Şimdi Ara

Haylou Solar LS05-1 Akıllı Saat 319 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
6.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/haylou-solar-ls05-1-akilli-saat-turkce-menu-p-HBCV000003EL10?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 20 Nisan 2022; 17:18:48 >

• Aradığım yorum.Eskiden forumda böyle ürünle alakalı kullanıcı yorumları olurdu.
    Safi görüntü, aynen nabız ölçer hatalı,adım sayarda yanlış.Yazılım zaten çöp.150 lirayken almamıştım.Youtube a bakın onlarca incelemesi var.Alayı sahtekar bir tanesi ne adım sayar, ne de nabız yanlış gösteriyor demez.
    *Ben niye geç yazıyorum bunları forumun salak Vpn le mesaj yazamazsınız uyarısı yüzünden...
    Geçen sene almıştım, ciddi yazılım problemleri var. Telefon ile bağlantı sık sık kopuyor. Nabız ölçümü hikaye :) Saat kolunuzda değilken bile 80 nabız ölçer mi ya? Şaka gibi. Kendi yazılımları da stabil çalışmıyor, zaten kullanıcılar bundan muzdarip olup hello haylou geliştirmişler. Yani firmanın ilgisizliğini kullanıcılar 3.parti başka yazılım ile kapatıp cihazı kullanmaya çalışıyorlar. Bence içler acısı bir durum. Birkaç ay kullandım şahsen beni kanser etti. Oda bile değişince bağlantı kopuyor, hadi koptu eyvallah ama tekefonun dibine geliyorum saatlerce de kalsa bağlanmıyor tekrar. Uygulamayı aç manuel senkronizasyon yap anca öyle çalışsın. Daha sonra hello haylou ya yöneliyor insanlar. Onda da ozellikler kısıtlı haliyle. Sonrasında artık canımı çok sıktı kullanmayı bıraktım. İlkokula giden yeğenime verdim oynuyor işte arada. Şimdi Honor GS Pro kullanıyorum gerçekten saat nedir anladım :)
    İşin özü bu haylou cihazı alacağınıza daha düzgün bir markanın bilekliğini alın daha iyi. Mesela huawei band 6 fiyat olarak da iyi, çağrıları sms ile reddetme stres ölçümü vs de doğru. Nabız uyku takibi doğru. Yazılım stabil vs. vs.
  • Sipariş verdim bakalım teşekkürler :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ALDIM SAĞOL

• Sipariş esnasında tesadüfen bana 50 tl hediye çeki vermişler. Bunla ilgili mailden falan bildirimde gelmedi. Bu şekilde daha da iyi oldu, sizde kontrol edin

• İndirim kodu var mı acaba HB için

• Bu saattle bilekliklerin arasında ne fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenpeace16 -- 20 Nisan 2022; 18:36:15 >
  • Yanlış ürüne mi bakıyorum acaba

• 150 ye almıştım mayısta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamaninda tercihimi mi band 4 ten yana kullanmistim. Arkadasimin kolunda haylouyu gorunce durusu cok hosuma gitmisti.fırsatı kacirmiyim dedim.faydalandim.

Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Evet pek sıcak sayılmaz ama arkadaş sayesinde niyetine girdim iyi oldu :) Yorumlarda olumlu baya.

• sonic35 kullanıcısına yanıt

10 gün sonra fiyatının ne olacağı belli. Piyasada şuan ortalama 410 civarı.

• greenpeace16 kullanıcısına yanıt

Kendi uygulaması çok şarj yiyormuş, pil optimizasyon sorunu varmış sanırım. Mağazada 27 liraya satılan bir uygulaması varmış ve bu uygulama hem pil konusunda çok daha iyiymiş hem de çağrıyı meşgule atma ile cevaplama varmış. Yorumda yazmış biri, benim bilgim yok. Seneler önce almayı düşünüp vazgeçmiştim bu saatten. Ancak anlamadığım nokta şu: Bu saatin hoparlörü yok ki, çağrıyı cevaplasa nasıl olacak?

Bir de, mesajlar bildirim olarak geliyor mu? (WhatsApp, SMS vs.)

• Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    kullanıcısıyım bu saatin. çağrıyı reddetme veya sessize alma şeklinde cevaplayabiliyor. bildirimler geliyor lakin mesajların tümü okunmuyor. ama arayüz olarak internette çok fazla seçeneğiniz var yükleyebilirsiniz. alternatif uygulamanın adı da hello haylou. almak zorunda değilsiniz, kısıtlı olarak da kullanabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 309 a düşmüş

• Kupon kodu varsa almayı düşünüyorum varmı bildiğiniz

• Paycell cashback ile 150/30₺ daha indirimli alabilirsiniz 🖐🏿

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Bizce ne oluyor hocam

• Hic aklımda yoktu ama klasik görüntüsü hoşuma gitti, Telefon aksesuari kategorisinde 350ye tamamladim. 50TL indirim yapti.

• Ekran TFTLCD çok kötü ya...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • underzero21 kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim. WhatsApp mesajları geliyor mu hocam? Yani Türkçe dil ve bazı emojileri desteklemediği için mi okunmuyor?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.