Şimdi Ara

hayvan besleyen insanların iyi insanlar olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 21 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Epsilon (2 mesaj) InspiredTiger (2 mesaj) Zodiac Killer (1 mesaj) hamza5806 (1 mesaj) lawbreaker (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • iyi kötü insan ayrımını sadece bi özelliğe bakarak ayır deseler o da bu özelik olurdu

hayvan besleyip kötü insan olan bir kişi bile görmedim

tesbihime katılıyorsanız artılayın katılmıyorsanız artılayıp neden katılmadıgınızı yorumda bildiriniz

teşekkürler

|
    |
  • Pitbull besleyip sağda solda köşe başlarında takılan tipler var mesela. İyi insanlar mı bunlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Pitbull besleyip sağda solda köşe başlarında takılan tipler var mesela. İyi insanlar mı bunlar ?

hocam sen de gidip en absürt örneği vermişin dünyada kaç hayvanseverin kaçı pitbul besliyo bu oran binde 1 falandır

• Hocam tesbitin allahini yaptin yine hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç alakasız hayvan besleyenler genelde hedonist anne babaya asi marjinal dejenere tayfa oluyor ve bu insanlar hayvanları insanlardan çok seviyorum geyiği yaparlar ve hakikaten de öyledir

Sana katılmıyorum ama yine de şukunu veriyorum panpa çünkü istemişsin seni kırcağıma kafamı kırarım ayol

• Epsilon kullanıcısına yanıt

Her şehrin kenar mahallesinde bu tipler var.

• Güzel tespit hocam. Hayvan besleyen insan hem sorumluluk sahibidir hem de vicdanlıdır.

• adolf hitler de hayvan besliyordu :P

• Her şeyin istisnası var tabii ama gerçekten de hayvanları seven insanlar daha iyi insanlar oluyor.

• hayvan besleyen değil hayvan seven desek daha doğru olur, zira o bahsi geçen pitbul besleyin kedilere falan saldırtanlar hayvan sevgisinden değil canlı silah olarak besliyor.

Özellikle köpekler için konuşursam bir çok korkutucu cins yetiştirmeye bağlı olarak kuzu gibi olabiliyor. Bir arkadaşta dogo arjantin vardı mesela evine gittik adamın baktım köpek geziniyor evin içinde bende doberman beslemişliğim olmasına rağmen biraz çekindim. Adam abi merak etme kendisini golden zannediyor bu dedi gerçekten 5 dk sonra oynamaya başladık o dogo ile en ufak bir saldırganca tutum içine girmedi gidene kadar

• Evinde hayvan besleyenlerin çoğu bir heves gösteriş için besliyor bir kısmı da yaşlanınca yalnız kalınca evde ilgilenmek için ama dışarıda sahipsiz sokak hayvanlarını besleyenler var onlar için iyi insan diyebilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Saolun hocam. Ben para ile vs hayvan almaya karşiyim her zaman o yüzden sokaktan 1 adet kedi aldim yerli mali aldim. Yok ingiliz miş yok fransizmiş  

Aşilarini yaptirdim 4 kere kizginliga girdi bir onu çekiyorum. Dişari seyretmeyi çok sever ama pencereleri açmam biraz korkuyorum düşer diye. Kapi dişina çikar ama uzağa gitmez ben genede dikkatli olmaya çalişiyorum kaçmasin diye. Benim aşağidaki komşu hayvanlari hiç sevmez.. birkeresinde bunlarin hepsini öldürmek lazim demişti. Kendiside çok dindar geçinenlerdendir...

Evet evladim gibi seviyorum ayni yatakda yatariz kucagimda uyur çokca öperim severim mirlamasini dinlerim. Üzüldüğüm zaman yanimda olunca insan rahatliyor üzüntüyü unutuyor.. kedilerin bu sihri bence mirlamasi insandaki stresi aliyor..

• Evinde ya da bahçesinde hayvanı bulunan birçok kişi tanıdım ve başlığa katılmıyorum. Bir insanın iyi ya da kötü olduğunu sadece hayvan sevgisine bakarak karar vermek bana yetersiz geliyor.

• Yan komşu köpek besliyo, kendisi de hayvanın teki.

• evinde hayvan besleyenden ziyade sokak hayvanlarını besleyenler evet genellikle iyi insanlardır

• https://www.webtekno.com/youtuber-tayfun-demir-tutuklandi-h99661.html
    Bu adam şimdi iyi insan mi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bence sizin karşılaştıklarınız iyiydi.

Bence de hayvan besleyenler insanlardan çok şey bekleyen hep pohpohlanmak isteyen ve uyumsuz insanlar

çevremde besleyenler kendini üst perdeden gören vegan feminist sjw hayvanlar ölmesin ye yo kafası

• 4 ADET EVCİL KOPEĞİ OLAN VE 1 ADET EVCİL KÖPEĞİ OLAN 2 KİŞİ TARAFINDAN 1000 TL kazıklandım.

• Namaz kılan insan iyi insandır demek gibi bir şey.

Namaz kendin için yaptığın bir şeydir.

Sadece namaz kılmak senin başkalarına karşı hoş görülü falan olduğunu göstermez.

Başkalarına hoş görülü olman başkalarına hoş görülü olduğunu gösterir.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.