Şimdi Ara

HAYIRLI OLSUN CONROE DESTEKLEYEN YENİ ANAKARTLAR ÇIKTI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
3.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: fortress34

quote:

Orjinalden alıntı: Asefik

quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

intelın 876 865 chipsetlerındekı olan ve %5 fark yarattığı söylenen pat teknolojısı gibi birşey koyabilirler belkı 975e..Yoksa 965 çok daha mantıklı...

Birde mesela dfi ultrad'ler sli'ye modlanıyordu..Gördüğüm kadarıyla 2 tane pci exp yuvası var 965de'de..Bundada öyle bir mod işi olurmukı acaba?

Asus P965 Deluxe anakartın özelliklerine DDR-2 1066mhz desteği koymuş.
     HAYIRLI OLSUN CONROE DESTEKLEYEN YENİ ANAKARTLAR ÇIKTI

Ve daha altlarda daha net açıklamış 533mhz-1066mhz diye tabi henüz anakartın pdf dosyaları siteye konmadı ama gözüken defaultken bile 1066mhz destekleyecek P965 oysa 975X defaultta 800mhz ddr-2 desteği var.Kağıt üstünde P965 önde ama sonuç testte belli olacak.
     HAYIRLI OLSUN CONROE DESTEKLEYEN YENİ ANAKARTLAR ÇIKTI

ben şurayı anlayamadım..
    dediğiniz gibi pc8500 1066mhz e denk geliyor ama anakartın özelliklerini yazarken asus ddr2 800 demiş..
    bu ne perhiz... diyicem istemeden???
    kingston a hafiften koltuk çıkma durumu da var sanırım...

Sen yada forumdaki birçok kişi DDR400 destekleyen boardlarında DDR600 yani anlıycağın şekilde 400 Mhz yerine ki oda efektik'Dir yani 200 mhz yerine 300Mhz çalışdırıyorsa o şekilde oluyor buda!

Not: en basit bu şekiled anlatabildim! Hala anlamıysam biraz daha terminolojik olarak yada teknik olarka anlatabilirz!

• ben ramleri alıp kenara koydum bile DDR2 800 cas4 leri... boardlar da çıksa da onu da alıp kenara kosak
  • aha conroe destekleyen 75 dolar lik asrock kartlar (onboard vgali) daha ucuzu yok

asus P5RD2-VM(ati chipset, onboard x300 ekran kartı)
    Valla bu karti ben de cok merak ediyorum 80 kusur dolarlik fiyatiyla ustelik x300 onboard vga ile cok uygun bir secenek gibi gozukuyor ama vellakin 805'i ne kadar destekler, 900 serisine ne yapar, ileride conroe
    updatelerinde ben de varim der mi bilemiyorum, netten arastirdim ama pek bir bilgi bulamadim. Yine ayni tarz onboard ekran karti ve dual core pentium islemcileri icin bkz. ASROCK 775TWINS –HDTV ANAKART 75 $ + kdv ... hatta conroe destegi de var onu da belirteyim

http://www.asrock.com/product/775Twins-HDTV%20R2.0.htm
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=1207&productid=bd91234#tablnk

LGA 775 for Intel® Dual Core Pentium® XE / Pentium® D and Pentium® 4 / Celeron® D, supporting Core™ 2 Duo Desktop (Conroe), Presler and Cedar Mill processors
    ATI™ Radeon® Xpress 200 Chipset
    ULi 1573 Chipset
    Supports FSB1066/800/533MHz processor, EM64T CPU and H-T Technology
    Supports DDRII667 (DDRII x 2 DIMMs) and DDR400 (DDR x 2 DIMMs) with max. capacity respectively up to 4GB and 2GB
    DirectX 9.0 on board VGA, Pixel Shader 2.0, Max. shared memory 128MB
    Integrated ATi X300-based 2D/3D graphics
    Hybrid Booster - Safe Overclocking Technology
    PCI Express x 16 slot
    PCI Express x 1 slot
    4 ports of SerialATA 1.5Gb/s, support RAID 0, 1, 0+1, JBOD, 2 ATA133 IDE ports
    7.1 channel with High Definition Audio, 10/100 Ethernet LAN
    Windows Vista™ Basic logo Hardware Ready
    HD 8CH I/O: 4 ready-to-use USB ports, 7.1 channel audio jacks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 4 Haziran 2006; 15:26:02 >

• @fx57 hocam anladım... tşkler..
    işin esprisi default ta bile 1066mhz e destek veriyor olmasıymış...
  • Daha ne anakartlar çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.