Şimdi Ara

Hazır Forumlar ve Portallar Hakkında Bilgiler ve Kurulumları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
38.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wboylord

yaa ordada yok yaa ben phpbb forum kullanıyorum sanırım başka şeylerden bahsediyoz

site şu www.pcdersanesi.org

Kullandıgın temayı zipleyip bana mail atarmısın. arizali@trfilm.net sana içine yazıcam buraya buraya diye
  • tesekkürler
  • ___________________
    |^^^^^^^^^^^^\ ||\
    |__ EMEĞE SAYGI__| ||'""|""\___
    | _____________ l | |__|__|___| )
    (@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)
  • Hepsini Okuyamadim Ama Guzel Paylasim...
  • eee Baba emeğine sağlık çok hoş olmuş. Bir çok kişinin çok işine yarayacaktır. Saygılar.....
  • editlenmiş dosyalar kaybolmus bulunmuo bı yardım lutfennnnnnn acele lasım bırı sesımı duysun
  • süper saol işime çok yaradı
  • Çok iyi.
  • çok güzel yararlı olmuş bu bilgiler
  • arkadaşım öncelikle bilgi iiçn saol.. Sonra footer.php değil de page_footer.php bu dosya includes klasörünün iiçndedir... Template olanda templates/subSilver/overall_footer.tpl burayı editleyerek şekil değiştirirsin..
  • çok sağol arkadaş
  • Teşekkürler çok güzel bilgiler
  • Arkadaşlar, birşey sorucağım... Ben forum siteme coins koymak istiyorum... Nasıl koyacağım? Veya hazır verildiği bir forum kurma sitesi var mı?
  • sağol kardeş işte paylaşım denilen hadise budur
  • süper bilgiler kardeş saol ama ben o İşte phpbb forumunun tüm aytıntılarıyla Lycos.co.uk üzerine kurulumu:
    hikayesini yapamadım bir yardımcı olursan sorun :

my account a tıklıyorum php aktif etmek için yer direk karşıma gelmiyor ben biraz kurcaladıktan sonra settingte buldum dediğin yeri aktif ettim bu seferde site kur seçenediğini göremedim nasıl yapğıcam bir yardımcı olursan
    bilgiler için saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efocan

Kolay gelsin arkadaşlar.
    Bu Phpbb yi lycos üzerinden kurma olayını yapamadım.
    Phpbb2 klasürünü indirdim. Türkçe dil paketi ekledim. Forum stilinin ayarladım.
    Cute ftp aracılığıya Lycos'un verdigi ftp ye yükledim.
    ama http ://members.lycos.co.uk/sitemin_Adı/phpbb2/install/install.php tıkladığımda google arama motoruna yönleniyor olmuyor yani.
    Acaba bu kurulum hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz. msn yoluylada olabilir.

/sitemin_adı şeklinde girilen dizin Lycos'tan aldığınız kullanıcı adıdır, orada yanlışlık yapmış olabilirsiniz. Ve de eğer siz dizinin adını değiştirmedi iseniz /phpBB2 diye geçer URL'de. Büyük küçük harfe dikkat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kant -- 9 Ağustos 2007; 11:38:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: orbjk

süper bilgiler kardeş saol ama ben o İşte phpbb forumunun tüm aytıntılarıyla Lycos.co.uk üzerine kurulumu:
    hikayesini yapamadım bir yardımcı olursan sorun :

my account a tıklıyorum php aktif etmek için yer direk karşıma gelmiyor ben biraz kurcaladıktan sonra settingte buldum dediğin yeri aktif ettim bu seferde site kur seçenediğini göremedim nasıl yapğıcam bir yardımcı olursan
    bilgiler için saol

My Account'a girdikten sonra soldaki menüde "Site Building Tools" gibi bir şey var. Ona tıkladıktan sonra altında başka bir menü açılır. PHP4U'yu oradan aktifleştir. Daha sonra PhpMyAdmin ekranı çıkar, oradan da sana bir databease verecek. x_db veya x_uk_db oluyor (x=kullanıcı adı). Site kur seçeneği yok, FTP'den dosyaları attıktan sonra, install.php dosyasını bul ve istenen bilgileri gir. Örnek (phpBB2 dosyalarını attığını varsayarsak:

http://members.lycos.co.uk/x/phpBB2/install/install.php adresinden kurulumu halledebilirsin. Fakat kurulum bittiği zaman mutlaka installa klasörü içindeki install.php dosyasını silmen gerek.

Bittiğinde forum adresinhttp://members.lycos.co.uk/x/phpBB2 şeklinde olacak.

• Baştan sona okudum teşekkürler
  • Çok güzel bir derleme olmuş, elinize sağlık...
  • Merhaba,ben bir bedava forum kurma sitesinde forum yaptım. Mod.'u nasıl atayacağım? phpbb ve admin paneli ingilizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut228 -- 22 Mart 2008; 0:16:16 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.