Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: netten

quote:

Orijinalden alıntı: Maerson

Arkadaşlar gemime elma lazım yardım ederseniz sevinirim
    Yeni gc:umur.ce

bu ekleme olayını ve birbirimizin tarlasını görme olayını öğrensem süper olacak

gamecenter dan arkadaş ekliyosunuz hocam
    mail yada nickname ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

quote:

Orijinalden alıntı: netten

quote:

Orijinalden alıntı: Maerson

Arkadaşlar gemime elma lazım yardım ederseniz sevinirim
    Yeni gc:umur.ce

bu ekleme olayını ve birbirimizin tarlasını görme olayını öğrensem süper olacak

gamecenter dan arkadaş ekliyosunuz hocam
    mail yada nickname ile

Bruce ekledim seni
    Netten istersen sen de gc nickini ekleyelim

• Merhaba arkadaşlar
    Gc nickim Mususi61
    İşaret kazığı ve toprak başarısına ihtiyacım var takas yada ücret karşılığı alınır:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 hafta oldu çok sıkıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CH3-CH2-OH

3 hafta oldu çok sıkıldım

6 ayı geçdim galiba bırakamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: CH3-CH2-OH

3 hafta oldu çok sıkıldım

Oyun stratejisi lazım biraz.Hangi ürünü üretmek maks kazanç sağlıyor filan biraz matematiğine inmek lazım.Biraz kurgu isteyen bi oyun ve en önemlisi zaman gerekiyor.tarlada ürün üreteceksin ondan hayvansal ürün ondan tekrar başka ürün derken neyin ne kadar zamanda üretildiği gibi biraz tecrübe gerektiren bi işlem.Mesela peynirli kek üretmen lazım diyelim bırak peyniri daha ineklere yem üretmen gerekiyosa bu oyun çok sıkıcı olur.Kapasiteyi arttırıp lazım olabilecek şeylerden bulundurmak lazım.1 tane şeker kamışı kalana kadar kullanmamak lazım ekip biçmesi uzun sürüyor..Yani birsürü detay var ilgilenilmesi gereken..
  • arkadaşlar bu bir illet takılınca birakmasi cok zor olur ben de sildim oyunu fazla kaptirmadan size kolay gele

• Bruce kardeşim madem sildin, silmeden evvel ağıldaki materyalleri çıkarsaydın elden:) verseydin bize mesela çok makbule geçerdi, birde burdaki arkadaşlarla gc da online iletişime geçemiyormuyuz acaba? Lazım gelenler konusunda forumda yada facede paslaşmak yerine anlık iletişimle paslaşsak? Örneğin işaret kazığı ve toprak başarısı lazım

• Bruce kardeşim madem sildin, silmeden evvel ağıldaki materyalleri çıkarsaydın elden:) verseydin bize mesela çok makbule geçerdi, birde burdaki arkadaşlarla gc da online iletişime geçemiyormuyuz acaba? Lazım gelenler konusunda forumda yada facede paslaşmak yerine anlık iletişimle paslaşsak? Örneğin işaret kazığı ve toprak başarısı lazım

• Nosskam N kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_EvReN -- 1 Haziran 2022; 17:55:16 >
  • arkadaslar binaları gelistirmek icin vida kalas fln lazım oluyo satan olursa acıl ilgileniorm id: ayborkbork lutfen ekler misiniz acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangstar_89

quote:

Orijinalden alıntı: nightbird

quote:

Orijinalden alıntı: gangstar_89

Merhaba öncelikle bir sey sormak istiyorum benim dükkanımdan hic tanımadığım bilmedigim insanlar alış veriş yapabiliyor ama bende sadece facebookda ki arkadaşlarım ve onların dükkanları çıkıyor civata çivi falan lazım ama bulamıyorum ben nasil diger insanlarin dukkanini ziyaret edebilirim acaba? Birde eklemek isterseniz gangstar_che

Gazete ilanlarından diğer kişilerin dükkanlarını, gemilerini ziyaret edebilirsiniz. İlandaki herhangi bir ürüne basın, dükkanındaki diğer satıştaki ürünlerini de görün.
    Hatta çiftliklerini gezer bahçelerinde çıkan süpriz kutuları açarak, ağaçlarını sulayarak hediyeler kazanabilirsiniz.

teşekkür ederim gazete ilanlarına tıkladım ama sadece yumurta satılıyor ialnlarda :) ve satıcıların başka elle tutulur hiç bir ürünü yok ama ağaç suşama olayını bilmiyordum deneyeceğim teşekkürler

Arkadaşlar, civi, kalas, tahta vs ihtiyaçları olup da bulamayan, zor bulan yada gazeteyi ne zaman açsam yumurta, pastırma denk geliyor diyenler için yazıyorum.
    Gazeteler sınıflanmış olarak geliyor. İlk sayfaya bakıyorsun yumurta, pastırma tarzı şeyler varsa ve yapı malzemeleri arıyorsanız hiç arka sayfaları çevirmeyin.
    Bekleyin, veya cihazı kapatıp açın, gazete değişsin. Yapı malzemesi gördüğünüz baskı çıktıysa bilin ki o yayınlamada görünürde mısır ilanı bile varsa, kişinin diğer ilanlarında yapı malzemesi vardır.
    cihazı uyku moduna alıp oyuna dönmezseniz gazete ilanları çok geç güncelleniyor. Dolayısıyla ne zaman açsam yumurta pastıma ilanı var diyorsunuz, yapı malzemelerini bulamıyorsunuz.

Bir diğer yapı malzemesi bulma yöntemi de 5 li şekilde tarlaya başak ekmek. Başak ekmekten kastım 2dk. da en kısa mahsulü verdiği için.
    Budamaları en az 5li şekilde yapın. 2 veya engeç 3. budamada bir yapı malzemesi veya toprak genişletme ürünlerinden veriyor.
    Ancak burada şöyle bir durum keşfettim. Oyun adminleri yine elmas satmak amaçlı, hep aynı kişilere hep aynı ürünler çıkıyor.
    Örneğin elinizde onlarca bant varsa size çivi çıkmıyor. Yada kalasınız çoksa, bantınız olmuyor, ve ekimlerden bant çıkmıyor. 40 tane kalasınız var ama bant yokluğundan kapasite arttıramıyorsunuz.
    Mevcut kalasınız kapasitenizi zorluyor ve elmas ile bant veya gerekli malzemeyi almaya yönlendiriyor.
    Bu durumlarda karşılıklı olarak değişim en güzel yöntem. Bu yüzden de arkadaş listenizi geniş tutmaya özen gösterin.

GC: Ege_Efe

• 40 küsür işaret kazığı ve varyos var.Toprak başarısı ile takas edebilirim. Özelden yazarsanız konuşurz
  • Evet panpalar oyunu birakiyorum elimdeki butun mazemeleri cuzzi bir fiyata 20 liraya birakiyorum bunlarin arasinda 17 tane bonibon 100 kurek 100 kalas vs..var pm atarsaniz gorusebiliriz :)

• Komşuları bekliyorum gc: peepee3

• Bol miktarda alınık toprak başarısı varyos ve kazık

• hakikaten bu oyunun sonu yok sanırım

bugün gemi puan listesinde 105. Level gördüm, aşmış arkadaşlar yani.

yine de 47. level oldum ama

komşu beklerim her şey bulunur..

GC: adrianbey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinarbey -- 26 Şubat 2013; 21:24:24 >
  • pinarbey kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_EvReN -- 1 Haziran 2022; 17:58:48 >
  • Arkadaşlar son güncellemeden dolayı oyun mu çok yavaşladı ya da arkadaş sayısı arttıkça mı ağırlaştı bilemedim, sizde durum nasıl? o uyku modu hilesi için bile oyun geç açılıyo hadi açıldı diyelim gazete ilanı beyaz sayfalardan oluşuyo, hadi o da geldi diyelim yapı malzemesi vs gördük hemen o tezgaha abandık satın alırken bile okadar yavaş ki aldığımı sandığım şey üzgünüz bi başkası satın aldı diyor, önceden bukadar yavaş değildi, ne var ne yok silip süpürürdüm, şimdi çok ağır, valla yavaştan soğumaya başladım artık oyundan tarla ek biç hep aynı malzemeler çıkıyo seni elmas almaya mecbur bırakıyo(çok beklerler) tadında mı bırakmak lazım bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EvReN

bu işaret kazığından herkese az çıkıyor sanırım banada hiç çıkmıyor arada reklamlardan falan buluyorum
    ilk defa kazık çıkmadığına hayatımda üzüldüm

Hehe:)) dostum katılıyorum

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.