Şimdi Ara

Haylou T15 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık - 2200 mAh Pil Gücü 60 saat kullanım 157,25 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
12.544
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bilakis en kullanışlıları bunlar hocam
  • Merhaba kulaklığı alalı 1 hafta oldu. Mobil kullanımda sıkıntı yok ama laptoptan internet üzerinden 1080p film izlerken 30-40 sn. de bir arada ses yarım sn. kesilip devam ediyor. 72p ye düşürdüm ama yine aynı.

Ne yapsam düzelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeY_oĞLu

Merhaba kulaklığı alalı 1 hafta oldu. Mobil kullanımda sıkıntı yok ama laptoptan internet üzerinden 1080p film izlerken 30-40 sn. de bir arada ses yarım sn. kesilip devam ediyor. 72p ye düşürdüm ama yine aynı.

Ne yapsam düzelir?

kulağımda ve bende de oluyor pcye yaklaşınca veya açıyı değiştirince gidiyor

• BeY_oĞLu kullanıcısına yanıt
    Laptop tablet neyse ben mobil veriyi paylastigimda oluyor bu aynı sorun, sonrasında ev wifisi ile bağlanınca sorun kalktı öyle birşey yok di mi ?
  • ergoben E kullanıcısına yanıt
    Yok mobil veri paylaşımı yapmadim.
  • canvalvan C kullanıcısına yanıt
    Açı derken, filmi masada izlemedigim için her sn açı değişikliği oluyor sanırım.
  • QCY T5 almıştım geçen kampanya varken, başımı sağa sola çeviriyordum bağlantı kopuyordu iade ettim. Sonra haylou t19 aldım, son sesi çok yüksek değil ama hiç bir şekilde kopma yapmadı ama bunda da pc için oyun modu olmadığından gecikme vardı, mobilde sıkıntı yok. TWS kulaklıklar pc kullanımına çok uygun değil sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

QCY T5 almıştım geçen kampanya varken, başımı sağa sola çeviriyordum bağlantı kopuyordu iade ettim. Sonra haylou t19 aldım, son sesi çok yüksek değil ama hiç bir şekilde kopma yapmadı ama bunda da pc için oyun modu olmadığından gecikme vardı, mobilde sıkıntı yok. TWS kulaklıklar pc kullanımına çok uygun değil sanırım.

Hocam t15 i diğerlerinden ayıran en önemli özelliği powerbank özelliğinin de olması. O yüzden enerjiyi verimli kullanma gibi bir sorunu olmadığı için volümden ve bastan çalmamışlar. 80 seviyeleri gayet uygun geliyor. Ama pcde film izlerken yarım saniyeli kopmaların olması durumu biraz değişik bir durum oldu. Nasıl yapılır bilmiyorum ama elbet bir çaresi vardır. Başına bu durum gelen varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. Sizin adınıza sevindim hocam.

• Bu arada youtube da yarım saatlik müzik dinlemesi denememde bir iki kere kısa süreli kopmalar haricinde genelde böyle bir problem ile karşılaşmadım. İlginç.

• quote:

Bu arada youtube da yarım saatlik müzik dinlemesi denememde bir iki kere kısa süreli kopmalar haricinde genelde böyle bir problem ile karşılaşmadım. İlginç.

Chip farkı da var hocam. T19 'un chipi Qualcom o yüzden de kopma yapmıyor olabilir ama pc'de beni memnun etmedikten sonra bir anlamı kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Chip farkı da var hocam. T19 'un chipi Qualcom o yüzden de kopma yapmıyor olabilir ama pc'de beni memnun etmedikten sonra bir anlamı kalmadı.

Alıntıları Göster

Aynen, qualcom farkı kesinlikle hissediliyordur.

• quote:

Aynen, qualcom farkı kesinlikle hissediliyordur.

Alıntıları Göster

Hocam sıfırlamayı denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak fırsattan çok organize yorumların konuşulacağı bir başlık olmuş :)

• haylou gt1 xr ve haylou t15 var sıfır kutu uygun vereceğim ihtiyacı olan yazabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BeY_oĞLu kullanıcısına yanıt
    t19 da aynı hocam şarz bitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Sifirlama yapmadım. Sonraki pc den film izlemelerimde 2-3 kere anlık kesinti dışında bir sorun yaşamadım. Belki de internet hızımla alakalı bir durumdu. Şimdilik sorun yok diyelim.
  • Sorunlu bir model, alırken iyi araştırmak lazım, GT 1 plus kullanıcısı)

• quote:

Sifirlama yapmadım. Sonraki pc den film izlemelerimde 2-3 kere anlık kesinti dışında bir sorun yaşamadım. Belki de internet hızımla alakalı bir durumdu. Şimdilik sorun yok diyelim.

sorun olursa sıfıtlayınca çözülüyor

• İki kez alıp ikisinde de sağ teki düşürüp kaybettim, var mı elinde sağ tek olup satmak isteyen?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.