Şimdi Ara

Hazır Sistem Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, açılmış mevcut konulara göz attıktan sonra olaya hakim olamadığım için üye olup konu açmak istedim.
    Hazır sistem masaüstü workstation almak istiyorum. Monitör dahil bütçem max 5000 tl. Monitörün kalitesi benim için çok önemli değil. Sadece verileri daha hızlı işlemek istiyorum, bilgisayarı gece açık bırakıp sabaha işlem bitmiş mi diye bakmak istemiyorum anlayacağınız. Bilgisayarda oyun oynamayacağım. Grafik ve çizim programları kullanacağım. Güvenilir bir siteden hazır sistem önerilerinizi almak istiyorum. Sinerji.com, işistasyonu.com gibi sitelerin direkt ofisinden de alabilirim.
    Şimdiden teşekkürler...

• sinerjideki hazır pcler hep oyun amaçlı. iş amaçlı yok. ekran kartı için 3d var ise quadro tarzı bir kart bakman daha iyi. profesyonel ise. çizimler normal ise herhangibir kart baksanda olur. kasa ve kart hariç. onları tercihine göre seçebilirsin.https://hizliresim.com/1LllMN
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    Evet 3D var. Siteden siteye parçaların fiyatları farklılık gösteriyor da linkte yer alan ürün seçimini hangi site üzerinden yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rulokatt

Evet 3D var. Siteden siteye parçaların fiyatları farklılık gösteriyor da linkte yer alan ürün seçimini hangi site üzerinden yaptınız?

her sitede ürün fiyatları farklıdır tabi. ben sinerjiden topladım.
  • 3d çizimlerde ne kullandığınız önemli
    render alıyor musunuz?

http://www.sinerji.gen.tr/sinerji-dck1060-asus-i5-7500-8gb-240-ssd-1tb-gtx1060-pmu72548

artık GTX10 serisi de grafik çizimlerinde başarılı
    bu ürünü alabilirsiniz.

yanında asus monitör alınca da indirimli.
    ama iyi araştırın, grafik işleri derken bi kaç arkadaşınıza ekran kartı ile ilgili bilgi alın.

bazı tasarımcılar quadro serisi kullanıyolar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.