Şimdi Ara

Hayır Diyen Şeytandır Açıklamasına Hocadan Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seçime dinin karıştırılmasını çok güzel bir şekilde eleştirmiş hocamız

https://m.youtube.com/watch?v=ZPz_ICMnl1Y

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Camide bira içildi mi bilmiyorum ama ben içeni görmedim ben din adamıyım doğruları söylemem gerekli iftira atamam diyen imam gibi buda bi yerde görevliyse sürgün yiyebilir

Bu arada cami bira ve siyaset kelimeleri bir arada geçtiği için kusuruma bakmayın öyle bir zamanda yaşıyoruz
  • ses yok
  • sirk kosmak bunlarda, yolsuzluk bunlarda, kadinlari cinsel obje gormek bunlarda, hosgorusuzluk bunlarda, baskalarinin hayatina karismak bunlarda, yalan ve geri vites bunlarda...5 vakit namaz mi kurtarcak pasam seni?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkı galeyana getirmek OY almak için en etkili yöntemler.

Bizi düşman görüyorlar bitirecekler
    Camide bira vs. içtiler
    Bunlar din düşmanı
    Kuranı yaktılar vs.
    Başortülü kadını dövdüler...vs. vs. vs.

Yani düşman yaratırsanız iyi OY alırsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 20 Mart 2017; 21:25:32 >
  • Kendi savundukları dini bir kenara atıp tayyipi peygamber ilan etmiş kesim bunlar. Ne bekliyordunuz ki? Bu video altına bile sahte hoca vs yazanlar var. Yalan bunlarda hainlik bunlarda vatan severim diye geçinip pkk ile iş birliği bunlarda. Ben ateistim. Ateistlere sallarlar emin olun dine bizim daha çok saygımız var. Bunlar makaraya almaya başladı dini. Tüccarlığını yapıyorlar artık. Her şeye dini alet edip milleti kandırıyorlar. Millet her Allah diyene güveniyor. Bunlar inançlı yada inançsız olmakla ilgili değil şeref ve haysiyetle ilgili. İşte bu dini kullananlarda o yok.
  • Digerini yandas kanallar uzun uzun yayinlar. Bu video anca youtube da bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.