Şimdi Ara

Hayır bildirisi dağıtan 11 kişi gözaltina alındı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapıma evet bildirgesi getiren olursa ağız burun dalacağım bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede ya Hollanda'da mı ?
  • Haksiz yere gozaltina alinmanin ne demek oldugunu cok iyi bilirim. Geziparki olaylarinda sabah saatlerinde arkadasin evinden cikip kendi evimize giderken devriye atan polisler durdurdu. Kacip gidebilirdik ara sokaklardan. Ama durust olalim dedik ve kacmadik. Uzerimizde ne limon var, ne atki, ne de tas sopa. Gbt kontrolu yapicaz diye kimlikleri topladi. Kimlikleri beklerken de yaka paca arabaya bindirip kelepcelediler. Ulkenin polisi yalan soyleyip boyle gozaltina mi alir lan. Sonrasi 24 saat gozalti, ifade. Dava acmislar. Mahkemelere gittik geldik. Beraat etmisim. Gecenlerde ogrendim.

O yuzden olayin arka planini bilmeye gerek yok. Medya her seyi abartiyor. Yandas medya bunlara da vatan haini damgasi yapistiracak. Akp'liler oh iyi olmus kesin bir bit yenigi var diyecekler. Oysa ben sadece ''Arkadaaslaar demokrasi icin, turkiye icin hayir oyu verin kahrolsun bu duzen'' diye bagirdiklarina eminin. Hepimiz gectik o meydanlardan.

Basimizdakine, polislere, yandas medyaya, ve bu comarlara hakkim zerre helal olmasin. Ben haksiz yere mahkemelerde surunduysem.

YARGİLANACAKSİNİZ

• 15 temmuz tezgah darbesinin ardından akpnin darbecileri mumla aratır davranışları şaşırtıcı geliyor bana evetçileride gözaltına alsınlar o zaman

eh malum bu işin 2 cephesi var
  • Akpnin demokrasi anlayışı , bizden olanlar iyi - kardeş , bizden olmayanlar terörist - vatan haini . Yazık gerçekten çok yazık ne işlerine yarayacak toplumu ayrıştırmaları .

• Hayır a şimdiden bu kadar baskı şiddet olursa, yarın, öbürgün hakkını aramaya çalışan vatandaşı bunlar kapılarından içeri sokmayacağı gibi bir güzel de niye geldin deyip ölesiye döverler.

Hayır yazan bir tek poster, afiş, meeting görmedim.. görülenler de hemen belediye tararfından toplatılıyor..

Evet dememizi istedikleri kanunlar içinde zerre kadar vatandaşı düşünen, gözeten, hakkını arayan tek bir kanun yok. Bütün kanunları tek kişiye bağlamışlar. Sadece tek kişinin dediği olacak.

Buna evet mi dersiniz, hayır mı ?

Tut ki apartmana başkan seçecez..

Başkan, bana tapunu ver, senin hakkını koruyayım diyor..
    verirmisin evinin tapusunu ?

Bu ülkede yaşayanlar kim ya ?

Kölelik referandumu mu ne bu ya...?

bi kendimize gelelim beyler..

Başka gideceğimz ülke yok.. !

herkes sandıkta oyunu verdikten sonra, sayımda bulunsun...

odayı sayım sonucuna kadar ve sonrasına kadar terk etmeyin.. sayılar tutuyormu..?

kontrol edin..

• Hayır verip geçicez. sonuna kadar hayır.

• Polis neyle tehdit etmiş?

• " izinsiz" diyor. Gayet doğal

• POLİSTEn izin alınmamış gayet dogal bildiri dagıtılmasına engel olunması boşuna aglamayın

Ha bu arada EVET
  • Bir bakan vardi bir tane bile HAYIR dediği için gözaltına alınan varsa istifa edeceğim diye. Adi neydi onun?

• hayır vermek için en temel sebep !
  • "Böyle devam akpli polisler. Hayır oylarımızı artırıyorsunuz."

Not: Evet oylarımızı artırıyorsunuz diyene nazaran dedim yoksa HAYIR zaten önde.

• Yuksrdaki iki mesajı yeni gördüm. İzin verilmemiş. Ne garip Hollanda da izin vermemişti ama zorla gidip mağdur olmuştunuz.

• akpnin piyonları iş başında
  • banada evet mektubu gelmiş bizzat kendi adıma e bunu yollayanlarıda gözaltına alın ozaman isterseniz para yollayın kararım kesindir benim
  • Evet bildirimi dağıtanlara neden bir şey olmuyor ?

• taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Redshift kullanıcısına yanıt
    Siyasi partiler izin almadan propaganda yapabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

Evet bildirimi dağıtanlara neden bir şey olmuyor ?

sence?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.