Şimdi Ara

HAYDİ ATLETİCO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

tsu, atletico bu sene cop ama liverpool asiri balon ve sansli.

simeone yi elestirmek icin konu actim, hala arkasindayim yanlis transferler ve oyun anlayisi cok geriye goturdu onu.

ama diger takim oyle bir balon ki, her oyumcusu basta van dik o kadar itici ki.elenecekleri elendiler

Alıntıları Göster
    O konuda katiliyorum.inanilmaz sanslilar.2 sene once Romayla Portoyu eleyerek, guclu bir takimla karsilasmadan final oynadilar.

Gecen sezon, ikinci turda Munihle oynadilar.Eksikler yuzunden Rafinha,Martinez,James ve Ribery gibi 4 bitik topcu 11 oynadi.Eksikler olmasa, gecen sene sezonu feda etmis Munih bile eleyebilirdi.Sonra, yine Porto.Yari finalde eski seviyesinin cok gerisinde olan Barca.Finalde Tottenham.

Sampiyonluk yarisinda bu sene Citynin en iyi topcularindan 2sinin sezon basinda sakatlanmasi.

Tum top takimlarin son 2 senedir kotu olmasi, bizim M.uniteda mucizevi sekilde elenmemiz vs. Ben hayatimda bu kadar sansli bir takim gormedim.

Adamlar, sistem takimi.Alan verme, ortasahanin kontrolunu elinde tut, hucum hattin biraz kaliteliyse, elersin.O kadar sanslilar ki, tum top takimlarin hepsinin kotu olmasi ayni seneye denk geldi birde.2018deki Real kadrosu, bunlari yuruyerek elerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 12 Mart 2020; 3:35:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

ronaldo niye yok hocam

juve elendi haberimiz mi yok

Alıntıları Göster
    ATM ile eşleşemeden elenirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.