Şimdi Ara

Hazır yemek ve hazır çorbalar sürekli tüketilebilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Knorun çorbaları var yaylanın barbunya plaki ve etli kuru fasulyesi falan var okul zamanı bunlardan bolca alıp genelde tüketmeyi düşünüyorum pratik olur diye.

sizce bir zararları var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EE534877 -- 25 Temmuz 2021; 12:41:46 >

• İçindekilere bak hocam koruyucu falan cart curt varsa sürekli tüketmek çok uygun olmaz

• Zararlı, özellikle knorr'un tüm ürünlerinde katkı maddesi dolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Grkwnxs @akbey617

sizce pratik ne ayarlanabilir? ne biliyim haftanın en azından 3 günü falan rahat olmak için fikri olan var mı? ayrıca içindekiler kısmını ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EE534877 -- 25 Temmuz 2021; 12:42:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

@Grkwnxs @akbey617

sizce pratik ne ayarlanabilir? ne biliyim haftanın en azından 3 günü falan rahat olmak için fikri olan var mı? ayrıca içindekiler kısmını ekledim.

Kuru fasulye içeriği temiz duruyor o yenir. Konserve bezelye yemeği de yapabilirsin çok uğraştırmıyor bir kere yapsan 2 gün gider.

• iceriklerine iyice bakip gunluk dozda etkilerini ogrenmen lazim.

• Gerekmedikçe yemeyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konserve alacaksan Şok'un ton balığını alabilirsin, iki pakette dört tane var;30 lira yapıyor. Yine Şok'un 10 liraya 225 grlık kaşarını alabilirsin ve pratik olması açısında tost tarzı şeyler yapabilirsin. (Bunun için de tost makinaya lazım, sinbo'nun 60-70 liralık mini modelleri var.) Akşam yemeklerinde pilav, makarna ve birkaç sebzeyle salata yaparsın. Bu yazdıklarımı haftalık olarak düşün. Arada dışardan yersin dicem de bu pahalılıkta dışarda yemek pek mantıklı değil artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.