Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hayvan barınağı

4
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      342 Mesaj
      09 Nisan 2012 22:55:33 Konu Sahibi
      15 yaşındayım. bağcılar belediyesi barınağından beagle cinsi bi köpek almak istiyorum. napabilirim? ne gerekir bu işler için? hemen verirler mi?

|
      |

• Yüzbaşı
      780 Mesaj
      09 Nisan 2012 23:06:40
      öncelikle barınağa git oradaki sorumlu veterinerle görüş, daha sonra dolaşırsınız barınakta kanının en çok kaynadığı köpeği sahiplenirsiniz. Tabii ailenle gideceğini varsayıyorum çünkü 15 yaş sahiplenmen için yeterli değil anne veya babanın sahiplenmesi gerekiyor. Bu arada bu yaşta böyle duyarlı olduğun için tebrik ediyorum, ne insanlar var hala pet shoplardan mal alır gibi can alıyor.

Umarım mutlu olursunuz.
      09 Nisan 2012 23:10:27
      quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMirliva

öncelikle barınağa git oradaki sorumlu veterinerle görüş, daha sonra dolaşırsınız barınakta kanının en çok kaynadığı köpeği sahiplenirsiniz. Tabii ailenle gideceğini varsayıyorum çünkü 15 yaş sahiplenmen için yeterli değil anne veya babanın sahiplenmesi gerekiyor. Bu arada bu yaşta böyle duyarlı olduğun için tebrik ediyorum, ne insanlar var hala pet shoplardan mal alır gibi can alıyor.

Umarım mutlu olursunuz.

|
      |
      09 Nisan 2012 23:17:36
      satilikhayvanlar.net te faydalı bilgiler var
      |
      |
      09 Nisan 2012 23:23:38 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMirliva

Umarım mutlu olursunuz.

teşekkür ederim. az önce fotoğraflara baktım. gerçekten çok yardıma muhtaç köpekler var. belediyede görevini yapmıyor. o yüzden eve bi köpek almak istiyorum. geçen bi ilan gördüm adam köpeği 2. el olarak satıyor.
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.