Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
377.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam olarak anlayamadim SS atsaniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun aleyküm arkadaşlar şimdi ben üst üste sandık dolusu Elmas satın aldım yalnız bunlar birgün aralıklarla hesaba yüklendi. Sizlere sorum şu olacak üst üste neden yüklü Elmas satın alamıyorum kartta limitde var ama bi türlü alamadım aynı zamanda sizdede oluyorsa yada bu konu hakkında birşey biliyorsanız lütfen yardım edin

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Selamun aleyküm arkadaşlar şimdi ben üst üste sandık dolusu Elmas satın aldım yalnız bunlar birgün aralıklarla hesaba yüklendi. Sizlere sorum şu olacak üst üste neden yüklü Elmas satın alamıyorum kartta limitde var ama bi türlü alamadım aynı zamanda sizdede oluyorsa yada bu konu hakkında birşey biliyorsanız lütfen yardım edin

• Arkadaşlar benide ekleyin Angrerısınyu sürekli aktifim 24 lvl olucam

• arkadaşlar ben yeniyim 18. lewelim.bir sorum olacak.ben birisini arkadaş eklemek isiyorum ama olmuyo.izlediğim yol aynen şöyle; sağ alttaki arkadaş çubuğuna tıklıyorum--karşıma facebooktaki arkadaşlarımçıkıyor---en soldaki üstünde add friends yazan domuza tıklıyorum--sonra karşıma yukarıdan aşağı facebook arkadaşlarım çıkıyor ve en üstünde arkadaşlarını ara yazan yere tıklıyorum--verdiğiniz çiftlik isimlerini DOĞRU BİR ŞEKİLDE YAZIYORUM--gönder diyince 'request cancelled' yazısı çıkıyor yani hata veriyor ben o kadar adım adım yazdım sizde üşenmeyip cevap verin yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 8 Haziran 2014; 1:11:27 >
  • Akay76 A kullanıcısına yanıt
    Almadigim icin bilmiyorum malesef.

• mr. solucan kullanıcısına yanıt
    Dostum hayday da facebook hesabinla giriş yapman yeterli. facebook taki hayday oynayan bütün arkadaslarin listede gözükecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Dostum hayday da facebook hesabinla giriş yapman yeterli. facebook taki hayday oynayan bütün arkadaslarin listede gözükecektir.

hocam ben facebooktaki arkadaşlarımdan bahsetmiyorum.sizin verdiğin nickleri ne yapmalıyım ki sizle arkadaş olabiliyim ?
  • mr. solucan kullanıcısına yanıt
    O ayri hocam. O iphone lar icin. İphoneda gamecenter uygulamasi var. Onda nick i yazip ekliyosunuz. Ama androidde oyle bisey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kralınoğlu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wanted05300

herkim olduğunu bilmiyorum ama senin yükselttiğin kadar benim dağıttığım var

51 levelde 3000 agılın var deyip adamlık yapıyosan koyda fotonu herkes görsün:)

Dostum benim dağıttığımın yanında seninki denizde bi kaşık su gibi kalır :) Adamlık resim atmakla olmaz. Ama senin adamlık anlayışın nasıl bişeyse merak ettim

Neyse atıyorum yine resmi kimsenin aklında soru işareti kalmasın .

Bilader bu neyin kafasıdır? Yemez içmez tozmaz 7/24 oyun mu oynarsın.

Ayıptır günahtır yahu.

Yuh diyorum sadece.

Yazık.

Üniversite okuyorum part-time markette calisiyorum kpss ye hazirlaniyorum. Pek vaktim olmuyo günde 2-3 saat giriyorum. Konusma tarzınızı düzeltirseniz cevap yazabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kralınoğlu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wanted05300

herkim olduğunu bilmiyorum ama senin yükselttiğin kadar benim dağıttığım var

51 levelde 3000 agılın var deyip adamlık yapıyosan koyda fotonu herkes görsün:)

Dostum benim dağıttığımın yanında seninki denizde bi kaşık su gibi kalır :) Adamlık resim atmakla olmaz. Ama senin adamlık anlayışın nasıl bişeyse merak ettim

Neyse atıyorum yine resmi kimsenin aklında soru işareti kalmasın .

Bilader bu neyin kafasıdır? Yemez içmez tozmaz 7/24 oyun mu oynarsın.

Ayıptır günahtır yahu.

Yuh diyorum sadece.

Yazık.

Üniversite okuyorum part-time markette calisiyorum kpss ye hazirlaniyorum. Pek vaktim olmuyo günde 2-3 saat giriyorum. Konusma tarzınızı düzeltirseniz cevap yazabilirsiniz.

Şaşkınlığıma ver. Kusura bakma. Neyse iyi eğlenceler.

• quote:

O ayri hocam. O iphone lar icin. İphoneda gamecenter uygulamasi var. Onda nick i yazip ekliyosunuz. Ama androidde oyle bisey yok.

e ben iphoneye sıcak bakmayan bir android kullanıcısıyım.ben ne yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

quote:

Bende öyleyim dostum. Ama yapacak bisey yok. Google, google play oyunlar diye bisey cikardi gameçentere karsi. Ama daha pek gelistiremedi. En iyisi fake bi facebook hesabi açıp bol bol arkadas eklemeniz :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

quote:

Bende öyleyim dostum. Ama yapacak bisey yok. Google, google play oyunlar diye bisey cikardi gameçentere karsi. Ama daha pek gelistiremedi. En iyisi fake bi facebook hesabi açıp bol bol arkadas eklemeniz :)

o değil de gamecenter nasıl bişey çok merak ettim ? sadece kullanıcının nickini yazmaya yarayan birşey mi ?? eğer öyleyse hay day neden benzeri bişey geliştirip bize oyun içinde sunmuyor bunu ??
  • quote:

Dostum o senin sorunun. Level 52 yim sadece 2 tl ye indirimli 130 elmas aldim. Onuda almasam olurdu zaten elmas sürekli birikiyor. Hergun madenden 2 3 elmas geliyo. 3 gunde bir sandiktan 5 elmas cikiyo. Level atlayinca geliyo. Balikci teknesinden geliyor. Üretim yerlerini genislettim hepsini artik elmas olunca tom kiraliyorum sürekli

1 günde 2 kere 5 elmas çıktı sandıktan
    belli olmuyor zamanı
  • Mrb hayday oynuorum ama mahalleye ihtiyacim var... Aktif oyuncularin oldugu yardimlasmasi bol mahalle ariorum... Kendimde mah. Actim ama uyesi yok yardimlarinizi bekliorum.... Mah. Adi da olur yada mahalleme gelin ..... Besiktas mah adi pempe arka planli sari kus ablemi var 2 uyesi var... Cvp bekliorum ii gunler

• Ölü ozan kullanıcısına yanıt
    Aynen hic belli olmuyor. Banada kac defa öyle oldu. Ayni gün icinde 2x5 elmas Mesele bugünde madende iki kürek kullandim sadecee ikisindede bir elmas verdi

• avbaris A kullanıcısına yanıt
    Yaa arkadaş nerden ekliyoruz yok yani tanımadıklarımı ekleyebiliyorum facebook dakilerde var ztn ama biyere kullanıcı adı yazılarak nasıl ark eklicez nere yazcazz burda isim veriyorlar ekleyin diye o isimleri nasıl eklicezzz @avbaris
  • minikcik M kullanıcısına yanıt
    Dedigin şekilde arkadaş ekleme iphone larda oluyor sadece. eger iphone un varsa Game Center e girip orda arkadaşinizin nickini girip ekleyebilirsiniz. Dikkat edersen konu iphone konusunun icinde açılmış. Androide sonradan geldi.

• Beyler bu gazete yenileme süresini kısaltılabiliyor muyuz hala? Ya da bunun gibi ufak hileler var mı?
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.