Şimdi Ara

HAZE PS3'e özel mi oldu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, zaman özelliği bulunan Haze'in, daha doğrusu öyle lanse edilen bu oyunun tamamiyle Ps3'e özel olabileceği ihhtimali ağırlık kazanmaya başlıyor...

- Oyunun şu anda sırf PS3 için geliştirildiği, yapımcı videosunda açıkça görülüyor, Xbox'dan eser yok gibi.
    - Videoda üstüne basa basa Halo3'ün, PS'daki en büyük rakibi, cevabı olacağı söyleniyor..
    - Videonun sonunda 'E3 deki büyük anonsu bekleyin' diye de bir yazı eklenmiş..
    - Yeni videonun sonunda sadece PS ve PS3 logosu var. (ki bu dikkat çeken en önemsiz detay)

Buradan hareketle oyunun çok büyük ihtimal sadece PS3 için geleceği anonsu yapılırsa şaşırmamak lazım. Bu arda oyun çok sağlam geliyor. Özellikle araçlar harika görünüyor. Hadi bakalım, E3'e az kaldı...

• Hocam nasıl araçlar. Çok beğendim bende, bu videodan bahsediyordum birkaç gün önce. Cayır cayır çalışıyor adamlar.
  • Evet, ben yeni indirdim demin videoyu hocam, düşük kalite 140mb Kalitesiz olsa da gayet iyi görünüyordu araçlar. Çok net hatlara sahiplerdi dikkat ettiysen, hakkaten güzel. bir de demo gösterimi yapılırken Ubisoft'takilere, frame rate falan çok akıcı görünüyordu adamlar oynarken.. Killzone 1 olamadı ama Haze hakkaten Halo Killer olabilir, sağlam geliyor. Danalar gibi çalışıyo herifler
  • Eyvah eyvah.. Halo malo anmamak lazım hocam artık. Elde palalarla dalacak arkadaşlar şimdi:)))

Üstelik MS ve Sony konferansları arasında koca bir gün var. Harp çıkar iyi birşeyler gösterirse MS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragdol -- 11 Temmuz 2007; 2:30:01 >
  • Ben vermiştim Adventure abi.
  • Temiz bir sayfa açtık Otacon.
  • Valla ben değil, yapımcılar kendi iddia ediyolar videoda abicim.. Bize zeval olmaz..

Olur mu yoksa? Bu forumda olabilir bak

Otacon:

Valla demin gördüm indirdim, demin dediğim 2 saat evel Dur sana hak geçmesin, senin videoyu da indireyim.. Yoksa seninki miydi ula? Karıştırdım..

• quote:

Orjinalden alıntı: Ragdol

Temiz bir sayfa açtık Otacon.

Haaa Ota onu mu kast etmiş???

Valla temiz bir sayfa açtık, geçmişe sünger çektik ota, yepyeni bir HAZE başlığımız hayırlı uğurlu olsun.. Mazur gör
  • Halo killer olması için X360'a da çıkması lazım hocam. Yoksa hertürlü çamura maruz kalır, yine kabul edilmez fanboylarca.
  • Hmmm, yok abicim, bak görürsün çıkmayacak Xbox360'a. Bence en azından.. Hem 360'a çıkıp Halo killer olursa bişey deişmez, 'n'olcak, bizde de var derler'.. Onu diyememelilerki killer olsun.. Du bakalım

Çok pis karışacak ortalık, çooookk..
  • Adventure:

Önemli değil, bilgilendirme olsun diye şey dedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OTACON

Adventure:

Önemli değil, bilgilendirme olsun diye şey dedim.

Ben de düşünmüştüm başlığı açmadan evel 'HAZE hakkında bi başlık açılmıştı, kimdi acaba?' diye.. 3 saniye düşündükten sonra açtım başlığı
  • Affedersiniz ama bu oyun X360 için de yapım aşamasında diye biliyordum,yanlışım varsa düzeltin.Eğer öyleyse adamların ne sıkıntıları var ki sürekli bu söylentileri çıkartıp duruyorlar.Herhalde bugünlerde Sony'den bir kıyak talep ediyor olsa gere.Sony de çok bencil be arkadaş;şu Exc. oyunlarını adam gibi desteklesin.

Oyun hakkında fazla bilgim yok ondan teknik detaylara girecek kapasitem yok,inşallah öğlenleğin E3'de birşeylere bakabileceğim ama her gelen oyun da Halo Killer sıfatıyla geliyor.Bu da geldiği gibi gidecek.Halo'nun bir rakibi varsa o da Killzone 2'dir
  • İsterük bu oyunu son videoları gönlümü çalmayı başardı.
  • Valla yapım aşamasında olması fark etmiyor bazen FAlls, iptal edilebiliyor. Bunnda da öyle bir durum söz konusu gibi. E3'de önemli bir açıklama yapacağız dediğine göre bişeyler olacak..

Bu arada Haze geldiği gibi gitmez, bilseydin detayları böyle demezdin hocam.. Oyun taş gibi geliyo valla söyleyeyim de
  • Oyunda polen adam falan oluyorduk yanılmıyorsam.
  • Şahane çalışıyorlar, ama ofisleri biraz gergin göründü bana. Çalışma ortamları etkilemesinde adamları saçmasapan buglardan yapı süresi uzamasın. Neler düşünüyorum be, hey maşallah bana.
  • Mantıklı bir insan,ya hedefindeki kazançın tatminsizliğinden dolayı cayar ya da zor olduğu için fakat her ikisi de X360'a uymayan maddeler.

E3'deki önemli açıklamada,X360'a Exc. olduk derlerse görürüm sizi
  • Ofislerinde X360'a dair bırak donanımı, sticker bile yok hocam olmaz o artık bu saatten sonra. Sony zararlarını ödüyordur adamların eminim. Bakmayın delikanlılık yaptıklarına. Yoksa niye PS3 ex. yapmak için can atsın stüdyo.
  • Tabi son cümlem espiri olsun diye tamamen gerçekten uzak bir yorumdu

Yapım Ps3 için öncelikli olabilir fakat bir kere X360'a başlangıç atıldıysa cayacaklarını sanmıyorum.Ha dediğin gibi Sony adamların sırtını sıvazlayıp,maddi kaynak sağlıyorsa o zaman birşey diyemem fakat Sony'nin geçen günki basın açıklamasından sonra böyle şeylere inanmıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.