Şimdi Ara

Hayır çıkarsa yine ortalık karışırmı sizce? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guvenkab

Anayasanın nasıl yapılması gerektiğinden bihabersiniz... Hala 55-60 diyorsun... ANAYASA NE DEMEK BELKİ ONDANDA HABERİN YOK. Osmanlının çökmesine sebep zihniyet sizsiniz... Ülkenin başına inşallah daha fazla bela açmadan artık durursunuz...

Osmanlının çökmesine sebep zihniyet sizsiniz

reklam arası bitti osmanlı geri dönüyor

• daldan_dala kullanıcısına yanıt
    HEEE BEKLE kurarsın... Görecez bakalım ne kuracaksınız bopçular...
  • guvenkab kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bundan sonra 99 alan başkan osun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    Bence %70 fılan ıdal 90 abartı olur da
  • daldan_dala kullanıcısına yanıt
    Osmanlı halklarına sahıplenırdı şimdiki hukumette onu pek göremedım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Öncelikle hayır çıkacağını düşünmüyorum. Evet çıkarsa muhtemelen PKK tekrar azacaktır. Özellikle yaz aylarında üzerine çok gidilmesi lazım. Ve de en önemli konu Kuzey Irak operasyonları. Bütün dikkatin, bütün gücün sınırötesi operasyonlara verilmesi lazım. Referandumdan daha mühim bir konudur.

Şu yazdığına sen bile inanamıyorsun bence Hayır çkarsa pkk kesinlikle azacaktır evet de değil

• Ankara da hergün askeri helikopterler uçuşuyor

Herhalde vardır bir nedeni

• Dediklerim yanlış anlaşılmasın da bazen de diyorum ki olay çıkacaksa çıksın şükür gereksiz, bir işe yaramaz suriyelileri şutlasak ülke bir kendine gelse. O gazla insanlar daha uzlaşmacı olur biraz toparlanırız.

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    Hocam olan garibana oluyo coluguna cocuguna oluyo
  • E hocam şimdi de olan garibana oluyor. Sürekli dert çekeceğimize belki bir kez çeker biraz rahatladık. Ülkeyi ne hale getirdiler düşündüğümüz şeylere bakın ya

• Evet de çıksa hayır da çıksa seçim geçtigi gibi terör yine azitacak zaten. Terör örgütleri evet çıkmasını istediği için şimdilik "istikrar" görüntüsünü bozmuyor. Seçim geçsin yine sokağa çıkmaya korkar yapacaklar bizi, eğer yine istihbarat izin verirse tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istihbarat mı güler gecerim sadece :)
    En hayırlısı irtica edip kaçmak türkmen ülkeleri bile bizden daha iyi durumdalar.Bu aralar gürcisatnı gözüme kestırdım :)
  • Ya hocam bende öyle düşündüm de gidip memleketi araplara mı bırakalım? Atalarımız o kadar savaşmış biz terk edip bizi arkamızdan vuran araplara mı bırakalım buraları?

Ülkenin dört yanını suriyeliler sarmıs zaten.Bu ülkede kafa yapıları degişmeden ferah ortam oluşmaz o da egitimle ancak egitim sadece matematik türkçe degil milli benliklerimizi ögretmelıyız.En başta su ırkcılıgı ayrımcılıgı bıtırmelıyız.
  • Sorun ne biliyor musun hocam. Sorun arapların islamdan dolayı üstün ırk gibi görülmesi. İnsanlar peygamberimizden dolayı arapları üstünmüş gibi zannediyor. Ve İslam diye onların saçma sapan adetlerini uyguluyor. Onların lafa yapısı değişmiyor bizimkilerin kafası değişiyor. Onlar bu ülkeden gitmedikçe bize rahat yok.

Araplar degilmıydı arkamızdan vuranlar hiçbir zaman geçmişden ders cıkaramadık malesef
  • Kim biliyor bunu? Ülkenin çoğu bilmiyor maalesef. Başımızdaki bile hala arap seviciliği yapıyor. O bile tarihten ders almamış

Ustad tarihden ders dıosun adam halen osmanlıcılıgı savunuyo onun tohumlarını atcaz dıo :) cumhurıyet gibi bı yönetim şekli dururken şeriati ısteyen insanlar var ülkemizde.
  • Jehat_40 kullanıcısına yanıt
    82 anayasasini 92% oraninda evet diyen halktan bahsediyorsun sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.