TL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.