Şimdi Ara

HAZAR - 120 CAP SERVER! 1T GOLD - 70 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mevcut bütün goldlar ve itemlar satılmıştır. İlginiz için teşekkürler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 9 Ekim 2017; 12:30:14 >

• Tibet ve Hazar'ı unuttu emek hırsızları. Alsınlar da başlarına çalsınlar Saltuk server'larını.

Hazar'da 3 ay kadar oynadım. 20 gün kadar önce, neyim var neyim yoksa sattım, gold'a çevirdim. Gold'u da 50-60₺ gibi ölü fiyattan sattım. 9 adet 120 level char'a da delete çektim.

Saltuk ileride Iris gibi olur, Hazar yine kalır. Eskiden olduğu gibi. Bu Hazar kaç tane server eskitti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Tibet ve Hazar'ı unuttu emek hırsızları. Alsınlar da başlarına çalsınlar Saltuk server'larını.

Hazar'da 3 ay kadar oynadım. 20 gün kadar önce, neyim var neyim yoksa sattım, gold'a çevirdim. Gold'u da 50-60₺ gibi ölü fiyattan sattım. 9 adet 120 level char'a da delete çektim.

Saltuk ileride Iris gibi olur, Hazar yine kalır. Eskiden olduğu gibi. Bu Hazar kaç tane server eskitti...

Size katılıyorum lakin ben serverı bırakmayacağım. Yeni ve sağlam tek bir karakter için bot partisini ve şu anki main karakterim olan Wizard' ı bozuyorum. Sonucunda inşallah 1 tane güzel karakter yapacağım. Tabii ek olarak 9 karakterle birden uğraşmamak benim için büyük rahatlık olacak .

Hazar' ın son 1 aydır halini pek beğenmesem de, bu kısa bir süreç ve tekrar Hazar gözde olur ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Tibet ve Hazar'ı unuttu emek hırsızları. Alsınlar da başlarına çalsınlar Saltuk server'larını.

Size katılıyorum lakin ben serverı bırakmayacağım. Yeni ve sağlam tek bir karakter için bot partisini ve şu anki main karakterim olan Wizard' ı bozuyorum. Sonucunda inşallah 1 tane güzel karakter yapacağım. Tabii ek olarak 9 karakterle birden uğraşmamak benim için büyük rahatlık olacak .

Hazar' ın son 1 aydır halini pek beğenmesem de, bu kısa bir süreç ve tekrar Hazar gözde olur ...

Keşke ben de devam etseydim Hazar'a. Pişman oldum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlan günceldir ...
  • 1T GOLD = 70 TL (STOK 8T her geçen gün artar veya azalır)

2T üstü, alım öncesine stok kontrolü için bana whatsapp' dan bilgi verin lütfen.

Hiçbir şekilde önce gold, sonra para şeklinde alışveriş yapmam ve yapılmaz. Lütfen teklif etmeyin ...
  • 1T GOLD = 70 TL (STOK 12T her geçen gün artar veya azalır)

2T üstü, alım öncesine stok kontrolü için bana whatsapp' dan bilgi verin lütfen.

Hiçbir şekilde önce gold, sonra para şeklinde alışveriş yapmam ve yapılmaz. Lütfen teklif etmeyin ...
  • Mevcut bütün goldlar ve itemlar satılmıştır. İlginiz için teşekkürler ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.