Şimdi Ara

Hayattan Nasıl Zevk Alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
4.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahı'nı seven birisi birşeyler söylesin tek tek yapıcam ama abartmadan söyleyin , öğrenciyim bütçem yettiği kadar gezmek istiyorum ne yapayım , sinema , alışveriş her konuda önerilerinizi bekliyorum , konu gerçekten ciddi.

• Sadece zengin ve sağlıklı olanlar hayattan zevk alır. Bizim ise hayatımız çalışmayla ve borç ödemeyle geçecek
  • Ergen ruhlu olmayarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Brakisefal

Sadece zengin ve sağlıklı olanlar hayattan zevk alır. Bizim ise hayatımız çalışmayla ve borç ödemeyle geçecek

Hayır ben öyle düşünmüyorum , tamam istediğin şeylerin hepsi genelde parayla yapılır , ama bizim bütçemizin yettiği yapılacak şeylerde vardır bunlar nedir işte?
  • Kız arkadaşın var mı?
    Hangi okul, semt? Ortam nasıl?
    sosyalleşmekten anladığın ne? Yani mesela tiyatroya gitmek? Konsere gitmek? Sinemaya gitmek?
    Toplumun sana katabileceği bir şeyler olduğuna inanıyor musun mesela?
    Gezmekten hoşlandığın belli, nereleri gezmek istiyorsun? Gerçekçi ol makbul olanı iste deriz burda.
    İdeolojik gruplarla ilişkin oldu mu? Halk evleri-ülkü ocakları vs dernekler? Eylem miting? Kavga dövüş? (süper zevk verir stres attırır, enselenmedikçe )
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3Korner1Penaltı

Kız arkadaşın var mı?
    sosyalleşmekten anladığın ne? Yani mesela tiyatroya gitmek? Konsere gitmek? Sinemaya gitmek?
    Gezmekten hoşlandığın belli, nereleri gezmek istiyorsun? Gerçekçi ol makbul olanı iste deriz burda.
    İdeolojik gruplarla ilişkin oldu mu? Halk evleri-ülkü ocakları vs dernekler? Eylem miting? Kavga dövüş? (süper zevk verir stres attırır, enselenmedikçe )

Stres atmak için mi

• Kardeşim bak havalar da yavaş yavaş ısınmaya basladı..Sana tavsiyem al bir tane dağ bisikleti şehir dışına kadar gez.Yeni yerler gör.Gercekten bisiklet kullanırken insan kendini ozgur hissediyor.Siz bu duyguyu yaşıyormusunuz bilmiyorum
  • git namazını kal ve sonrasında sana verecegi huzuru gorunce hayattan nasıl tat alacagını anlarsın
  • İbadet;

Para gerektirmez.Hayatin duzene girer.Öldukten sonra sagliyacagi yarari saymiyorum bile...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antremanlara git
  • into the wild
  • dinle yeter
  • forumu şakirtlar basmış arkadaş yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakc.

quote:

Orijinalden alıntı: 3Korner1Penaltı

Kız arkadaşın var mı?

Stres atmak için mi

Hayır çevre manasında

• Arkadaşım önce yaşını,samimi arkadaşların olup olmadığını varsa sayısını kız arkadaşın olup olmadığını yazarsan tavsiyeler verebilirim.

Eğer yalnızsan tek bir arkadaşın bile yoksa maddi gücüne göre yine tavsiyeler verebilirim
  • El değiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

Arkadaşım önce yaşını,samimi arkadaşların olup olmadığını varsa sayısını kız arkadaşın olup olmadığını yazarsan tavsiyeler verebilirim.

Eğer yalnızsan tek bir arkadaşın bile yoksa maddi gücüne göre yine tavsiyeler verebilirim

Yaş 20 , üniversite okuyorum , kız arkadaşım yok , genelde tek takılmayı severim ama arada arkadaş çevremlede ufakta olsa birşeyler yaparım , ama yalnızlık hoşuma gidiyor , maddi gücüm aylık elidme 500-600 sağa sola harcayacağım param var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outerspace

forumu şakirtlar basmış arkadaş yaa

100 tane yorumun içinde bir kişi namaz kıl dese şakirtler basmış oluyor.
  • Paranı biriktir bir dslr al ve kursa git derim.
    Veya istanbuldaysan istiklalde süper tiyatrolar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

Paranı biriktir bir dslr al ve kursa git derim.
    Veya istanbuldaysan istiklalde süper tiyatrolar var

Dslr dediğin fotoğraf makinası mı şu anda elimde hazır 1200 tl felan var aslında iyi birşey belki alabilirim , aslında fotoğrafa merakımda çok , ama o kadar parayıda vermek pek istemiyorum dslr'ye. Tavsiye edeceğin 500 tl civarı güzel bir dslr varmı ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.