Şimdi Ara

HAYIRCI BAHÇELİ REYİZ HDPNİN GERİSİNDE KALDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kılıçdaroğlu koalisyon kuralım, başbakan ol dediğinde siyasi rüşvet demişti. Hdpyi yok sayıyoruz bilmem ne demişti, şimdi de yok saysın bakalım. Tabi yok sayabileceği bir imkan bulabilirse Sen geçici hükümet kurup akplileri yargılamazsan böyle patlar elinde planların...

• Rte'ye diktatör deyip parti içi muhalefeti tasfiye etmek gibi çelişkileri de vardır kendisinin...
  • HDP ile bir olmak CHP'ye yakışır, MHP'ye değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desmond kullanıcısına yanıt
    Bu kafayla bi dahaki seçimde yüzde 7 alırsınız devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

Bu kafayla bi dahaki seçimde yüzde 7 alırsınız devam edin.

AKP.

Terorist partisi ile bir olacak değil MHP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desmond -- 1 Kasım 2015; 22:40:58 >
  • Millet Bahçeli'ye terör partisiyle işbirliği yapmadı diye değil, siyaset bilmemezliği yüzünden oy vermedi.

• Daima İleri kullanıcısına yanıt
    Seçim propagandasında hala 17-25 aralık'ın hesabını soracağız diyor. Senin eline o fırsat geçti zaten be adam. Ülkeyi düşünüyodun madem, geçici hükümetle o bakanları yargılayacaktın. Bahçeliyle devam ederse mhp baraj altında kalır, ki kalması lazım...
  • Paul Klee kullanıcısına yanıt
    17-25 Aralık önemlidir ama terörden daha önemli degil. Eşkıya ile yapılacak koalisyonda teröre tedbir alınamadığı gibi terör eylemleri daha da meşrulaştırdı.

• Daima İleri kullanıcısına yanıt
    Peki bu adamlar (hdp) siyaset yapmasın mı? Dağa çıkınca da terörist diyoruz. Ne yapmaları lazım, ne öneriyorsun. Kürtçü falan değilim sadece merak ediyorum. Birini dışlamak onları size yaklaştırmaz, aksine onları kendinize iyice düşman edersiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

Peki bu adamlar (hdp) siyaset yapmasın mı? Dağa çıkınca da terörist diyoruz. Ne yapmaları lazım, ne öneriyorsun. Kürtçü falan değilim sadece merak ediyorum. Birini dışlamak onları size yaklaştırmaz, aksine onları kendinize iyice düşman edersiniz...

Siyaset yapınca ne oluyor? Dagdakilerin silah bırakmasını mı sağlıyor? Kan akmasın diye göstermelik hareketler dışında ne yapmışlar? Devamlı tribünlere oynayan bir parti. Ülkenin ne kadar değeri varsa karşısına almayı özgürlük sayan bir hareket. Akp'nin bir pkksı olsa ve asker şehit etse arkasındaki %50'ye bakıp AKP meclise girmeli diyebilecek misiniz?(Dolaylı yoldan yapıyorlar demeyin. Ben doğrudan diyorum)

Gerekirse vatandaşlık hakları bile ellerinden alınmalı, nüfusları kontrol edilmeli. Molotof atıp sokakları karistirabiliyor olmaları onlara karşı suan da müthiş bir toleransın olmasından kaynaklı. Özgülüğe saygım var bölücülüğe değil.

• Türkeşi burdan tebrik ediyorum adam gibi adam
  • Ben ana muhalefet olacam dedi
    3. Muhalefete düştü
    Bahçeliyle 1 seçime daha girilirse mhp baraj altı

• quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

Türkeşi burdan tebrik ediyorum adam gibi adam

Ne para kıvırmıştır ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Ben ana muhalefet olacam dedi
    3. Muhalefete düştü
    Bahçeliyle 1 seçime daha girilirse mhp baraj altı

Aynen barajı geçemeyecekler bir dahakine. Hem mhp yi yaktı hemde chp yi. CHP adam olmaya başlıyordu aslında.ama ne yazık ki bu saatten sonra sittin sene iktidar olamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güya kendince "dik duruş" sergiledi. Her şeye hayır de, herkesle inatlaş sonu budur. Oy potansiyelin yüzde 15 zaten neyin artisliğini yapıyosun? Akp'ye çalışmaktan başka bi şey yapmadı yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

Türkeşi burdan tebrik ediyorum adam gibi adam

Ne para kıvırmıştır ama

Herkesi kendiniz gibi zannetmeyin, Türkiye'de çoğu insan ülkelerinin geleceğini kağıt parçalarından daha üstün tutarlarBu arada geçmiş olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.