Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Arkadaslar bu uretim kuyrugu en fazla kac tane aciliyor?bende +12 elmas isteyecek kadar actim ama sonrasi mantikli mi?elmaslari bosa harcamayalim..birde elmas kazanma yontemi var mi?kutu ve madenden cikan elmas yetmiyor cunku..

en fazla 9 tane açılıyor.
    bence elmasları kuyruklara vermek en mantıklısı.

Uzun süreli işlem yapam dökümcü yada reçel makinası gibi cihazlarda 3'er üretim boşluğu yetiyor.Hatta dökümcüde 2 boşluk yetiyor.Şeker fabrikası ve mandıra için en az 5 ve üstü lazım.Şimdi 21 elmas mı istiyor yani 9. boşluk için?Elmas satın almadan bu mümkün mü?Siz nerelerden kazanıyosunuz elmasları?Kutudan çıkan zaten 4-5 günde bi denk geliyor,madenden çıkanda 5 kürekte 1 tane anca çıkıyor.Elmasları tom'a harcayıp karşılığında kürek aldırıyorum kürekle maden ihtiyacımı karşılıyorum birde elmas çıkıyor 2-3 tane onlarla birikenden üretim kuyruğu açıyorum.Çünkü tekrar tom'a yatırınca zaman geçmeden kürek aldırınca kapasite yetmiyor 150-160 kürek oluyor boşa yer kalıyor.1 tane kullanınca 4 tane maden veriyor +3 yer kaplatıyor.Yani bi şekilde elmas kazanma yöntemi olmalı üretim kuyruğu için.Yada oyunu 2-3 saatte bir kontrol etmek lazım.

Birde güncelleme geldi bugün gemi siparişlerinde dümen işareti var hala ne işe yaradığını anlamadım.Oyun içi sıralama yapıyor galiba sadece?

BEN İŞİMİ SAĞLAMA ALDIM. HEPSİNİN ÜRETİM KUYRUĞUNU SONUNA KADAR AÇTIM.

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 21 Şubat 2013; 19:51:23 >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaslar bu uretim kuyrugu en fazla kac tane aciliyor?bende +12 elmas isteyecek kadar actim ama sonrasi mantikli mi?elmaslari bosa harcamayalim..birde elmas kazanma yontemi var mi?kutu ve madenden cikan elmas yetmiyor cunku..

Uzun süreli işlem yapam dökümcü yada reçel makinası gibi cihazlarda 3'er üretim boşluğu yetiyor.Hatta dökümcüde 2 boşluk yetiyor.Şeker fabrikası ve mandıra için en az 5 ve üstü lazım.Şimdi 21 elmas mı istiyor yani 9. boşluk için?Elmas satın almadan bu mümkün mü?Siz nerelerden kazanıyosunuz elmasları?Kutudan çıkan zaten 4-5 günde bi denk geliyor,madenden çıkanda 5 kürekte 1 tane anca çıkıyor.Elmasları tom'a harcayıp karşılığında kürek aldırıyorum kürekle maden ihtiyacımı karşılıyorum birde elmas çıkıyor 2-3 tane onlarla birikenden üretim kuyruğu açıyorum.Çünkü tekrar tom'a yatırınca zaman geçmeden kürek aldırınca kapasite yetmiyor 150-160 kürek oluyor boşa yer kalıyor.1 tane kullanınca 4 tane maden veriyor +3 yer kaplatıyor.Yani bi şekilde elmas kazanma yöntemi olmalı üretim kuyruğu için.Yada oyunu 2-3 saatte bir kontrol etmek lazım.

Birde güncelleme geldi bugün gemi siparişlerinde dümen işareti var hala ne işe yaradığını anlamadım.Oyun içi sıralama yapıyor galiba sadece?

Alıntıları Göster
    gamecenter oguzhancetinkaya henüz yeniyim kalas vs lazım oluyor ambarı büyütmek için nerden bulucaz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

gamecenter oguzhancetinkaya henüz yeniyim kalas vs lazım oluyor ambarı büyütmek için nerden bulucaz ?

Alıntıları Göster
    yeni güncelleme ile gemi yollayınca dümen işaretiyle birlikte bir puan veriyor.. Arkadaş ve dünya sıralaması da var. tam anlayamadım ama dünya sıralamasındaki vatandaş 94. level ile aşmış yani

Benim listemdeki en üst level 74..

Ben de 47 ye bu sıralar geçmek üzereyim..

ekleyin ama liste alır mı bilmem. 500 kişiden sonrasını gamecenter bana göstermiyor

GC: adrianbey

• quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

quote:

quote:

quote:

BEN İŞİMİ SAĞLAMA ALDIM. HEPSİNİN ÜRETİM KUYRUĞUNU SONUNA KADAR AÇTIM.

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

bestercan zaten 3 günde bi level atlıyosun nasıl oluyo anlamıyorum:)Allah arttırsın ne diyim 333 elmas var bütün üretim kuyruğunu açmana rağmen:)Oyun içinde kazandığın elmas mı yoksa satın mı aldın?

bu arada senin bahçenden bana şimdiye kadar 15 elmas çıktı kutulardan:)Listenin başında olduğun için ilk senin bahçeye giriyorum..Yanlız şu ağaçlarını bi sulayamadım gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 22 Şubat 2013; 1:20:03 >

• Lvl için kendimce geliştirdiğim taktiklerin var. Ondan hızlı atlıyorum.
    Ağaçlara gelince bitkileri herzaman sevmişimdir.
    Sulama işine gelince bu ağaçları sonkez toplayacağım. Dolayısıyla tekrardan 70 kakao ekmem ve senin onları sulayabilmen 5 günü bulur.
    Elmas satın alma diyelim kafaları bulandırmayalım
  • quote:

Lvl için kendimce geliştirdiğim taktiklerin var. Ondan hızlı atlıyorum.
    Ağaçlara gelince bitkileri herzaman sevmişimdir.
    Sulama işine gelince bu ağaçları sonkez toplayacağım. Dolayısıyla tekrardan 70 kakao ekmem ve senin onları sulayabilmen 5 günü bulur.
    Elmas satın alma diyelim kafaları bulandırmayalım
    Kolay gelsin..
  • quote:

Kolay gelsin..

Alıntıları Göster
    3,59 tl YE 50 elmas almıştım, daha sonra 8.99 TL harcayıp 130 elmas aldım. Elmaslar oyunda çok lazım oluyor ve baktım kredi kartımdan elmas alma alışkanlığı başladı bende. Elmasları tesislerin üretim kapasitelerini artırmaya kullanıyorum.

Fakaaaaaaaaaat

Öyle bir hile buldum ki Supercell yapımcılarının aklına hayaline gelmez. Dün 3 elmasım vardı ve 15 saat içinde 60 tan fazla elmas kazandım.

Artık elmasa boğulacağım :)

• Merhaba öncelikle bir sey sormak istiyorum benim dükkanımdan hic tanımadığım bilmedigim insanlar alış veriş yapabiliyor ama bende sadece facebookda ki arkadaşlarım ve onların dükkanları çıkıyor civata çivi falan lazım ama bulamıyorum ben nasil diger insanlarin dukkanini ziyaret edebilirim acaba? Birde eklemek isterseniz gangstar_che
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangstar_89

Merhaba öncelikle bir sey sormak istiyorum benim dükkanımdan hic tanımadığım bilmedigim insanlar alış veriş yapabiliyor ama bende sadece facebookda ki arkadaşlarım ve onların dükkanları çıkıyor civata çivi falan lazım ama bulamıyorum ben nasil diger insanlarin dukkanini ziyaret edebilirim acaba? Birde eklemek isterseniz gangstar_che

Gazete ilanlarından diğer kişilerin dükkanlarını, gemilerini ziyaret edebilirsiniz. İlandaki herhangi bir ürüne basın, dükkanındaki diğer satıştaki ürünlerini de görün.
    Hatta çiftliklerini gezer bahçelerinde çıkan süpriz kutuları açarak, ağaçlarını sulayarak hediyeler kazanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbird

quote:

Merhaba öncelikle bir sey sormak istiyorum benim dükkanımdan hic tanımadığım bilmedigim insanlar alış veriş yapabiliyor ama bende sadece facebookda ki arkadaşlarım ve onların dükkanları çıkıyor civata çivi falan lazım ama bulamıyorum ben nasil diger insanlarin dukkanini ziyaret edebilirim acaba? Birde eklemek isterseniz gangstar_che

Gazete ilanlarından diğer kişilerin dükkanlarını, gemilerini ziyaret edebilirsiniz. İlandaki herhangi bir ürüne basın, dükkanındaki diğer satıştaki ürünlerini de görün.
    Hatta çiftliklerini gezer bahçelerinde çıkan süpriz kutuları açarak, ağaçlarını sulayarak hediyeler kazanabilirsiniz.

teşekkür ederim gazete ilanlarına tıkladım ama sadece yumurta satılıyor ialnlarda :) ve satıcıların başka elle tutulur hiç bir ürünü yok ama ağaç suşama olayını bilmiyordum deneyeceğim teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nightbird

quote:

teşekkür ederim gazete ilanlarına tıkladım ama sadece yumurta satılıyor ialnlarda :) ve satıcıların başka elle tutulur hiç bir ürünü yok ama ağaç suşama olayını bilmiyordum deneyeceğim teşekkürler

Alıntıları Göster
    Oyuna bağlantı sorunum var şuan sizdede oluyrmu ? Bağlanıyor diyo ama girmiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haydaycii

Oyuna bağlantı sorunum var şuan sizdede oluyrmu ? Bağlanıyor diyo ama girmiyo.

Alıntıları Göster
    Gemi puanlaması nasıl oluyor. bişey anlamadım.
    yardımcı olursanız sevinirim. acemiyim
  • quote:

Gemi puanlaması nasıl oluyor. bişey anlamadım.
    yardımcı olursanız sevinirim. acemiyim

Alıntıları Göster
    gemini doldurup yolladığında veya başkasının gemisine yardımda bulunduğunda kazanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.erdemdurak

gemini doldurup yolladığında veya başkasının gemisine yardımda bulunduğunda kazanıyorsun

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 30 çivi ve 10 kalas'a ihtiyacım var bunlara karşılık olarak cıvata, ahşap levha, ve işaret kazığı verebilirim elimde olan miktarlar:
    40 cıvata
    20 ahşap levha
    30 işaret kazığı

edit: GC: S.ERDEM07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.erdemdurak -- 22 Şubat 2013; 18:03:33 >
  • quote:

Senin çiftliğini gazete ilanından girip beğenenlerde senden alışveriş yapabiliyor.Artık tekne sıralaması diye bi özellik çıkardılar,orda tanımadığın sende ekli olmayan birinin bahçesine girebiliyosun..
  • Havada ucan balonlari patlatinca alet edevat cikiyor ama ucan iki balon denk geldi bidahada cikmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 22 Şubat 2013; 19:25:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Havada ucan balonlari patlatinca alet edevat cikiyor ama ucan iki balon denk geldi bidahada cikmadi

Kaçıncı bölümde o ben göremedim :)
  • Arkadaşlar gemime elma lazım yardım ederseniz sevinirim
    Yeni gc:umur.ce
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Havada ucan balonlari patlatinca alet edevat cikiyor ama ucan iki balon denk geldi bidahada cikmadi

Kaçıncı bölümde o ben göremedim :)

Bolumle alakasi yok! Oyunu actim baktim balonun biri ucuyo :) ustune tikladim patladi varyos cikti icinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maerson

Arkadaşlar gemime elma lazım yardım ederseniz sevinirim
    Yeni gc:umur.ce

bu ekleme olayını ve birbirimizin tarlasını görme olayını öğrensem süper olacak
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.