Şimdi Ara

Hayrına logo yapacak arkadaş aranıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayrına Logo yapacak arkadaş aranıyor Belki lazım olur ==> Site eğlence üzerine adı Makara

• PM ATTIM.
  • bende istiyorum banada yardım edebilecek biri var mı varsa pm den yada buradan bana ulassın...
  • Ya aslında herkezın kullanabılecegi bir banner programı vs konulsa daha cok iş gorur dıye dusunuyorum.

saygılarımla...
  • ewt oda olur
  • Arkadaşlar , "DH" Dosya ve Resim Paylaşım sistemi en geç yarın hizmete girecektir..

Oraya eklleyebilirsiniz..
  • Yardımcı olduğunuz için saolun arkada$lar
  • arkadaslar biride bana yardım etse cok iyi olur su isi bi yapamadım...
  • bende logo yapmayı yıllardır istiyorum...
    bir şey çektim kurtsoft ikon ama çok ilkel şeyle yapabiliyor...

bu işlerle ilgili nerden bilgi yada yardım bulunur.
  • Hayrına kimse yapmaz :))))

(no smoke)
  • Herkez de senin gibi olmayabilir ErTech
  • bayadir forumu takip etmiyordum ama eskiden burada hayrina yardim edecek insan coktu eminim simdi de coktur... kar amaci güdülmeyen ticari olmayan sitelere ücretsiz logo yapmakta ne gibi bir sakinca var insanlar emek harcamis design yapmis karsilik beklemeden de logo yapmaktan mi usenilecek?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSH-iSH-iaN -- 19 Şubat 2005, 18:24:29 >
  • ewt dogru diyon bari logo yapmak icin program adı ve link verin yaw
  • cez fun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Massacre

Ya aslında herkezın kullanabılecegi bir banner programı vs konulsa daha cok iş gorur dıye dusunuyorum.

saygılarımla...

Bence logo birçok programla yapılabilir. Yeterki Hayel Gücü ve bu tür işlere yatkın olun. (ben öle değilim ama )
  • abi logo yapılacak siteyi, site yoksa bi kaç döküman vs. ekleyin bakan baksın ona göre aklına bişey gelir yapıverir.. ;)
  • ben yaparım msn bul beni: cuneytozavci@gmail.com
  • Arkadaşlar sitelerin adreslerini verebilirmisiniz? Ya da PM ? Logo istediğiniz sitelerin yani. Eğer hazırsa tasarımları tabi.
  • 50$ her türlü logo yapılır.
    republishing
    yazılır çizilir..
  • pahalı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.